Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 483
  • 762
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 730
Kaleia, как са при теб нещата? Спомена за нови снимки дай и към мен. Умувам с кои доктори да правя консултации, затова разглеждам и попаднах на снимките на Енчев. Ти май само при Романов беше ходила? Попаднах и на Комитски нещо за него да кажете?

# 556
  • Бургас
  • Мнения: 959
Запазих си час за консултация на 22.06.в Бургас при др.Молов за силиконови импланти.Дали това,че съм на 39г.има значение?
Грета, аз съм на 41 г и си ги направих преди 25 дена. В деня на операцията на доктора му казах, че майка ми се потресе, че едва ли не съм бабичка, къде съм тръгнала такива неща да правя Stuck Out Tongue Closed Eyes Той каза, че наскоро имал жена на 52 години. 
Момичета, коричките ми са паднали под едната гърда, под другата имам някакви минимални остатъци. Но като ги мажа, ме болят някак си, чувствителни са, въпреки, че изобщо не се виждат, прибрали са се.
При вас така ли беше?

# 557
  • Мнения: 2 730
Запазих си час за консултация на 22.06.в Бургас при др.Молов за силиконови импланти.Дали това,че съм на 39г.има значение?
Грета, аз съм на 41 г и си ги направих преди 25 дена. В деня на операцията на доктора му казах, че майка ми се потресе, че едва ли не съм бабичка, къде съм тръгнала такива неща да правя Stuck Out Tongue Closed Eyes Той каза, че наскоро имал жена на 52 години. 
Момичета, коричките ми са паднали под едната гърда, под другата имам някакви минимални остатъци. Но като ги мажа, ме болят някак си, чувствителни са, въпреки, че изобщо не се виждат, прибрали са се.
При вас така ли беше?
Алина, при кой се оперира, доволна ли си от резултата? На какви импланти се спря?

# 558
  • Мнения: 3 023
И аз на живо съм виждала само едни гърди на Енчев. Момичето също беше с разрез котва, но без този под гърдата. Мноого широки бяха белезите, третирала ги е и с лазер....а моите са като косъм.

# 559
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
И аз на живо съм виждала само едни гърди на Енчев. Момичето също беше с разрез котва, но без този под гърдата. Мноого широки бяха белезите, третирала ги е и с лазер....а моите са като косъм.
Да, именно и на мен това ми направи впечатление...същото...
Иначе и на мен др- ми каза, до годината белетът става като чертичка, като конец...

dete2
не ти ли изпратих снимки на вайбър?
При мен нещата са супер, аз нямам никакви оплаквания към момента...Много им се радвам, днес отново ми се видяха още по хубави...Heart Eyes Аз съм влюбена в моите гърди...Grinning Blush Heart Exl HeartHeart Eyes

# 560
  • Мнения: 1 725
Относно формата и  проекцията на импланта, явно наистина има големи разлики. Доколкото виждам на Макган, които вече ги няма на пазара, формата е по-сплесната и самите импланти стоят издадени като лисича муцинка. Интересно е как един от най-продавания имплант, изведнъж беше изваден от продажба и забранен. След толкова време в продажба се намери кусур и на тях. Примерно на Политех, с който съм аз има различни форми - кръгла с анатомична проекция. Мисля, че моите с дължина и височина от 12см, са с проекция 5.7см. И не стоят изпъкнали , по скоро сплескани хаха. Това беше избрал и доктора за мен, след като явно му показах точно такива гърди, които харесвам. Хубаво е да се разглеждат каталозите, макар и да е доста объркващо поради голямото разнообразие. Не съм сигурна кой е най-добрият избор от към марка, тъй като както виждаме един по един изчезват. И все пак Ментор се задържа най-много дори. Евросиликон, които едно време са били топ също още ги има. Забелязвам по резултати, че Нагор също изглеждат доста добре.

