"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 43

  • 33 609
  • 740
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 267
От 3 месеца имам проблеми с цикъла, 2 поредни бяха оскъдни и тъмни по-скоро кафяви, а този месец съвсем пропуска. От няколко месеца живеем в друга държава, а стреса ми беше изключително много ако може да е допълнителна информация. Също имам и бебенце на 10 месеца, записах си час за доктор и чакам ли чакам да ми дойде реда... Правих поне 10 теста за този период и всички са отрицателни.
Въпроса ми е дали има вероятност за бременност ?

# 361
  • Мнения: 6 305
Ако са минали поне 14 дена след последният рисков контакт и тестовете  са отрицателни, значи бременност няма. По-скоро проблемът може да е хормонален.

# 362
  • София
  • Мнения: 8 932
Момичета писах по горе, имам 2 дни закъснение, правих тест, отрицателен уж, и часове по - късно видях крива линия до тестовата помислих че има нещо, но се надра теста малко. Кажете мнение
Тестът на 2 дни закъснение ще е катo на снимките на Teadox. Този е отрицателен, а няколко часа след тестването трябва да е в коша, защото и да има черта е изпарителна.

# 363
  • Мнения: 64
Здравейте,
Ще споделя проблема си и тук:

Датата на последна редовна менструация е 6 май, а на предишната - 11 април. Вчера получих еднократно зацаване и нещо ме накара да си направя  тест, който беше положителен. Бях изключително изненадана, тъй като не очаквах от 6 май да може да отчете. Пуснах - ЧХГ, което беше 1220! Веднага отидох на преглед, на който не се видя нищо в матката (има подозрения за нещо, което е 3 мм, но е толкова малко, че не можаха да кажат какво е и трябва да се проследи ). Вчера подозираха, че от април може да е станала бременност, която не се е развила и сега пада чхг - възможно ли е според вас толкова да се е вдигнало, че от 6 май да пада до 1220. Днес отново отидох на преглед, пак не се видя сак в матката,, но лекарят смята, че ако има бременност е от майския цикъл. Не се изключва и извънматочна бременност, докато не се види нещо. Утре ще повторя ЧХГ. Аз естествено съм много притеснена и разстроена от това развитие на нещата. Миналата година по това време имах БХБ, от тогава правим опити и очевидно сега отново не са ок нещата. Някой може ли да сподели опит или мнение

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 12:45 от radianttt

# 364
  • Мнения: 69
И аз бях миналата година с БХБ. Направих тест веднага след като ми свърши цикъла, защото гърдите не спираха да ме болят. Теста беше положителен, чхг правих поне 5 пъти и нарасваше. Тръгна от 600 и стигна до 1000 за 1 седмица. И аз мислех, че е извънматочна, защото не се виждаше нищо на ехографа. На втората седмица пак прокървях слабо и ЧХГ започна да пада. Така че спокойно, може и да не е извънматочна. Но следи ЧХг непременно.

# 365
  • Мнения: 5
Здравейте,

един бърз въпрос. Имам 10 дневно закъснение ( последен МЦ 14 април) . Овулация - 27,28  април според календара. Не правим опити. Днес направих тест и беше отрицателен, чудя се какво ли може да е? Миналата седмица имах цистит и пих антибиотик. Чудя се дали може да окаже влияние?

# 366
  • Мнения: 23
Здравейте, искам да попитам за съвет, правим стимулация с кломифен след направени необходимите изследвания, имаше доминантен фоликул, предполагаема овулация и съответно опити... Трябваше да ми дойде на 22.05,днес имам кафеникаво зацапване, дали е признак на предстоящия цикъл, за имплантация е късно...

# 367
  • Мнения: 532
Тест прави ли? Предвид, че цикъла закъснява вече 2 дни, един тест би отчел вярно.

# 368
  • Мнения: 23
Отрицателен е, най-вероятно не се е получило Cry

# 369
  • Мнения: 1
Здравейте мами искам и аз да попитам нещо ако е удобно и извинявайте ако е глупаво или ви прекъсвам с нещ всички искам да питам бремена ли съм защото не мога да повярвам колко много отрицателни тестовете накрая бум
Когато чаках менструацията реших да направя тест за овулация беше положителен сега ми закъсня 5 дена вчера си направих тест с сутришна урина беше 2 да бледа черта
Кам 5 😆или 6 беше отрицателно дали тогава хормоните няма наличие на HGH симптоми те да напрегнати гърди тежина пъпки припаднах 1  път  гадно ми беше изпотявах се и така нататък
Много ми е объркано кажете нещо
И благодаря предварително за отговора чакам бърз и полезен отговор

# 370
  • Мнения: 450
Аз нищо не разбрах.

# 371
  • Мнения: 69
И аз не разбрах. Тестът за бременност ли е с втора бледа черта?

# 372
  • Мнения: 57
Два дни преди предполагаем цикъл
 втора бледа черта. Какво мислите? 
 

# 373
  • Мнения: 450
Ако чертата се е появила във времето за отчитане, мисля че е положителен.

# 374
  • Мнения: 57
И аз така мислих, но исках и някой не емоционално ангажиран човек да ми го каже😁😘

Общи условия

Активация на акаунт