RYANAIR -15

  • 38 056
  • 765
  •   1
Отговори
# 240
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Ако не ме лъже паметта, под две години няма баркод, но бебето е"прикачено" към възрастния.

# 241
  • София
  • Мнения: 11 696
Чекирла съм се вече, а искам да добавя още багаж, имам ли такава възможност?

# 242
  • Мнения: 3 394
Да, после трябва да си разпечаташ нова бордна карта с промените.

# 243
  • София
  • Мнения: 11 696
И аз така знам, но не виждам къде се клика, за да се ояви опцията за добавяне на багаж/чекиране наново. Може ли по-подробни инструкции?

# 244
  • Мнения: 3 394
Влез в управление на резервацията, там трябва да има опция.

# 245
  • София
  • Мнения: 11 696
Нямам такава опция там, ще пробваме евентуално през чата, но ми се искаше да знам как става през сайта.

# 246
  • Мнения: 3 394
Аз нямам текуща резервация за да се сетя точно къде беше.

# 247
  • Мнения: 509
Нямам такава опция там, ще пробваме евентуално през чата, но ми се искаше да знам как става през сайта.

И ако може кажи после цената на багажа по-висока ли е отколкото по време на резервация.

# 248
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 210
Нямам такава опция там, ще пробваме евентуално през чата, но ми се искаше да знам как става през сайта.

И ако може кажи после цената на багажа по-висока ли е отколкото по време на резервация.

Виж те там, където е информацията за резервацията и където пише "ПРЕПОРЪЧАНО ЗА ВАС", където може да си купиш място, туристическа застраховка и други неща. Wink

# 249
  • Мнения: 164
Аз мисля, че добавянето на багаж след като сте си направили резервацията,чекирането е 40евро, много повече , отколкото при правене на резервация.
Аз имам следното питане, много често ли се отменят полетите с Раян, аз съм си направила резервации за отиване и за връщане, всичко е платено и разпечатоно, но взех да се притеснявам дали може да се отменят полетите. Аз така съм се наточила за почивка.

# 250
  • Мнения: 19 040
не са ми отменяли полет до сега, ползвам ги от 7-8 години поне

# 251
  • София
  • Мнения: 11 696
Скрит текст:
Нямам такава опция там, ще пробваме евентуално през чата, но ми се искаше да знам как става през сайта.

И ако може кажи после цената на багажа по-висока ли е отколкото по време на резервация.

Виж те там, където е информацията за резервацията и където пише "ПРЕПОРЪЧАНО ЗА ВАС", където може да си купиш място, туристическа застраховка и други неща. Wink

Нямах такава опция, всичко друго можеше да се промени - седалка, да се добави хотел, кола, трансфер, включително и бебешка количка и спортна екипировка, но не и багаж. Мисля, че е бъг в сайта. На първа страница имаше опция уж за добавяне към съществуваща резервация, но като кликнеш на нея и те прехвърля на обща страница. Пробвах през три браузъра и на български и английски език. Нали понякога има бъгове в българската версия, ама пак не стана.
Някой, ако се сети след време и се е чекирал, ако пробва и ми каже откъде става, ще съм благодарна, от чисто любопитство, за този полет свърши вече.

# 252
  • Мнения: 69 122
До 2 чАса преди полета може...да не би да пътуваш сега ?

Защо не пробваш през чата?

# 253
  • Мнения: 2 681
Багажа също е определени бройки. Може да са свършили за този полет и затова да няма възможност.

# 254
  • София
  • Мнения: 11 696
Снощи пробвах, както и сутринта, полетът е след час, така че вече не търся решение, споделих само развитието. Беше за майка ми, в крайна сметка реши, че ще успее да натъпче багажа си. Иначе през чата щеше да стане.

Общи условия

Активация на акаунт