# 561
  • Мнения: 1 715
Според мен хирурзите залагат на Ментор, защото засега все още държат първенство откъм безопасност на пациентите. Не, че е изключено да стане както с Макган, но вече 20+ години са на пазара и се знаят повечето им предимства и недостатъци. След проблемните ПИП преди години, а сега и след случая с Макган, е нормално според мен лекарите да предпочитат нещо една идея по-сигурно от новите марки на пазара. Гаранции няма никакви при нито една марка, просто за себе си така си обяснявам факта, че се препоръчва Ментор често Simple Smile Аз самата съм с такива импланти - еми.. доста по-твърди са от други марки, но дано да са по-сигурни. С тази идея ги избрах на времето - изобщо не съм се колебала, знаех, че искам точно тях. Защото няколко години по-рано на моя приятелка се спука PIP и й ги смениха точно с Ментор, та си бях наумила, че това ще са моите …

# 562
  • Мнения: X
А и за ПИП да не говорим колко бяха известни и масово ги слагаха почти всички наши хирурзи работеха с тях. А иначе и да гледаме каталозите то може да ни хареса едно ама нашите пропорции да не го позволяват. А и трябва да се пипне импланта за да знаеш дали ти харесва като текстура. Но повечето хирурзи работят с 1-2 марки и нямаш избор. Ментор за момента са най добрите

# 563
  • Мнения: 136
Това с марките ми е малко като Хуауей и Айфон 😁 Някакви фирмени войни и човек накрая изобщо не може да е сигурен какво ще излезе след 10 години.  Все нови проучвания, все нови резултати, съвсем да се побъркаш 😂 Ама така е в бизнеса де:)

# 564
  • Мнения: X
Естествено кой знае какво ще казват за нашите импланти след 10 години Joy

# 565
  • Мнения: 1 725
хаха, резултат ли да търсиш, сигурност ли.....объркващо е. Някой от марките ги има от доста години, просто тук не се предлагат така масово. Например в Турция си работят почти изцяло на Ментор и нямат разнообразие от други марки. Проучването ми показа, че лекаря, който избрах само той имаше и Политех, освен Ментор. Да ви кажа честно, отбелязвам че за надмускулно поставяне може би са добри Политех, тъй като са меки и не тежат и няма да има бързо увисване. Друг е въпроса, че в бг надмускулното не се практикува. В Турция обаче се предпочита. Идея си нямам защо.

# 566
  • Мнения: 136
Абе незнам 😁 явно на различните пазари са навлезли повече едни, на други- други. Всеки хирург си има договори с определени марки и все пак накрая май най - важното е кой ти ги слага:) Аз сега само в бг съм се консултирала, ама мисля и пред Германия да видя някоя и де клиника и какви са им практиките и така. Ще пиша, когато стигна до там:(

# 567
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Моя приятелка отиде до Белгия, там ги е правила (преди няколко години), не е доволна...Едната и гърда е по - голяма от другата, тя се ядосва, че д-ра не я е предупредил, че ще стане видима разликата след имплантите или че не и е предложил да обере разликата...Сега вече знае за тази опция, но малко след дъжд качулка...

# 568
  • Мнения: 136
Аз честно казано също съм скептична към Европата. Клиниките са супер, но не съм сиг, че са по-компетентни. Иначе съм виждала лично едни, правени в Дуселдорф и ми харесаха. Момичето беше доволно. Та не ми е супер далече и ще ги чекна. От опит глава не боли 😅 Иначе за Белгия май и аз не бях чувала суперлативи. Но пак- зависи кой ги е правил.

# 569
  • Бургас
  • Мнения: 959
dete2, при Молов , анатомични, 430 сс. Доволна съм , все по-хубави ми се виждат. Големи са спрямо това, което бях, но всъщност не са фрапантни и всички казват, че много добре ми стоят.
Съобразени са с моите анатомични особености - изпъкнал в средата гръден кош + малки и увиснали гърди, които трябваше да се запълнят.

Общи условия

Активация на акаунт