Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 496
  • 762
  •   1
Отговори
# 330
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Моника,  дори да не избереш д-р Молов, той ще ти даде пълна информация и ще излезеш от консултацията много удоволетворена. Така че - струва си, ще научиш много...
Иначе за операция лятото  - неудобно е от гл.т., че се носи нон стоп медицинския сутиен 1 месец, може да ти е топло с него... + няма да можеш да отидеш спокойно на плаж поне първите месец и половина, два...Макар че лично аз направих 2 плажа, точно на първи месец след операцията, бях с цял бански, като намазах белезите с 50 ти фактор за защита, за всеки случай...(не съм се къпала обаче в море, имаше и джакузи, което ме беше страхда вляза...не знам защо, заради прясната операция все пак...)
Друг негатив не мога да намеря...

Успех и чакаме да пишеш новите впечатления Simple Smile

П.С. Аз имам час в 14:00 ч при д-ра, нямам търпение...



Чувствам се много странно, запърви път съм облякла една блузка с деколте и хем ми е кеф, хем ми е много неудобно и само се чудя  - дали да я сменя...вътрешния глас казва:...отиваш в болница, на преглед, какви цици показваш...хахах, някак и от д-ра и от екипа ми е неудобно да се покажа така  Grinning

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 12:59 от kaleia

# 331
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
.. Наистина ли е толкова неприятно лятото, защото аз вече съм се навила много сериозно и дори ги сънувам Joy
Извинявам се за дългия пост и приемам всякакви съвети Simple Smile

Неприятно за мен би било да нося по-затворени дрехи, които да скриват сепциалния сутиен, да избягвам слънце, за да не се пигментират белезите и т.н. подобни. Бих си изживяла спокойно и с наслада лятото, и след това - операция.

# 332
  • София
  • Мнения: 46
Благодаря ви, все пак ще видя какво ще каже и Молов по въпроса. Иначе, ако е като миналото лято.... даже ще си умра от студ  JoyCry

# 333
  • Мнения: X
Моника и аз ти препоръчвам да отидеш при Молов да видиш какво ще ти каже и да си прецениш. Виждам, че ти е голям мерак не знам дали ще изтърпиш до септември Joy така сме жените.
Важното е ти да се чувстваш добре.
А аз да ви кажа, до сега нали никой не забелязваше нищо но вчера бях с по отворена блузка и всички заблезаха започнаха се коментари „боза ли си пила” Joy
За протоколаа в гърдите нямам никаква болка или дискомфорт, само все още нещо ме придърпва при по големи усилия с ръцете, например прах едно яке на ръка после го цедих е озорих се със стискането... или като се затичам пак усещам че ме придърпват, но не като болка.

# 334
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Кате, аз сега идвам от преглед и също споделих, че все още усещам прерязване когато направя по - рязко движение или отварям по - тежка врата, както и случая със стискнето който описваш. Отговорът бе, че е нармално и организмът се адаптира към новостта, иска време все пак са рязани мускули и може да има известно време такива усещания отвътре, ляво или дясно - според реакцията на организма...
Аз нали все се притеснявам, че са ми големи и пак коментирахме като му се жалвах, че не съм го послушала и е трябвало по - малки да сложа - той каза, че ми отиват на тялото, добре ми стоят и сатака както трябва да бъдат, обаче сподели, че ако може да върне времето назад единственото което би променил е да ми сложи анатомични, защото съм такъв тип...Това предложи и той при контролата, но аз бях категорична за кръгли...Някак наистина кръглите ми харесват като изглед много повече от анатомичните, обече той защо ми  каза така...сега се филмирам много така и взех да се замислям защо изцяло не го послешах и дали не сбърках...ох...не трябваше да ми го казва това нещо...притеснено ми е сега за това дали съм направила правилния избор...

Момичета, слушайте съветите на д-ра...

# 335
  • Мнения: X
Kaleia, според мен са ти идеални, просто казва, че и анатомични биха ти стояли добре, а той самия ми е казвал, че е привърженик на анатомичните. Но повярвай ми ако мислеше че ще ти стоят грозно въобще нямаше да ти ги сложи. Аз като страничен наблюдател Joy по снимките ти, ти гарантирам, че са ти станали супер и ти отиват, просто ние все си търсим кусури, аз оня ден си мислех колко са ми.малки, днеска съм на вълна, че са ми големи...

# 336
  • Мнения: 675
Здравейте отново,
Както бях споделила скоро ,че имам разстояние между гърдите след операция преди 3г ,вчера се видях отново с доктора и той ми предложи ако искам да стесня разстоянието между гърдите да ми направи липофилинг с мазнина от тялото ми,ще ми направи липосукция,за вземе мазнина и после ще я инжектира в гърдите.
Аз знам,че мазнината се абсорбира от тялото,той каза че само 30% се абсорбира.
Някоя правила ли си е липофилинг?

# 337
  • Мнения: X
Здравейте отново,
Както бях споделила скоро ,че имам разстояние между гърдите след операция преди 3г ,вчера се видях отново с доктора и той ми предложи ако искам да стесня разстоянието между гърдите да ми направи липофилинг с мазнина от тялото ми,ще ми направи липосукция,за вземе мазнина и после ще я инжектира в гърдите.
Аз знам,че мазнината се абсорбира от тялото,той каза че само 30% се абсорбира.
Някоя правила ли си е липофилинг?

