Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 28 тема

  • 64 133
  • 739
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 715
Значи са същите като в София цените. Да, наистина при Денкова са много завишени цените, в сравнение с други клиники. Въпреки, че съм изключително доволна от д-р Георгиевски, за по-рутинни процедури, като мезолифт, устни и ботокс в момента издирвам други клиники с по-нормални цени и добри отзиви за лекарите. Обаче за бузи, долина на сълзите, jawline не бих се доверила на друг, може би само на Ванеска.

Sill21987 за какво беше при него. Аз като гледам работата му в страницата му и с тези устни, които прави направо ме дострашава. Отвратителни са, като пълнени кремвирши. Казаха ми, че ботокс слагал с пистолет. Ти какво прави и доволна ли си?

KPP, долината на сълзите при него ли си я правила? Четох по-напред, че си с Жубедерм там и си мн доволна. Къде работи този доктор и каква е цената?

# 496
  • Мнения: 3 023
EL, резултатът е страхотен. Снимките веднага след процедурата ли са правени? Предстои ми същата процедура  при Каляшева, но много лесно посинявам и за момента се въздържам.
При теб няма синини и оток?
Снимката е час след поставянето и дано не е оток и не спада 🤣🤣
И за мен е странно че не се надух и не посинях, защото съм много склонна. Освен това бавно ми минава. Нямам синини, 4 убождания ми направи. За оток не знам, ще видя колко ще спадне. Каза 10 дни да масажирам.

# 497
  • Мнения: 2 863
bonibon_, да при него. Много съм доволна и от техниката му на поставяне и от самия филър. Нямах дори и малка точица, а тази зона е супер фина. А вече 8ми месец не е мръднал филъра. Той работи при Денкова, на ул. Оборище в София.

Аз тогава съчетах с филър с бузи (който трябва вече да се дозапълни) и ми излязоха общо 1000 лв за двата. Тоест 500 лв е 1 мл.

El_83 за съжаление тук ефектът е и с отток. Няма как да няма отток при устните, това е мека тъкан. Бъди подготвена, че може да спаднат и на половината на това, което са.

# 498
  • Мнения: 73
Значи са същите като в София цените. Да, наистина при Денкова са много завишени цените, в сравнение с други клиники. Въпреки, че съм изключително доволна от д-р Георгиевски, за по-рутинни процедури, като мезолифт, устни и ботокс в момента издирвам други клиники с по-нормални цени и добри отзиви за лекарите. Обаче за бузи, долина на сълзите, jawline не бих се доверила на друг, може би само на Ванеска.

Sill21987 за какво беше при него. Аз като гледам работата му в страницата му и с тези устни, които прави направо ме дострашава. Отвратителни са, като пълнени кремвирши. Казаха ми, че ботокс слагал с пистолет. Ти какво прави и доволна ли си?
Устни съм си правила 0,5 горната 0,5 долната неисках големи устни а като естествени а да потчертая аз почти нямам устни двт се вика Simple Smile  за сега съм доволна но до 3 дена щесе види напълно резултата все пак днеска съм си пр

# 499
  • Мнения: X
Следващия месец ще правя мезотерапия при др.Каляшева, дано съм доволна.
 До сега правих при друг лекар.

# 500
  • София
  • Мнения: 30 124
Скрит текст:
Имайки предвид, че на първата снимка се е навела надолу и гушката изпъква повече, а на втората се е изпънала напред където се прибира....
Аз правих HiFu  (Дубло ес беше машината с която ми го правиха), точно за тези проблеми около брадичката и шията, показани ми бяха снимки при жени с пъти по-голям проблем и беше "уау", но при мен ефект никакъв, писала съм по-назад в темата, само уплътняване на кожата при пипане, все едно както когато си подпухнал нещо за около месец-два, и това, че около месец два като се погледнех от близо, виждах дупчици по кожата, все едно шевна машина е минала. За мен поне беше пълно разочарование и един куп пари на вятъра...

Благодаря за полезното мнение.

