Модни консултации 39

  • 38 243
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 024
Ха, ха...
Точно за това ми е колебанието, все ми се ще нещо цветно, а после пак се връщам на черно, бяло, сиво.
Свикнала съм акцентът да е един, а сега се събират повечко.
Бели обувки нямам, а с черно и нюд не ми хареса.
Със зеброви не е зле, но пък отпадат обиците, а не ми се ще.

# 676
  • София
  • Мнения: 19 249
Знаех си, че не ми трябва такъв лъскав, а лелката ме скастри набързо, бабичките си купували обикновен, да не се излагам, млада съм и да съм си купела лъскав. И това преди други клиенти, срам ме хвана от невежеството ми, което се оказва не е такова.
Няма да повторя в този магазин по ред други причини, включително и това налагане на какво е модерно и какво не от жена, която явно не е в час. Благодаря ви Hug
Наистина обикновените без ликра/еластан/еластомер и т.н. може да провиснат и не стоят толкова добре. Нося такива само под панталон, ако са 40 ДЕН са съвсем ужасни, на тях едно време им викаха крепнайлон.
Ликра (всъщност лайкра) е търговската марка на Дюпон за тази материя, но у нас се ползва масово, както памперс за всяка еднократна пелена.
Напоследък има доста с матова л., виж на опаковката да пише matt/matte.

# 677
  • Мнения: 19 854
Със сиви обувки би било интересно, в зависимост от нюанса, модела, кожата. С черно и нюд също съм не.

# 678
  • София
  • Мнения: 386
За червените обувки съм. 😍 Ще стане супер свежо. Хем стилно, хем закачливо и лятно. А обиците са веднъж. 🤩

# 679
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Тъкмо разглеждах снимките на една приятелка и се сетих за Калитея.

Честно казано аз не я виждам с никакви други по-подходящи обувки тази комбинация, освен червени.

# 680
  • Мнения: 683
Определено ЗА червените обувки!

# 681
  • Мнения: 5 327
И аз съм за.
Изобщо не виждам бели обувки с този тоалет.
Нюд по-скоро.

# 682
  • Мнения: 35 961
и аз съм за червените обувки, с бели би било доста стерилно

# 683
  • Мнения: 128
Твърдо ДА за червените обувки! Откъм комбинация на цветове имаш синьо-зелено+червено, т.нар. комплиментарни цветове - дръзко съчетание, но съвсем "по правилата". Бялото е неутрален цвят.

# 684
  • София
  • Мнения: 1 354
И аз бих сложила бели обувки,но и с тюркоазени май ще е интересно-иначе тоалета е уау.

# 685
  • Мнения: 1 403
Много ми харесва комбинацията с червените обувки и обеците, свежо и стилно едновременно. С бели или нюд ми се струва доста скучно.

# 686
  • София
  • Мнения: 19 249
Ондин, как пропусна да мяташ салфетки и да денсиш в руската салата Simple Smile

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
и аз съм за червените обувки, с бели би било доста стерилно
И от мен глас за червените обувки.

# 688
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Белите винаги ми навяват мисли за болница. И аз съм за червените

# 689
  • Мнения: 1 024
Благодаря, дами!
След проба "на живо" с всички налични чепици и след побутване от вас, червените ще са.

Общи условия

Активация на акаунт