Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 550
  • 762
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
Kaleia много се радвам за теб, че всичко е наред.
El_83 не е рано, сутиена се маха след 1 месец и на други консултации като бях всички доктори го казаха. Сега вече ако ти си искаш може да го носиш и година. Молов каза, че може човек да си върши нормалните неща, които е вършил и преди, не повече. Ако това включва куфари, дърпане на куче (както при мен моето е неудържимо), има момичета с деца вдигат ги носят ги. Не мога да се сетя тук кои точно писаха,че и спорт са започнали след 1 месец има в предната тема. А това дали всичко ще е наред за мен си въпрос на как хирурга си е свършил работата (Генов каза,че 2 седмици и вече се е сформирала капсулата около тях квото било било) е и малко е въпрос на късмет има хора, които много се пазят пък после имат някакъв проблем примерно КК (ако е писано някой да има нещо ще го има), не мисля че трябва чак параноично пазане, щом хирурзите позволяват значи може. В Америка хирурзите изискват само седмица носене на специален сутиен. Аз вече не го мисля толкова, че от стрес ще си докарам друго Joy иначе и аз се филмирах от всичко и постоянно писах на Молов „Докторе вдигнах тежки папки ще ми стане ли нещо”и той вече „Няма нищо радвай се на живота, предписвам ти рецепта задължителна 1 седмица на Малдивите” Joy

# 211
  • Мнения: 3 026
Така е, всеки си преценява. Аз за себе си съм решила да съм по предпазлива и което зависи от мен да го направя. Дето се вика парен каша духа 😂😂

# 212
  • Мнения: 12
Четох в Форума за някаква мрежа при поставянето на имплнта за първи път чувам ако някой знае можели малко повече инфо благодаря предварително
Извинявам се за многото въпроси 🙂

# 213
  • Мнения: X
Четох в Форума за някаква мрежа при поставянето на имплнта за първи път чувам ако някой знае можели малко повече инфо благодаря предварително
Извинявам се за многото въпроси 🙂

Видях, че при Молов го има това, ако имаш предвид биоинтегрируема мрежа, само се предлага при смяна на импланти, но не знам какво представлява.

# 214
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
Поставя се когато липсва тъкан, и като подпора, подкрепа.

# 215
  • Мнения: 12
Благодаря ви за бързия отговор 💋

# 216
  • Бургас
  • Мнения: 959
Момичета, минах си по реда днес 😊 Имам си 2х430 сс плюс 3 бр арматура, както казва доктора-  мрежи.
Няма да съм подробна, исках да кажа на момичето, което пушеше и беше за другата седмица, че съм нямала никакви проблеми с тръбата и гърлото, последно снощи си пих розе с цигара 😃
Иначе все едно имам слон седнал на гърдите, едва дишам.
Успех на следващите момичета, засега не мога да се оплача 😊

# 217
  • Бургас
  • Мнения: 877
Алина честито! Бързо и безпроблемно възстановяване! И да се харесваш и да си много доволна!

# 218
  • Мнения: X
Честито Алина Hug бързо възстановяване Heart

# 219
  • Мнения: 65
Здравейте, момичета. Вярно ли е, че доц. Тепавичарова е заминала в чужбина? Sad Някой знае ли къде е отишла?

# 220
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Алина, честито! Бързо възстановяване и много фръц-фръц с новите гърди🥰

Peipei, няма я да, някой смомена, че може би ще се върне през есента. Но дали ще оперира -не знам.

# 221
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета. Вярно ли е, че доц. Тепавичарова е заминала в чужбина? Sad Някой знае ли къде е отишла?



Да, вярно е. Чух се с нея миналият понеделник. Каза, че ноември ще си е в Бг и ще работи тогава.

# 222
  • Мнения: 90
Здравейте, момичета!
Мина година от моята операция за уголемяване и повдигане на гърдите. Преди месец реших, че вече мога да започна да бягам отново /джогинг/. Та въпросът ми е:  дали имплантите могат да провиснат от друсането от бягането? Тичам със стегнат спортен сутиен, но усещам, че пак се поклащат имплантите. Докторът ми каза доста отдавна, че мога да правя всичко, но...

# 223
  • Мнения: X
Здравейте, момичета!
Мина година от моята операция за уголемяване и повдигане на гърдите. Преди месец реших, че вече мога да започна да бягам отново /джогинг/. Та въпросът ми е:  дали имплантите могат да провиснат от друсането от бягането? Тичам със стегнат спортен сутиен, но усещам, че пак се поклащат имплантите. Докторът ми каза доста отдавна, че мога да правя всичко, но...


Според мен няма проблем.
Отделно забелязвам, че културистките или там както се казват бодибилдърки Joy доста усилено тренират и не виждам по снимките им увисване, даже повечето са надмускулно, което ми е доста странно. Замислих си и че при подмускулно поставени ако тренираме гръдните мускули и съответно те се стегнат, дали не е по-малко вероятно да увиснат?

# 224
  • Мнения: 90


 .... ако тренираме гръдните мускули и съответно те се стегнат, дали не е по-малко вероятно да увиснат?

Логично е, според мен, колкото е по-стегнат мускула, по-здраво държи импланта...

Общи условия

Активация на акаунт