# 501
  • Мнения: 528
Имайки предвид, че на първата снимка се е навела надолу и гушката изпъква повече, а на втората се е изпънала напред където се прибира....
Аз правих HiFu  (Дубло ес беше машината с която ми го правиха), точно за тези проблеми около брадичката и шията, показани ми бяха снимки при жени с пъти по-голям проблем и беше "уау", но при мен ефект никакъв, писала съм по-назад в темата, само уплътняване на кожата при пипане, все едно както когато си подпухнал нещо за около месец-два, и това, че около месец два като се погледнех от близо, виждах дупчици по кожата, все едно шевна машина е минала. За мен поне беше пълно разочарование и един куп пари на вятъра...

Аз също правих HiFu бузи и шия - ефект 0 и също така 1 торба пари на вятъра.

# 502
  • Мнения: 679
Здравейте,
След 2 седмици ще си сложа за пръв път хиалурон в устните. С доктора коментирахме 0, 5 мл. Искам по- скоро хидратиране и леко ме е страх.
Трябва ли да внимавам с нещо преди процедурата. Това пропуснах да попитам. За след процедурата разбрах, че не трябва да тренирам веднага, да не ходя на сауна,парна баня. 8 часа да не съм в хоризонтално положение и без алкохол.
Бих се радвала да ми напишете при вас как е минало. Надявам се, че ще мога да излизам на другия ден и да няма синини. Ще си взема и крем арника.

# 503
  • Мнения: 3 416
Здравейте,
След 2 седмици ще си сложа за пръв път хиалурон в устните. ........ 8 часа да не съм в хоризонтално положение и без алкохол.
Това пък защо? Навеждането има отношение към ботокса, защо пък за филър?

# 504
  • Мнения: 73
Имам въпрос защо препоръчват да се пие 2 литра вода на ден  след поставяне на хиалуронова киселина в устните

# 505
  • Мнения: X
Здравейте,
След 2 седмици ще си сложа за пръв път хиалурон в устните. ........ 8 часа да не съм в хоризонтално положение и без алкохол.
Това пък защо? Навеждането има отношение към ботокса, защо пък за филър?

Това не важи ли за ботокса?

# 506
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
За ботокса,даже са ми казвали 4-5 часа да не съм в хоризонтално положение.

# 507
  • Бургас
  • Мнения: 877
Имам въпрос защо препоръчват да се пие 2 литра вода на ден  след поставяне на хиалуронова киселина в устните
Именно защото хеалурона задържа водата в организма, тоест голяма част от молекулата е течна и за да си свърши работата по ожлажняването и освежаването и е необходимо много повече вода, иначе действието и драстично намалява...
Това е все едно да ти подарят букет и да го сложиш във ваза без вода и да очакваш да оживее повече от няколко часа...
Хеалурона е като гъба за вода, няма как да очакваш свеж вид  и ходратация, ако не я мокриш достатъчно, иначе се свива ....

# 508
  • Мнения: 73
Имам въпрос защо препоръчват да се пие 2 литра вода на ден  след поставяне на хиалуронова киселина в устните
Именно защото хеалурона задържа водата в организма, тоест голяма част от молекулата е течна и за да си свърши работата по ожлажняването и освежаването и е необходимо много повече вода, иначе действието и драстично намалява...
Това е все едно да ти подарят букет и да го сложиш във ваза без вода и да очакваш да оживее повече от няколко часа...
Хеалурона е като гъба за вода, няма как да очакваш свеж вид  и ходратация, ако не я мокриш достатъчно, иначе се свива ....

Благодаря !

# 509
  • Мнения: 679
Здравейте,
След 2 седмици ще си сложа за пръв път хиалурон в устните. ........ 8 часа да не съм в хоризонтално положение и без алкохол.
Това пък защо? Навеждането има отношение към ботокса, защо пък за филър?

Това не важи ли за ботокса?
Може и аз да съм се объркала, понеже и други въпроси за ботокс обсъждахме.
Извинявам се.
Нещо в главата ми е пълна каша. Дано всичко мине добре

Общи условия

Активация на акаунт