Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 451
  • 762
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 21
Здравейте,има ли дами оперирали се при др.Младен Младенов от Света София.

# 316
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Здравейте,има ли дами оперирали се при др.Младен Младенов от Света София.
Да, аз.

# 317
  • Мнения: 12
Може ли повече инфо за д-р Младен Младенов направи ми впечатление че е Мамолог

Последна редакция: вт, 21 май 2019, 12:55 от ?????? ?????? 630213

# 318
  • София
  • Мнения: 21
🙂 Може ли малко информация за Др.Младенов.В четвъртък ми предстои операция при него.

# 319
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Cristi,

изпращам линк към албумчето ми за пътуване из Япония,
който има интерес може да ми поиска приятелство и да разгледа снимките:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000268048074&sk=m … 000826&type=3

# 320
  • Мнения: 97
Момичета нямах търпение да ви пиша, днес е 8ми ден, бях при доктора за да ми махне превръзките, каза, че всичко зраства много добре, лявата започва да слиза и вече прилича на гърда, при дясната по бавно става ама тя си беше и проблемната, но доктора каза, че всичко ще се намести така както трявба. Много съм доволна, започват да си заприличват  на каквото трявба Grinning ,от размера също съм много доволна, да големи са както исках, но не прекалено големи и да стоят неестествено на тялото ми, защото все пак съм си дребничка, доктора си разбира от работата това е истината. Момичета може да ме помислите за луда, но някак го чувствам близък този човек, толкова е мил, толкова скромен, добър, вярвам му напълно, че всичко ще е наред. Днес ми каза, че вече реално нямам нужда от него, няма какво повече да ми прави, от тук нататък гърдите сами ще се оформят, ще си заемат позиция, ще се радва да ме види след 3 или 6, месеца, но ако има нещо винаги мога да му се обадя, да отида при него. Аз пък му казах, че не се знае, може пък за нещо друго да отида Joy Kaleia като ме изкушава тук с този липофилинг. Иначе да ви кажа се чувствам много добре, вечер малко ме наболява разреза на лявата ама явно защото импланта слиза надолу, понякога тук там ме заболи и някъде другаде, но като цяло съм добре, не очаквах, че толкова леко ще мине този път, днес дори излизах с количката и бебето навън, а с голямото момче ритахме, е пазя се разбира се, но не лежа определено. Малко дъгло стана, но исках да споделя всичко, благодаря на момичетата заради които избрах този страхотен доктор, дано все така сме доволни от него и следващите поне 20 години Blush

# 321
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Шампейн, вярно е всичко което пишем за доктора и съм доволна, че момичетата, които отиват  след нас се сбълсват и убеждават лично за отношението ни към него, както и неговото към нас...

Аз също съм очарована за пореден път, касае се за това, че след липофилинга под бедрата където тегли мастната тъкан след процедурата ми сложи йодасепт и лепенки, от което направих алергия.  По принцип аз съм много алергична - имам от какво ли не...и в случая започна да ме сърби и щом споделих на д-ра, ми каза да се мажа с фенистил п/у сърбежа + ериус. Да, но не помогна, по принцип направя ли алергия се стига до урбазон. Сутрин и вечер д-ра ми иска снимки - да видии лицето +  алергията. Понеделник сутринта като разбра, че сърбежа не спира - веднага се обади на сестрата в Оксиком и организира да ме чака там,  за да промие и  види раните на краката. Още щом влязох в болницата, той вече и звънеше по телефона да пита как съм и какво е направила за мен, Препоръча урбазон, като настоя и на следващия ден отново да отидя, т.е. днес. Днес отново ходих, вече съм добре - веднага след урбазона всичко стихна и нещата вече се нормализират, но все пак той настоя и днес сестрата да ме види сутринта, като днес отново се обади и поиска нови снимки. Пълен интерес към задравословното ми състояние, действително кара човек да почувства лично отношение, а можеше просто да каже - това е за алерголог, иди си при джи пито или в спешното да ти сложат урбазон и си готова...Реално е така, за мен той си е свършил перфектно работата, а това че аз съм алергична към 1000 неща - кой и от къде да знае, то и аз самата не знам вече организма на кое как ще реагира...Когато ходя  да ми слогат урбазон ми взимат пари за инженцията  + такса, последно платих около 24 лева в спешното, когато получих алергия от аналгин. Тук 2 пъти ходя - вчера и днес, и за пореден път когато исках да си платя и стотинка не ми взаха...
+ имах контрола с д-р в петък в Бургас, днес ми писа, че ще дойде в четвъртък, когато има 2 операции, но преди тях  иска още четвъртък да ме види...интересува се човекът и евала му правя. Уникален, действително заслужава всяка добра дума....

