Кой ще си признае?

  • 4 748
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 806
а не, мисли подобни ме спохождат и не само в петък, ама нали си има негласна традиция това е денят запазен за фриволни разговори Simple Smile Вторник е един такъв работен, угрижен... та затова.

# 16
  • Мнения: 7 186

Гиньо Ганев? Shocked Ти да не страдаш от геронтофилия на подсъзнателно ниво? Laughing
Иначе да, случвало ми се е много пъти и с известни, и с мъже, които съм срещала и контактувала. Wink А всъщност е имало и доста такива, които всъщност не харесвам, защо така става не знам. newsm78

# 17
  • Мнения: 3 447
Консумираме, ъф корс. Особено докато бях бременна, не минаваше нощ без консумация Blush За известни личности не мога да се сетя, но имам една много странна случка: Сънувам туй-онуй с някакъв абсолютно непознат младеж с леко дървен вид. Няколко дни по-късно го видях по телевизията - бил спечелил някаква олимпиада по математика Crazy

# 18
  • Мнения: 42
Сънувала съм еротични сънища с известни, неизвестни, но бях потресена когато го направих с жена в съня си. Цял ден се чувствах много странно. Но най-интересно беше с Ален Делон. То като се замисля, защо еротичните ми сънища никога не са със съпруга ми? newsm78 Добре, че не чете форума, че... Twisted Evil Hug

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа, Доне, знаеш с кой. Математиците били мнооого издържливи - въпрос на концентрация Joy

Аз не сънувам. Чувствам се силно ощетена Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 2 495
Сънувала съм еротични сънища с известни, неизвестни, но бях потресена когато го направих с жена в съня си. Цял ден се чувствах много странно. Но най-интересно беше с Ален Делон. То като се замисля, защо еротичните ми сънища никога не са със съпруга ми? newsm78 Добре, че не чете форума, че... Twisted Evil Hug
smile3532 smile3532Соничке, не си единствена...и аз не съм сънувала мъжа си в такъв еротичен сън(ама не ми й трябва де, с непознат е по-готино Mr. Green Mr. Green Mr. Green)

# 21
  • Мнения: 7 186
Сънувала съм еротични сънища с известни, неизвестни, но бях потресена когато го направих с жена в съня си.

Ооо, с жена и аз съм го правила. Laughing И най- интересното е, че беше направо страхотно. newsm78

# 22
  • Мнения: 730
   Да, случвало ми се е, и то с познати Simple Smile

Но не помня много как е било, щото за съжаление сънищата ми не са били дълги Blush

 Peace

# 23
  • Мнения: 1 616
   Да, случвало ми се е, и то с познати Simple Smile

Но не помня много как е било, щото за съжаление сънищата ми не са били дълги Blush

 Peace

Ами то май няма дълги сънища, макар понякога да се събуждаме с усещането, че цяла нощ сме сънували. Някъде бях чела, че според изследване на учените най-дългият сън при човека трае 7 секунди. Sad Тъй че май няма за какво да се радваме, ако ще и най-желаният хубавец да сме прегръщали насън. Wink

# 24
  • Мнения: 1 492
Даа, снощи, с един неизвестен девствен младеж. Аз бях докторка Wink Whistling

# 25
  • Мнения: 7 186
Даа, снощи, с един неизвестен девствен младеж. Аз бях докторка Wink Whistling

И кво, я разправяй? Wink
Ти какъв лекар беше? Уролог? Laughing

# 26
  • Мнения: 4 733

Гиньо Ганев? Shocked Ти да не страдаш от геронтофилия на подсъзнателно ниво? Laughing


Пу,пу,пу пепел ти на езика за каквизи работи ми говориш Simple Smile То човек ако можеше да си избира кого и какво да сънува... Ганев го изтраях веднАж по неволя ама повече с такива жилави мъжове нещъ Sad

# 27
  • София
  • Мнения: 2 958
Само един единствен път сънувах, че правя тройка с двама мои бивши съученици. Толкова ми хареса, че още си мечтая за тройка с тях  ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 001
Бре, бре, бре! Аз май пак чета където не трябва. А при мъжете си и личи на сътринта. А за момчетата "най-страшни" са нощните полюции (мисля, че така се пише)

# 29
  • Мнения: 4 733
А при мъжете си и личи на сътринта. А за момчетата "най-страшни" са нощните полюции (мисля, че така се пише)
Еми....като нещете да ви изловят ще ставате по рано та да забърсвате тук-таме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт