Мартенски майчета

  • 15 212
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 390
Току що се връщам от доктора, за съжаление всичко е свършило Cry
Бременността е приключила в много ранен етап, поне няма да има кюртаж.
Мили мамчета, пожелавам ви лека бременност и щастлив финал  bouquet
Надявам се скоро пак да си сложа лентичка Praynig

# 226
Току що се връщам от доктора, за съжаление всичко е свършило Cry
Бременността е приключила в много ранен етап, поне няма да има кюртаж.
Мили мамчета, пожелавам ви лека бременност и щастлив финал  bouquet
Надявам се скоро пак да си сложа лентичка Praynig

Скъпа mila,
Много съжалявам за случилото се, не се притеснявай. Аз също имах спонтанен аборт през м. 11 миналата година и то в четвъртия месец, всичко ще е наред. Много трудно го преживях, но минава, времето лекува и сега вече се радвам за втори път, но някак си ме е страх да се зарадвам, докато не мине поне четвърти месец.

# 227
Как да си сложа и аз летничка, понеже за пръв път се регистрирам тук.

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 534
според календара на зачатие съм на 5 седмици и три дни ,но от две нощи така ми се гади,че просто не мога да го опиша.давайте трикове за справяне с проблема,макар,че с първата си бременност бях по същия начин и просто нищо не помогна.

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 534
Съжалявам МИЛА, но си имаш и едно друго слънчице, което ще ти даде сили да го преодолееш.

# 230
според календара на зачатие съм на 5 седмици и три дни ,но от две нощи така ми се гади,че просто не мога да го опиша.давайте трикове за справяне с проблема,макар,че с първата си бременност бях по същия начин и просто нищо не помогна.
Здравей,
И аз като теб, според календара на зачатие съм на 5 седмици и два дни. Кога ти е била последната менструация. На мен на 19.06.06 г.

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Съжалявам Мила HugПоне няма да ти правят кюртаж.дано скоро се похвалим че сме бременни отново.

# 232
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ето ви момичета линк за стикер http://tickers.baby-gaga.com/pregnancy.php

# 233
  • Мнения: 386
Mila, много съжалявам, знам как се чустваш, но се опитай да не мислиш за това и да се радваш на детенцето си. Пожелавам ти съвсем скоро пак да пишеш с хубава новина!

Радвам се, че се появиха бременни в 5г.с. - ще можем да обменяме опит. Моята последна М беше на 18.06., започна да ми прилошава една седмица преди да ми закъснее. С първата бременност беше същото - от самото начало до 7 месец - по всяко време на деня, но поне не съм повръщала.

# 234
  • Мнения: 221
Mila, искрено съжалявам за това, което ти се е случило. Бъди силна и не се отчайвай.


На новите мами искам да кажа едно голямо добре дошли newsm51

# 235
Здравей
Ала-бала разликата ни е точно един ден. Е ти поне си раждала един път, така че наистина ще обменяме опит. Мен специално много ме е страх да не стане както първия път. Казаха ми, че матката ми е много малка и ми дадоха да пия Утрогестран /нещо такова/, за да се закрепи плодът, иначе фолиевата кисилина си я пия от февруари месец. Обаче при мен има и настинга, грип, лекарят каза никакъв антибиотик и сега само парацетамол, капки за нос, и много мед и лимони. Няма как иначе.На мен лошо не ми става /поне за сега/ и дай боже да е така до края.

# 236
Мила, съжалявам много. Дръж се и чакаме хубави новини скоро.
Моето кървене се превърна в зацапване само. Надявам се да е нормално за състоянието, в коет съм... Чакам с нетърпение края на август, за да бъде всичко наред.
Успех и до скоро - ще пътувам да морето, ще се пазя, макар че ще е трудно ....
Вие пътували ли сте (когато сте имали леко кървене в началото?)

# 237
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
meggy доктора разреши ли ти да пътуваш? На мен ми забраниха до петия месец да мърдам от София. Съветвам те при кървене без разрешение да не ходиш никъде

# 238
  • Мнения: 388
Мила   HugМного съжалявам. Нагушкай си твоето бебче и много скоро пак да си в отчетните! Аз лично имам 2 несполучливи бременности, но не се отказвам вярвам, че всеки път е различно!
Бях чела някъде, че една жена със спонтанен при другата и бременност риска от аборт е минимален.
 PraynigГосподи дано да е така!
Meggy аз лично си позволявам пътуване до 30 км. и макар, че съм на морето страх ме е да ходя на плаж. Но ако случайно идваш към Бургас се обади

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 534
аз още не съм ходила на лекар,момичета вие които сте в 5 седмица бях те ли и ако да видя ли се нещо

Общи условия

Активация на акаунт