# 322
  • Мнения: 97
Радвам се, че си добре и още повече се убеждавам, че това е човек с главно Ч и истински професионалист. Той още първия ден когато отидох ми каза, че си остава приятел с пациентите, но аз тогава не го познавах, е сега вече мога да кажа от личен опит че наистина е страхотен. Аз между другото днес му казах, че с право момичетата пишат само хубави думи за него и той каза скромно: не, не аз не чета такива неща, не искам това да влияе на работата ми, искам човека който ми се е доверил наистина да е доволен от резултата, без значение дали ще го напише някъде или ще сподели, искам и аз да знам и да съм спокоен, че съм си свършил работата както трявба. Просто след тези негови думи няма какво да се каже. Не искам някой да помисли, че му правим реклама на доктора, аз просто споделям опита си с него, който се интересува може сам да се убеди и да не забравяме, че винаги има и недоволни, да се надявам, че аз няма да съм от тях след време и че ще се оправи и другата ми гърда, все пак е само 8ми ден JoyJoyJoy

# 323
  • Мнения: 12
Здравейте, сега идвам от др. Молов наистина е приятен доктора и много подробно обяснява предложи ми само подвигане понеже аз не искам голям бюст имали в групата момичета които само са повдигнали бюста ?
Ако искам малко по големи 2 различни операциии 1 та повдигане и след 6 месеца импланти за което не искам. И още един вариант ми даде над  400cc

# 324
  • Мнения: X
Ще следя темата, защото обмислям консултация. От прочетеното до тук мисля да направя такава с Др.Молов.

# 325
  • Мнения: 19 687
Cristi,

изпращам линк към албумчето ми за пътуване из Япония,
който има интерес може да ми поиска приятелство и да разгледа снимките:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000268048074&sk=m … 000826&type=3


Нямам ФБ Mr. Green

# 326
  • Мнения: 18
Cristi,

изпращам линк към албумчето ми за пътуване из Япония,
който има интерес може да ми поиска приятелство и да разгледа снимките:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000268048074&sk=m … 000826&type=3


Нямам ФБ Mr. Green

 А при мен линка не се отваря нещо....


# 327
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Аууу, момичета...ама как да ги изпратя:)))
Оставяйте тел. на л.с. и ще изпратя по вайбър, ако имате идеи - предлагайте Simple Smile Снимките ги давам:)

# 328
  • Мнения: 73
Здравейте, имали оперирани момичета при д-р Романски ?

# 329
  • София
  • Мнения: 46
Здравейте момичета, чисто нова съм във форума, но съм прочела предишната и тази тема по 2 пъти Grinning
Тааа и аз съм решила да влизам в клуба на силиконките. С нулев старт съм, горе- долу като Katia (извинявам се за сравнението). Вчера ми беше първата консултация при Н. Георгиев по препоръка на приятелка оперирана при него. Доста странно ми стана, че нито ме измери, нито нищо. Директно ми сложи сутиена и започна да слага, докато си харесам размер и стигнахме до 350сс капковидни. Лошо впечатление ми направи, че директно започна да ми говори за дата и т.н. , а след 10 минутна консултация, няма как да се доверя така сляпо и да дам 4 900 ЕВРО. Обмислям да запиша час при Молов, след толкова препоръки за него, а и вашите резултати наистина са уаау . Единствено се колебая дали да давам зор и да питам за свободен час юни или юни за операция или да чакам септември. Наистина ли е толкова неприятно лятото, защото аз вече съм се навила много сериозно и дори ги сънувам Joy
Извинявам се за дългия пост и приемам всякакви съвети Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт