Априлски бебета 2019 - Тема 1

  • 24 205
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 340
Честита нова тема, само хубави новини да има.
Ние с храненето сме до никъде. След като сучеше по 3ч със сън 10мин. почнах да давам и АМ. Еми яде колкото прецени и после пак иска да суче. Преди това пак е сукал... Въобще не стигам до цедене. Вече и зърната са ми болезнени. Пия три вид чай, поне да минем само на кърма. Но няма особен резултат. Реално той дреме докато суче. Явно и заради това излизането с количка беше провал. Не спи в нея за един час трябваше да го кърмя два пъти.

# 16
  • Мнения: 68
Purple_Peanut пия чай на Хип за кърмачки, ям ядки, имам помпа, но не стигам до нея, защото бебето суче и изчежда гърдите на всеки 2 часа и 30 мин. Реално след това няма какво да цедя.

ViliTod за шуслеровите соли аз пих 1 седмица - 2,4,8 по три ги слагам във вода 1,5 л и пия водата цял ден. Не видях особен резултат, освен, че започна да ме боли стомаха и ги спрях. Пробвай, при теб може да помогне.

ivkon4ety92 дозата на млякото - 1 м. е 110 мл, 2м. 120 мл и т. н

Последна редакция: ср, 01 май 2019, 16:53 от veselat

# 17
  • Мнения: 381
Честита нова тема. Purple_Peant може ли да ме запишеш на първата страница. Търсих се, но не се намирам в списъка на родилите.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 22
Здравейте! Честита нова тема Simple Smile
Имам един странен въпрос към майките, който са родили секцио.
Моите изпражнения са почти черни, така ли трябва да бъде и до колко време се оправят? Като бях в болницата ми казаха че е нормално от самите лекарства, но до колко време ... Много се притеснявам вече, защото родих преди 10дни.

# 19
  • София
  • Мнения: 595
nandyy, приемаш ли лекарства с желязо - някакви витамини, хранителни добавки?

# 20
  • Русе
  • Мнения: 22
Да, пия малтофер с желязо. Може да е от него май.

# 21
  • София, България
  • Мнения: 3 577
mimmmozka, извинявай, добавих ви Simple Smile

nandyyy, докато взимаш Малтофер ще са черни. И моите са такива още откакто го дъвча Simple Smile сега след раждането продължавам...

# 22
  • София
  • Мнения: 595
Да, пия малтофер с желязо. Може да е от него май.

От него е, да, не се притеснявай Simple Smile

# 23
  • Мнения: 256
Влизам и аз в темата. Моята мома е още в болницата, но чакам до седмица да е готова да си я приберем. Приготвям се активно с всичко и я чакам с нетърпение.
За първата страница - кръстихме я Диана.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 456
Да е много здрава и щастлива, Диана.
Много красиво име сте избрали!

# 25
  • София, България
  • Мнения: 3 577
Хайде, дано си я вземете тази седмица Flowers Four Leaf Clover
Коко грама е станала вече? Simple Smile

# 26
  • Мнения: 256
Хайде, дано си я вземете тази седмица Flowers Four Leaf Clover
Коко грама е станала вече? Simple Smile

Върти се около 1950. Започнаха и витамини да и дават и се надявам да прескочим тази летва - 2 кг най-накрая Simple Smile от там вече стават бързо нещата. Така поне ни каза лекарката.

# 27
  • София, България
  • Мнения: 3 577
Дано по-скоро ги стигнете Relaxed Стискаме палци Hug

# 28
  • Варна
  • Мнения: 256
Здравейте и от мен 😊 моля да ме добавите и мен Матей е роден на 24.04.2019  3960гр. И 51 см в 14:20.
Изцяло на естествено хранене от ден 1. Днес става на седмица, също от 2 дни имаме бебешко акне  по бузите и тук там по вратлето. Каката имаше също, но не помня дали третирах с нещо. Спи по 2 часа, после го кърмя и общо взето докато го на кърмя и сменим памперса някой път и по 2 пъти и бодува около час. Тази нощ спа 4 часа близо, но доста добре се насука и си свърши всичките нужди. За това пък днес само пълни напишкани памперси, странно. Не плаче пу пу, буди се започва да хапе ръчички, храня го и по цял ден това. Каката обаче не слуша много, гледам и на нея да обръщам внимание... Доста е инатлива и още свиква с новия член.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 456
Да е здрав и щастлив Матей. Аз също родих на 24.04. - Михаил.

Здравейте и от мен 😊 моля да ме добавите и мен Матей е роден на 24.04.2019  3960гр. И 51 см в 14:20.
Изцяло на естествено хранене от ден 1. Днес става на седмица, също от 2 дни имаме бебешко акне  по бузите и тук там по вратлето. Каката имаше също, но не помня дали третирах с нещо. Спи по 2 часа, после го кърмя и общо взето докато го на кърмя и сменим памперса някой път и по 2 пъти и бодува около час. Тази нощ спа 4 часа близо, но доста добре се насука и си свърши всичките нужди. За това пък днес само пълни напишкани памперси, странно. Не плаче пу пу, буди се започва да хапе ръчички, храня го и по цял ден това. Каката обаче не слуша много, гледам и на нея да обръщам внимание... Доста е инатлива и още свиква с новия член.

Общи условия

Активация на акаунт