Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 581
  • 762
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 31
Момичета, едно въпросче? Откога може да се спи настрани, преди все по корем спях и от операция не от болка а от неудобство не мога да спя 😭
Аз горе-долу след втората седмица започнах да спя настрани.

# 601
  • Мнения: X
И аз така след първия месец, но първоначално неусетно такова през нощта се стрясках в съня ми, че съм се обърнала настрани, ама вече само настрани си спя. И към 3тата седмица едва удържах да не се обръщам но още си ме поболяваше като ги притисках и си бях сложила до мен едни от тези по тежките продълговати възглавници, бях се залостила да не се въртя Joy но това аз си го бях решила, слушайки препоръките на доктора

# 602
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Момичета, днес за първи път излязох без сутиен в рокля с гол гръб...олеее, голям кеф - уникално усещане...Без притеснение ама напасва ли се сутиена, вижда ли се силиконовия гръб отзад...Друго си да няма каво да ти стяга и да те притеснава и в същото време с пълнеж отперд Simple Smile Чувствах се прекрасно...
Малко се притеснявах дали не е раничко, само 2 м. от операцията да изляза без никакъв сутиен, но си позволих за около 2 часа...Всичко е наред Simple Smile

# 603
  • Мнения: 24
Kaleia много се радвам за теб Heart

Момичета, които сте оперирани, след операцията имахте ли някакви неразположения, изключвам болката и дискомфорта и ограниченията в движенията, за нещо друго трябва ли да се подготвя психически, примерно гадене, повръщане, главоболие...

# 604
  • Мнения: X
Kaleia много се радвам за теб Heart

Момичета, които сте оперирани, след операцията имахте ли някакви неразположения, изключвам болката и дискомфорта и ограниченията в движенията, за нещо друго трябва ли да се подготвя психически, примерно гадене, повръщане, главоболие...

Isabella, като неразположения в графа „други” Grinning имах подуване на корема (но не ме болеше) и съответно трудно ходех до тоалетна към 1 седмица слагах си свещички, също известно време ми се белеше кожата(като при почерняване на слънце), бях чела и в тялото на някои им се случва не знам от дехидратиране ли се получава, от упойката ли нямам представа. Не съм повръщала и не съм имала главоболие. Но майка ми твърди, че първите дни съм била неадекватна от упойката, но аз не смятам така, бях си съвсем адекватна Grinning . Също от лежането се схващах много. И си спомням че като цяло ми беше по студено от обичайното, смисъл бяха сравнително топли дни аз си бях пуснала отоплението и все ме втрисаше. За друго не се сещам.

# 605
  • Мнения: 54
Kaleia много се радвам за теб Heart

Момичета, които сте оперирани, след операцията имахте ли някакви неразположения, изключвам болката и дискомфорта и ограниченията в движенията, за нещо друго трябва ли да се подготвя психически, примерно гадене, повръщане, главоболие...

Освен някои от изброените от Катя, на мен в началото ми се гадеше да ти кажа. И от някакви по силни миризми, примерно паста за зъби лелеле колко ми се гадеше от мириса й Cry друго другооо силно занижено либидо и нещо ми се оплеска цикъла, аз от това и от гаденето се шашардисах да не съм бременна пък точно съм си сложила цици, хю не бях. Много ми лютяха очите няколко дни принципно по време на операция те се мажат с нещо и по чувствителните след това им люти.

# 606
  • Мнения: X
Това лютене на очите го бях забравила ама още там ми сложиха 2-3 пъти капки и ми мина. Grinning

# 607
  • Мнения: 3 027
Аз пък никакви такива не съм имала. Не знам какво говедо съм  Grinning  2ч. след като се събудих пиех кафе и пушех на терасата. Като от сън се събудих и в следващите дни не съм имала проблеми. Единствено не можах да заспя първата вечер там. 2 приспивателни ми дадоха, няма братче....ама тва от превъзбуда явно.
5-6 пълни упойки сам имала, след риното само ми беше ужас първите 24 часа  #Crazy

# 608
  • Мнения: 54
Аз пък никакви такива не съм имала. Не знам какво говедо съм  Grinning  2ч. след като се събудих пиех кафе и пушех на терасата. Като от сън се събудих и в следващите дни не съм имала проблеми. Единствено не можах да заспя първата вечер там. 2 приспивателни ми дадоха, няма братче....ама тва от превъзбуда явно.
5-6 пълни упойки сам имала, след риното само ми беше ужас първите 24 часа  #Crazy

Ел къде си си правила риното, преди 10тина години направих при джамбазов, но май с годините ми се видоизмени носа достааа... леко порастна и се отпусна кожата.. ти доволна ли си от твоята
Малко off topic Grinning

# 609
  • Мнения: 3 027
2016г я правих при Асенов. Не бях доволна. Миналата година ноември един близък мой доктор лицево челюстен хирург е ми го пооправи.

Аз тогава много импулсивно го реших. Една моя приятелка си беше правила при него и на 15 март му се обадих за час. На 1 април ми беше операцията  Grinning  Нито бях чела някъде, нито нищо.Бих отишла при турски хирург сега.
Затова за гърдите четох доста  Grinning

# 610
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Аз нямах никакви неразположения след операцията...
Само помня, цикълът ми дойде седмица по - рано... и всичко, както се беше преди, никаква разлика...просто  1 сед.  по - рано...

# 611
  • Мнения: 24
Благодаря за отговорите, моя приятелка, оперирана в Турция, е имала дни наред повръщане диария, а повръщане и напрягане на гърди хич не ми се мисли. 

# 612
  • Мнения: 3 027
Благодаря за отговорите, моя приятелка, оперирана в Турция, е имала дни наред повръщане диария, а повръщане и напрягане на гърди хич не ми се мисли. 
Е, по добре от кашлица.
Това е от упойките, но явно и упойките може да са различни.Зависи от организма....Каквото и да е се изтрайва за ден, два. Особено за естетическа операция  Embarassed

# 613
  • Варна
  • Мнения: 290
Аз също не си спомням да съм имала някакви неразположения. Първите 1-2 часа ми беше лошо от упойката, повърнах веднъж и край това беше. След това съм нямала неразположения. Естествено болките в гърба, но те не са свързани с упойката. Според мен си е индивидуално и до организъм.

# 614
  • Бургас
  • Мнения: 959
Нямала съм неразположения извън обичайните болки в гърба и гърдите. Първите дни бях замаяна от болкоуспокояващите, но като ги спрях, всичко беше наред.
Не е неразположение, но след операцията кожата на лицето ми стана ужасно мазна. Мисля, че може да е свъзрано с лежането по гръб и така няма къде се избърше, така да се каже.
И на мен цикълът ми дойде седмица по-рано.

Общи условия

Активация на акаунт