RYANAIR -15

  • 38 216
  • 765
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 681
В периода 28,08 - 23,10,2019 са съкратени доста полети и до други летища.
Вчера се оплакаха за Ливърпул, аз изревах за Баден Баден, сега и Бергамо...
Надявах се да правят нещо по сайта, но не - няма ги.
Който е купил - ще му се възстановят парите по картата.
А където други не летят нямаме избор.

# 226
  • Мнения: 1
Здравейте,
искам да се свържа с Райнер, но страницата с контактите не е активна. На самият сайт също не намерих нищо. Има един чат на живо, на който излизат автоматични отговори.
Средата на май пътувахме с тях до Милано и си бях резервирала две коли по наем през тях. На летището се оказа, че не можем да вземем втората кола, защото не можело да бъдат на едно име. Наложи се да си платим на място втора кола за двойно повече пари, но това е друга тема. От фирмата за колите ни казаха да се свържем с Райнер, за да ни върнат парите. Писах веднага на мейла, от които идват потвържденията, но ми се върна автоматичен отговор, че е пълен.
Знам, че едно време имаха и телефони за връзка, но сега нищо. Какво бихте ме посъветвали да направя.
Иначе ги ползвам сравнително често и до сега не съм имала проблем с тях.
Благодаря Ви и хубав ден Simple Smile

# 227
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Лайв чат, през сайта!

# 228
  • Мнения: 1 147
Ryanair имат лайв чат. Малко са неориентирани служителите, но с повече обяснение от твоя страна става. Комуникацията е на английски. Телефон за България нямат, а тези, които видях, са импулсни.

# 229
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Ryanair имат лайв чат. Малко са неориентирани служителите, но с повече обяснение от твоя страна става. Комуникацията е на английски. Телефон за България нямат, а тези, които видях, са импулсни.
Аз им пишех на испански

# 230
  • София
  • Мнения: 127
Здравейте, преди седмица гледах билети за Меминген, за периода септември, октомври. Днес проверих отново и полети има за ноември. Това нормални ли е, туроператор ли ги изкупува?  Моля да МЕ ОСВЕТЛИТЕ! Така ми се променят плановете много, как да се намеря билети сега за края на септември!

# 231
  • Мнения: 19 062
Летището ще е в ремонт...Уиз ще летят до някакво друго...Раян явно не им занимава със смяна на летище

# 232
  • София
  • Мнения: 127
Благодаря много! Кой лети до Мюнхен, или Цюрих, целта ми е Лихтенщайн.

# 233
  • София
  • Мнения: 3 181
Благодаря много! Кой лети до Мюнхен, или Цюрих, целта ми е Лихтенщайн.
От София до Цюрих лети България Ер. Ако купуваш билети за тях, провери каква ти е цената чрез www.vayama.com Често излизат на по-добра цена.
Вероятно има и други варианти...

# 234
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Благодаря много! Кой лети до Мюнхен, или Цюрих, целта ми е Лихтенщайн.
Луфтханза също лети София-Мюнхен, наскоро гледах промоции за по 88 €

# 235
  • София
  • Мнения: 16 226

Работи ли събота и неделя чата?
Ако не в понеделник трябва да ги питам разни неща.

# 236
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Не работи май уикендите.
Алтернативното немско летище е Фридрихсхафен.

# 237
  • София
  • Мнения: 1 954
До колко години Раян предлагат безплатно място за детето? До 12 ненавършени ли е? Защото след 12 год. вече се водят подрастващи.

# 238
# 239
  • Мнения: 86
Един тъпичък въпрос, но все пак... На билета на бебе има или няма баркод?

Общи условия

Активация на акаунт