Виждала съм момичета с липофилинг на гърдите добре стои, но имай предвид че трайността е само няколко години..

# 338
  • Мнения: 97
Момичета доктора май наистина повече харесва анатомичните, когато ме изписваше ми каза, че ще ми спаднат и ще станат даже като анатомични. Аз не обърнах много внимание, защото си харесвам кръглите (по набомбените) Joy Но и аз мисля като Katia, че ако смяташе че не са подходящи за нас кръгли нямаше да ни ги сложи. Мен ме пита какви искам и аз директно казах кръгли и той се съгласи, изобщо не е ставало думи да ми предлага анатомични, явно той преценява че ще са ок за мен, на други момичета им е препоръчал анатомични или е настоявал да сложи такива, така че не го мислете. A ти Kaleia не мисля, че изобщо има от какво да се разколебаваш, гърдите ти изяждат супер, показвай ги, не ги крии бе човек Blush Аз си спомням когато си сложих първите веднага си накупих разни разголени блузи, потници, исках всички да видят новите ми бомби Joy ама като цял живот си без цици, така е. Сега да питам, някой друг дали усеща в гърдите все едно нещо му убива вътре, сякаш имам някакво малко камъче и ми ръби, това го усещам само в лявата и то там където вече се събира с другата гърда, много е странно, не ме боли, но е гадно и като се наведа повече го усещам.

# 339
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
С ръка  напипваш ли бучица там?

# 340
  • Мнения: X
Shampein, и аз го усещах това, даже бях писала в предната тема, но го бях сравнила с наръгване с нож Joy наистина се усеща между гърдите ама по откъм някоя от тях и при мен беше в лявата повече даже като си поемех по-силно въздух повече го усещах, доктора каза че имплантите докато „слизат” и влизат в джоба леко се събират един към друг и опъват кожата. Но отшумя бързо няма страшно

# 341
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ягодке, аз правих липофилинг на лице, но съм много прясна, само на 6 дни и още дори имам отоци, не мога да кажа още мнение...Днес само д-ра каза и ми показа снимка на жена, чийто липофилинг не е мръднал, а тя е на 8 м. от мастната трансплантация...Когато на мен ми показа гърди, изцяло провени с мастна тъкън ми каза, че ефекът е много кратък 6 м. до 8 м., после се повтаря процедурата за по- добър ефект, но пак е временно и не остава 100%, с времето спадат... + честно казано вече от опит след липофилинг не бих се подложила отново само след 6 м. или  8 м, това се е стрес за тялото и организма...поне година, дори година и половина, ако се наложи...
Имаш ли друга опция?

Шампейн, аз това усещане не съм го имала... Защо не му се обадиш да го попиташ или му пиши на вайбър, все пак ще ти даде компетентно обяснение и ти ще си по - спокойна...

Иначе днес ми каза, че гърдите си слягат до 6 - ти месец и се оформят, но най - реални, най - красиви ще станат на 1 г. , тогава придобиват и естествен изглед, кожата, формата, вида - на 1 г. е най - истинско и естествено...

# 342
  • Мнения: 97
С ръка  напипваш ли бучица там?
Alena не напипвам сякаш нищо, но чувството е, че сякаш имам малък камък който ми обива вътре. Даже сега гърдите са залепени една до друга и започвам да го усещам ту по средата, ту в лявата

# 343
  • Мнения: 675
Ягодке, аз правих липофилинг на лице, но съм много прясна, само на 6 дни и още дори имам отоци, не мога да кажа още мнение...Днес само д-ра каза и ми показа снимка на жена, чийто липофилинг не е мръднал, а тя е на 8 м. от мастната трансплантация...Когато на мен ми показа гърди, изцяло провени с мастна тъкън ми каза, че ефекът е много кратък 6 м. до 8 м., после се повтаря процедурата за по- добър ефект, но пак е временно и не остава 100%, с времето спадат... + честно казано вече от опит след липофилинг не бих се подложила отново само след 6 м. или  8 м, това се е стрес за тялото и организма...поне година, дори година и половина, ако се наложи...
Имаш ли друга опция?


Иначе днес ми каза, че гърдите си слягат до 6 - ти месец и се оформят, но най - реални, най - красиви ще станат на 1 г. , тогава придобиват и естествен изглед, кожата, формата, вида - на 1 г. е най - истинско и естествено...
kaleia,ами само липофилинг ми предложи.

# 344
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ами може би е опция, не знам...не искам да казвам мнение, за да не подвеждам, но ми се струва, че е временно решение или ще трябва често да го правиш, за да има натрупване и по - дълготраен резултат. Процедурата макар с упойка си е болезнена, имай предвид...Може би се струва са опиташ,  а дали ще слеят по есествен начин...не знам наистна...хубаво го обимсли. От друга страна пък щом това разстояние те дразни - си струва да опиташ...
Май не помогнах много, просто разсъждавам...

Общи условия

Активация на акаунт