Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 646
  • 762
  •   1
Отговори
# 195
  • Бургас
  • Мнения: 877
?????? ?????? 630213 бих те посъветвала да си направиш консултация и с двамата и тогава сама да прецениш, не по отзивите само. Всеки човек е различен и с различни критерии, трябва да си прецениш от твоя гледна точка. А и една консултация повече никога не е излишна.

# 196
  • Мнения: 12
Имам въпрос може ли да се направи операция сега май/юни препоръчително ли е или не ?

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 877
Аз ще правя края на юни, освен неудобствата за мен не мисля, че има друга причина човек да се откаже да я прави.
Има резон в това, че примерно през топлото време по-малко се пази, а също и че топлината спомага за инфекции, но мисля, че ако всичко мине по план и човек е внимателен не би трябвало да е от значение, освен факта, че ще трябва цял месец да се носи еластичния сутиен и е неудобно за по летни дрешки, трябва да се пазят белезите от слънцето, съответно с плажа и тена ще е проблем и се губи част от очарованието на лятото.... Simple Smile

# 198
  • Мнения: X
Момичета не знам как е в другите градове, но в София не виждам лято,че у пролет даже Joy дано не е като миналата година до август дъжд и студ.
И аз мисля като DolliGi най добре да направиш няколко консултации и да прецениш кой е най-подходящ.

# 199
  • Мнения: 3 027
Аз я правих октомври и пак има неудобства. Докато се облечеш, навлечеш.... като ми станеше студено така се вдървяваха че...😁😁😁
Отделно и пътуването за конци и прегледи зимата е по кошмарно.

# 200
  • Бургас
  • Мнения: 877
Абе има си неудобства по-всяко време, ама хората са казали "Трай бабо за хубост" Simple Smile
 Не го правиш всеки ден все пак, един път ще изтърпим за известно време ....

# 201
  • Мнения: X
Да ви кажа и във форума на тялото имаше доста момичета оперирани лятото, не са писали за някакви летни премеждия, просто с ластичния сутиен ще се затрудниш при облекото ама като носиш тениска няма да си личи, а да ви кажа има и ластични сутиени,които ги видях на страницата на Мартин Генов, по-скъпи са, но спестяват доста неудобства спрямо ластичните, които са си грозни ако се виждат, доста хубави изглеждат и могат да се носят веднага след операция


# 202
  • Мнения: 3 027
Може ли линк към сайта, от който може да се поръча?

# 203
# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Доста добре изглеждат!

# 205
  • Бургас
  • Мнения: 877
Не мисля, че тези сутиени ще свършат работа за първия месец след операцията. Тъкмо това коментирахме с доктора понеже мерките които записа за сутиена са доста по-малки от нормалните ми, според него сутиена трябва да е силно стегнат и ластика да е точно еърху лепенките с шевовете, от една страна за да поддържат шевовете да не носят товара на гърдите за да не се получи фал, от друга именно защото спортните сутиени обхващат цялата гърда стягат я и я държат на мястото и и поемат част от тежестта по този начин. Смятам да го послушам аз и да не си правя експерименти защото обосновката му биологично е много логична и не смятам заради временно неудобство, че е нужно да рискувам и да си създавам сама проблеми....
Преустановила съм всякакво разглеждане на сайтове и магазини именно да не се изкушавам Simple Smile
Шопинга и красотите оставям за времето след изтичането на следоперативния период Simple Smile

# 206
  • Мнения: 3 027
И аз не мисля, че тези са подходящи.
 И за какво неудобство говорим? Спортните са много удобни, освен това със тениска или потник с по широки презрамки въобще не се вижда.

# 207
  • Мнения: X
Разбира се всеки си преценява, аз показах само Генов какво предлага в тези случаи явно са разработени така че да пристягат както трябва. И не всички хирурзи държат на сутиените, моя позната оперирана при Николай Георгиев не е носила сутиен и то по негово настояване.
Аз още си го нося сутиена въпреки, че Молов ми каза да си нося вече нормални сутиени, но не съм съгласна, че трябва да е много стегнат сутиена, Молов ми каза, че трябва да си е нормално пристегнат не прекалено защото някои много го стягат и се получава също лош ефект, а именно, че не се кръвоснабдяват тъканите и по-бавно зараства всичко.

# 208
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Аууу момичета, много сте активни - браво:)))🌞
Алина, браво на теб - прекрасен избор за доктор, радвам се и желая успех💝
Все още съм в Япония, добре съм - истина е, че гърдите се променят😜 вече ме ми се виждат толкова големи, май поспаднаха наистина 🙈обаче стават все по - красиви❤...Десетина дни не им обръщам много внимание, все съм заета и не остава време да св вглеждам, но след душ като ги погледна - уникални са😍😍😍
Вече нося през деня сутиен, месец и 5 дни от операцията... почти са паднали и легнали на белега, иска може би още малко време...Активна съм по цял ден от сутрин, та дори до 2-3 ч. през нощта, притеснено ми е от факта и още си мисля да "не им направя нещо..."😊..., Всяка вечер като си легна и благодаря, че всичко е наред😊Simple Smile)) Дори едната вечер ходих на дискотека и доста потанцувах и хем имаше подскачане и знам, че не е редно, хем добре се чувствах и нищо не ме болеше... Слава Богу всичко е наред:)
Сега пътувам във влака Стрела до Киото, сложила съм мед. сутиен, макар че вече и двата доста хлабави ги чувствам...дори обикновения сякаш повече го стягам да ги придържа...та така, още 3 дни и предстои обратния 15 часов полет...
Вече нищо не ме боли, много в редки ситуации само с дясната ръка, ако дръпна нещо тежко, силно и рязко усещам болка в мускула...и понеже не боли...Мъкна едни тежки куфари и багажи и знам, че не е редно, но няма начин...малко остана, дано всичко е наред...

Последна редакция: сб, 11 май 2019, 08:36 от kaleia

# 209
  • Мнения: 3 027
Много рано си махнала сутиена и носиш тежко.
Дано след 2-3 години не ходиш за повдигане.

Общи условия

Активация на акаунт