Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 28 тема

  • 64 146
  • 739
  •   1
Отговори
# 525
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Соред мен не е само ген Simple Smile

# 526
  • Мнения: 417
Следващия месец ще правя мезотерапия при др.Каляшева, дано съм доволна.
 До сега правих при друг лекар.

Моля, да споделите дали сте доволна

# 527
  • Мнения: 134
Здравейте красавици,
Вчера най- накрая се престраших да сложа филър в устните. Сложих половин мл. на Жуведерм и съм много доволна. Не се получиха синини или топчета, не се и надух много, както четох че вероятно ще стане! Не болеше изобщо, защото в самия филър има лидокаин. Така че препоръчвам Жуведерм горещо за тези, които те първа избират Simple Smile Качвам и снимка, направена вечерта след процедурата

# 528
  • Мнения: 73
Здравейте красавици,
Вчера най- накрая се престраших да сложа филър в устните. Сложих половин мл. на Жуведерм и съм много доволна. Не се получиха синини или топчета, не се и надух много, както четох че вероятно ще стане! Не болеше изобщо, защото в самия филър има лидокаин. Така че препоръчвам Жуведерм горещо за тези, които те първа избират Simple Smile Качвам и снимка, направена вечерта след процедурата

Здравей, аз съм с stylage m ,топчета ми се появиха на 2 ден незнам дали е нормално  питах доктора балабановдали да нп някакви масажи той ми каза че те сами щесе разградят

# 529
  • Мнения: 2 863
shisharka_ къде го прави?

Иначе топчета сами не се разграждат никога. Балабанов трябва да си понесе отговорността и да ви извика на няколко масажа, които той да направи, за да се разградят. Масажите се правят и в топло помещение.

Затова не го харесвам него, печалбар. Дано поне формата да е докарал, защото на всичките му снимки са като кренвирши...

# 530
  • Мнения: 73
shisharka_ къде го прави?

Иначе топчета сами не се разграждат никога. Балабанов трябва да си понесе отговорността и да ви извика на няколко масажа, които той да направи, за да се разградят. Масажите се правят и в топло помещение.

Затова не го харесвам него, печалбар. Дано поне формата да е докарал, защото на всичките му снимки са като кренвирши...
Формата ми харесва

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 16:15 от Sill21987

# 531
  • Мнения: 134
Моите ги правих при зъболекар Филияна Филипова във Варна. Приятелка ми я препоръча.

# 532
  • Мнения: 134
Здравейте красавици,
Вчера най- накрая се престраших да сложа филър в устните. Сложих половин мл. на Жуведерм и съм много доволна. Не се получиха синини или топчета, не се и надух много, както четох че вероятно ще стане! Не болеше изобщо, защото в самия филър има лидокаин. Така че препоръчвам Жуведерм горещо за тези, които те първа избират Simple Smile Качвам и снимка, направена вечерта след процедурата

Здравей, аз съм с stylage m ,топчета ми се появиха на 2 ден незнам дали е нормално  питах доктора балабановдали да нп някакви масажи той ми каза че те сами щесе разградят

Ох, ами какво да ти кажа, дано се оправят. На мен ми казаха два пъти дневно да се масажирам сама. Казаха ми и че първите 3-4 дни ще чувствам дискомфорт, обаче още днес, няма и 24 часа след процедурата ги чувствам много успокоени. Да се надяваме, че няма шанс за топчета в последствие...

# 533
  • Мнения: 2 863
Sill21987, на мен формата ми харесва, но за тези топчета настоявай да отидеш при него да те масажира. Сами няма да се махнат, а ако сама ги пипаш, могат да станат по-зле.

# 534
  • Мнения: 73
Сега се претесних .. а ми е далеч той аз съм софия той благоевград , да не си правя масаж сама днес малко ги масажирах 🤔да не вземе да станат зле че съм паник бутон Simple Smile

# 535
  • Мнения: X
За Балабанов съм чувала само отрицателни отзиви.

# 536
  • Мнения: 12 979
Мили момичета, понеже знам, че освен красиви лица и сърцата ви са такива, споделям и тук за Бебе Джони. Детенце на наша съфорумка се бори за живота си!
Моля ви да го подкрепите, с малко дарение, или със популязиране на кампанията!
Операцията ще е на 20 юни!
Благодаря ви предварително ❤
https://helpkarma.com/campaign/da-spasim-ednogodishnia-djoni-sav … gn=share_campaign

Желая на всички- пищен бюст, малко дупе, без целулит! Стегнат контур, свежа кожа и пухкави устни😂❤❤❤

# 537
  • Мнения: 2 863
Сега се претесних .. а ми е далеч той аз съм софия той благоевград , да не си правя масаж сама днес малко ги масажирах 🤔да не вземе да станат зле че съм паник бутон Simple Smile
По-добре не ги пипай, аз така си навредих.
Ако трябва отиди при някой друг, в друга клиника.
Като цяло Балабанов работи и с гадни филъри.

# 538
  • Мнения: 55
Здравейте красавици,
Вчера най- накрая се престраших да сложа филър в устните. Сложих половин мл. на Жуведерм и съм много доволна. Не се получиха синини или топчета, не се и надух много, както четох че вероятно ще стане! Не болеше изобщо, защото в самия филър има лидокаин. Така че препоръчвам Жуведерм горещо за тези, които те първа избират Simple Smile Качвам и снимка, направена вечерта след процедурата

И аз сложих Жуведерм половин мл и съм много доволна. Не съм имала никакви синки и оточност, освен непосредствено след боцкането долната беше по-оточна, но до 2 часа беше ОК. Първите 3 дни ги чувствах малко по-твърди, както ми беше казала д-р Денкова. Каза ми, че няма нужда да ги масажирам. Нямам никакви топчета.

# 539
  • Мнения: 528
Здравейте красавици,
Вчера най- накрая се престраших да сложа филър в устните. Сложих половин мл. на Жуведерм и съм много доволна. Не се получиха синини или топчета, не се и надух много, както четох че вероятно ще стане! Не болеше изобщо, защото в самия филър има лидокаин. Така че препоръчвам Жуведерм горещо за тези, които те първа избират Simple Smile Качвам и снимка, направена вечерта след процедурата

Здравей, аз съм с stylage m ,топчета ми се появиха на 2 ден незнам дали е нормално  питах доктора балабановдали да нп някакви масажи той ми каза че те сами щесе разградят

На мен Stylage ми съсипа лицето- сложиха ми в назолабиалните и станаха топчета,  и около тези топчета се нагъна кожата и се образуваха бръчки....
Не можах да реагирам навреме, а примерно месец по-късно.... Забавянето ми костваше много...
Правих масажи, правих RF , инжектирах хиалуронидаза....Нищо!!!!
Самия филър промокира кожата да се уплътнява около него,и дори когато той се разгради - тъй наречената Scar tissue  си остава...
Бъдете внимателни и не се оставяйте да ви залъгват да изчаквате...

Общи условия

Активация на акаунт