Да ви кажа как позаслабнах

  • 2 757
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 263
Бравооо!
Ще те поразпитам зад кадър допълнително!
Прави ли и някакви упражнения или само на това кара?

Упражненията се наричат Анна и София и се правят сутрин, вечер и уикендите  Laughing  Laughing  Laughing
Иначе не, не правя нищо друго. Седя на стола в офиса по цЕЕЕл дЕЕЕн  Rolling Eyes


Ха ха ха  знам ги аз тез упражнения - ама при мен не действат вече  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Що те няма в кю-то  Embarassed Embarassed Embarassed исках да те поразпитам повечко, ама не е спешно де.
Защото досега не съм нацелвала нещо което да действа наистина. А пък и на мен ми трябва точно толкоз 5-7 кила да сваля ама като са се запънали  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 16
  • Мнения: 1 753
Аз искам да подтвърдя, че Ал Бънди наистина изглежда страхотно напоследък (онзи ден те мернах на алеята!). Много бързо влезе във форма след раждането на втората принцеса!

ее, благодаря ти Жени! Чак страхотно не изглеждам, ама влизам в ниакаква форма де  Flutter Нали умря циганката дето ни хвалеше...  Sunglasses

Иначе не сьм пазила диети, освен че се ограничавах така както сьм написала по от пьрвиа постинг.

Почива се след 1 месец пиене. Лени сега си включвам Кюто  Wink

Никол - на теб пожлавам упех! Трудно е, но си заслужава!  Grinning Пробваи я тази билка.  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 35 951
Намерих го: Party
Цитат
Херкампури, лат. Gentianella alborosea ( Gilg.) Fabris
Други наименования: hircampuri, hilcampure, harcapura, chavin, chavin tea, te amargo, te de Chavin, hjircan pureck.
Представлява многогодишно, невисоко /3 - 15 см/ растение с късо, тъмнокафяво стъбло, двойно разклонено. Листа - неголеми, прави, тъмнозелени, единични, срещуположни, ланцетовидни, приседнали. Цветове - малки, с лилав или виолетов цвят, големина 1 - 1,5 см, двуполови, събрани в щитовидно съцветие. Тръбеста чашка на цвета със зелен цвят,
петлистна, с дялове, частично покриващи венчелистчетата. Плодове - месести, кафяви или черни с голямо количество семена.
Херкампури расте самостоятелно или в неголеми групи главно в Перуанските Анди, на места с хладен климат и в местностите, наричани “пуна” - пусти места с климатични условия, характерни за височини от 3500 - 4300 м надморска височина.
Използваните части от растението са стръковете.
В химичния състав на растението влизат горчиви гликозиди - изоориентин, магниферин; секоиридоиди - амаросферин, амарогенцин, генциопикрин; горчиви гликозиди - генцин, генциамарин; сестертерпеноиди - нитидазин, нитиол; флавони; кристализиращи субстанции – еритроцентаурин; ксантони - норсвертианин, деметилобелидифолин, свертианин; еритаурин, хетерогенни алкалоиди, сапонини, танини, захари, етерични масла, слузни вещества, генцианова киселина, хемицелулоза смоли, минерални вещества - Al, Ca, K, Na, Mg, Cl.
Херкампури има широко приложение: балансира процесите на обмяна на веществата, стимулира функциите на стомашно-чревния тракт, черния дроб, жлъчния мехур и бъбреците. Спомага за пречистването на кръвта, премахване на излишните мазнини от организма, като съдейства за отслабване с траен резултат и регулиране на кръвното налягане.
Плодовете и листата на растението се използват за храна от местното население, а коренът - за почистване на зъбите.


Ето как изглежда:

И за какво се прилага:
ТУК

Последна редакция: вт, 04 юли 2006, 16:07 от denis_d

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Това е много добре. Искам и аз. И опитвам какви ли не бъркочи вече, ама...нъц... Cry

# 19
  • София
  • Мнения: 35 951
И аз мисля че е много добро - предлагат го точно за намаляване на теглото.
Пуснете на Гугъла :Gentianella alborosea -излизат доста интересни неща.

Ал Бънди Благодаря, че го сподели   bouquet

# 20
  • Мнения: 910
Поздравления   bouquet
Дано има ефект и при мен.

Общи условия

Активация на акаунт