Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 458
  • 762
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 959
Sil21987,  аз в темата не съм ги показвала, но не са огромни Smiley
Мога на лични да ти пратя снимки.

# 721
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Моите белези също ми се виждат по - червени. На едната консултация го коментирахме и той каза, че е защото кожата ми е по - чувствителна, но с времето ще избледният...Каза ми друг крем, от който имам според мен доста по - добър резултата п/в белезите.
казва се: МЕДЕКАСОЛ, и ми каза  да ги въртя на всеки 3 дни - 3 дни Клео, 3 дни Медекасол, но виждам резултат повече от Медекасола и мажа повече дни с него...








Не съм минала лазер, но ще го направя скоро:)

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 17:58 от kaleia

# 722
  • Мнения: 361
Днес се зачетох в една тема в tialoto и там имаше не много добри отзиви за д-р Заякова. Темата беше доста стара, но започнах да се колебая, все пак не пречи да отида на консултация. Може утре да се обадя и на д-р Молов за другата седмица, така и така може да ходим на почивка за няколко дни и ще минем през Бургас. Дано да има свободни часове.

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 877
Алина, ако е удобно, може ли и на мен снимки?

# 724
  • Мнения: 67
Здравейте, згубих ви дирите ,сега намерих темата и реших и аз да пиша ,вече 4 месеца след операцията.
След шока който изживях ,че са ми големи , сега са не на половина ,но доста по-малки и честно казано не е това което исках, аз съм висока и не много слаба и много ми малеят 325 кубика среден профил , ментор . Белезите ги мажех с мадеказол , но спрях ,пак ще започна ,защото още са зачервени на места.

# 725
  • Мнения: 1 725
SUNSHINE___ ти в Турция ли се оперира? Какво те притеснява само големината ли? ще чакаме да споделиш, ако прецениш снимка RelaxedRelieved

# 726
  • Мнения: 257
Здравейте, згубих ви дирите ,сега намерих темата и реших и аз да пиша ,вече 4 месеца след операцията.
След шока който изживях ,че са ми големи , сега са не на половина ,но доста по-малки и честно казано не е това което исках, аз съм висока и не много слаба и много ми малеят 325 кубика среден профил , ментор . Белезите ги мажех с мадеказол , но спрях ,пак ще започна ,защото още са зачервени на места.


Според мен излишно си се шокирала,ако беше настоявала можеше и 400 cc да ти сложат,поне при моят доктор съм виждала момиче с 400 кубика,да е била малко повече кг от мен...
Аз съм най-малката на възраст тук,но за миг не съм съжалявала,да ,всяка иска една идея по-големи,но техния хирург така е решил,само тези с подмяна на импланти слагат от 400 до 600-700 кубика,защото кожата е достатъчно разширена и подготвена за по-голям имплант.
Както написаха приложи снимка,за да видим,за да може и ние да се изкажем адекватно по твоя казус.

# 727
  • София
  • Мнения: 46
Здравейтее Hug
И аз малко да се включа. На финалната права съм с прегледите, минах през кардиолог и анестезиолог ( в МБАЛ "Панталеймон), остана ми само пулмолог и кръвните и другата седмица ще определяме датата с Молов Stuck Out Tongue Winking Eye
Обаче нещо май не съм разбрала добре за тия профили, ниски, средни ...и какво определя той?
И другата дилема ми е отпуската, една или 2 седмици, защото работя на компютър и нямам кой знае каква физическа дейност, не знам дали две седмици няма ми дойдат в повече и да се побъркам вкъщи Joy
Иначе до тук всичко е нормално и с нетърпение чакам вече дататаа. Всеки ден ви следя и се радвам на резултатите ви Kissing Heart

# 728
  • Мнения: 257
Здравейтее Hug
И аз малко да се включа. На финалната права съм с прегледите, минах през кардиолог и анестезиолог ( в МБАЛ "Панталеймон), остана ми само пулмолог и кръвните и другата седмица ще определяме датата с Молов Stuck Out Tongue Winking Eye
Обаче нещо май не съм разбрала добре за тия профили, ниски, средни ...и какво определя той?
И другата дилема ми е отпуската, една или 2 седмици, защото работя на компютър и нямам кой знае каква физическа дейност, не знам дали две седмици няма ми дойдат в повече и да се побъркам вкъщи Joy
Иначе до тук всичко е нормално и с нетърпение чакам вече дататаа. Всеки ден ви следя и се радвам на резултатите ви Kissing Heart

Радвам се за теб,пожелавам ти успех! Hug
2 седмици,все пак първите седмици ще ти тежат,а и както споменахме ще ти се промени стойката,така че е най - добре да си почиваш повече.
Профилите определят по какъв начин изпъкналостта да се вижда,при високите профили се вижда най-голяма изпъкналост,тоест дори и имплантите да са с най-малките кубици те визуално ще изглеждат по-големи,да ме поправи някой ако греша. Simple Smile

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 959
Моника, успех!
Аз лично бях 2 седмици в болнични. Също съм на компютър, не е тежка работа, единствено, че шофирам дотам. Питах тогава доктора и той ми каза, ако имам възможност нека да е 2 седмици, или поне 10 дена, защото след първата седмица болките и проблемите намаляват и се натоварваме повече без да се усетим и това може да попречи на зарастването на шевовете.
Хубаво е да си почиваш повече, за да се наместят и имплантите.

# 730
  • София
  • Мнения: 46
Здравейтее Hug
И аз малко да се включа. На финалната права съм с прегледите, минах през кардиолог и анестезиолог ( в МБАЛ "Панталеймон), остана ми само пулмолог и кръвните и другата седмица ще определяме датата с Молов Stuck Out Tongue Winking Eye
Обаче нещо май не съм разбрала добре за тия профили, ниски, средни ...и какво определя той?
И другата дилема ми е отпуската, една или 2 седмици, защото работя на компютър и нямам кой знае каква физическа дейност, не знам дали две седмици няма ми дойдат в повече и да се побъркам вкъщи Joy
Иначе до тук всичко е нормално и с нетърпение чакам вече дататаа. Всеки ден ви следя и се радвам на резултатите ви Kissing Heart

Радвам се за теб,пожелавам ти успех! Hug
2 седмици,все пак първите седмици ще ти тежат,а и както споменахме ще ти се промени стойката,така че е най - добре да си почиваш повече.
Профилите определят по какъв начин изпъкналостта да се вижда,при високите профили се вижда най-голяма изпъкналост,тоест дори и имплантите да са с най-малките кубици те визуално ще изглеждат по-големи,да ме поправи някой ако греша. Simple Smile

Ооо чудесно, значи по- високия профил може да спаси положението с тия 250сс... Grinning  Макар че, все повече се убеждавам, че кубиците не са фактор. На някой 200 изглеждат като 400+ и обратното. хаха самоуспокоявам се Grinning

# 731
  • Мнения: 1 725
Абе като е гарга да е рошава. При всички гърдите започват да малеят дали след 3,6 и тн месеци. Аз съм за по-големите кубици, колкото може да поеме кожата естествено.

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 877
За да не се чудите, ако примерно сте с Ментор отворете сайта им и вижте характеристиките на имплантите!
Ако са кръгли имат размер на основата, и според това какъв профил са и размер на изпъкналата част всичко в см, така гледайки своята гърда и добавяйки горе долу височината на профила ще разберете колко горе долу ще са издадени напред, разбира се, трябва да сте наясно, че 1-1,5 см ще се смали заради мускула, ако са подмускулно.
Ако ще сте с анатомични, там има точно и извивката на дъгата отдолу (от пригънката до зърното), където ще е най-изпъкналото.....
В допълнение със снимки от момичетата тук с подобни параметри и евентуално с торбичка с вода с вашите кубици в сутиена би трябвало, горе долу да се ориентирате...
До моята операция остават 14 дена (на 28), всичко вече е направено, изпратено, чакам по-другата седмица в началото и бельото да ми пристигне и...., да дойде датата без да влизам в допълнителни дилеми дали са правилните форма и кубици и всичко ще е ок..... Simple Smile
Колкото до гаргата...., зависи какво се цели, все пак и естетично е добре да е съобразено с нашата анатомия, ама света е шарен, за някой е естетично да са като естествени, добре оформени, за други възможно най-надути и големи, затова и има избор, но да не забравяме, че ще ги носим доста години, а с времето и ние се меним .... Simple Smile
Желая на всички, да се харесват и да им е комфортно, другото не е толкова важно Simple Smile

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 12:06 от DolliGi

# 733
  • Мнения: X
Здравейтее Hug
И аз малко да се включа. На финалната права съм с прегледите, минах през кардиолог и анестезиолог ( в МБАЛ "Панталеймон), остана ми само пулмолог и кръвните и другата седмица ще определяме датата с Молов Stuck Out Tongue Winking Eye
Обаче нещо май не съм разбрала добре за тия профили, ниски, средни ...и какво определя той?
И другата дилема ми е отпуската, една или 2 седмици, защото работя на компютър и нямам кой знае каква физическа дейност, не знам дали две седмици няма ми дойдат в повече и да се побъркам вкъщи Joy
Иначе до тук всичко е нормално и с нетърпение чакам вече дататаа. Всеки ден ви следя и се радвам на резултатите ви Kissing Heart

Аз също работя на бюро и си бях пуснала 1 седмица, доктора малко ми се позасмя каза добре щом смяташ че ще ти е комфортно Joy и естествено след 1та седмица си пуснах още една. И мога да ти кажа че дори на по следващата седмица т.е. 3та като се върнах на работа ми беше адски некомфортно. Първо ми тежаха а не можех да легна бях свикнала да си лежа от време на време, схаващаше ми се кръста, тия тежки врати в моята фирма едвам ги бутах. Наложи ми се няколко пъти в метрото да се возя беше ужасна блъсканица удариха ме няколко пъти. И понеже не можех през нощта не можех да спя от схващането на кръста съответно ми се спеше през деня. Ходех странно още, като робот се движех Joy

Колкото до профила нисък,висок... той ако ти е казал кубиците си ги намери в таблицата на ментор и ще разбереш дали ти е избрал среден, нисък, висок. Примерно моите 260 сс са висок профил, а при нисък и среден няма 260 има 250- 265.. такива различни са.

# 734
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Аз работех още от болницата и вкъщи, още първите дни с лаптопа на крака и многото възглавници зад мен...Щом е на компютър, ако можеш споразумей се за работа от вкъщи - това също е опция, а и щети е много по - утютно и комфортно - дано да ти позволят Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт