Априлски бебета 2019 - Тема 1

  • 24 374
  • 742
  •   1
Отговори
# 345
  • София, България
  • Мнения: 3 593
Да, ще отидем до Гърция за 3-4 дена след средата на Септември Simple Smile

# 346
  • Мнения: 242
Ние мислим да отидем с него някъде, но не на море. На море  за три четири дни -сами.
До кога ще стерилизиратe, момичета?

# 347
  • Мнения: 775
Юни ще е вече на два месеца и ще ходим на планина, а септември на море. Надявам се юни всичко да е точно юни, защото е много малък още, но обичаме да пътуваме и ще пробваме.
Ще стерилизирам до края на 2я месец след всяко хранене, после 1 път на ден, до кога не знам

# 348
  • Мнения: 489
Нашата лекарка ни каза че един път на ден е достатъчно да стерилизираме, а през другото време да мие шилетата с гореща вода.

# 349
  • София, България
  • Мнения: 3 593
Стерилизирам веднъж на ден. Аз хубаво си стерилизирам и вчера гледам залъгалката с косми от кучето Joy няма да спирам скоро, де. Поне още един месец. Въпреки че леко се обезсмисля цялата работа с кучето Grinning

# 350
  • София
  • Мнения: 385
Обмисляме планина в началото на септември.
Purple, всеки път вадя залъгалките от стерилизатора с полепнали косми от котките. Космите са стерилизирани, така че само ги отмивам на чешмата Grinning

# 351
  • София, България
  • Мнения: 3 593
Хаха освен да бутна и кучето в стерилизатора Joy да го стерилизирам, та да не го мисля много много. Grinning
Ох не знам... Вече понякога пропускам и ден...

# 352
  • Мнения: 381
Тогава свекърва ми ме обвини, че нищо не съм правила за детето и  каза, че не можела да ме понася.

Егати ужасният човек.. Заедно ли живеете?
Да за съжаление, в една къща сме. Хубавото е, че тя е на първия етаж ние на втория и понякога я домързява да се качи 😀

# 353
  • Мнения: 55
Ей, мимозке аз едвам я търпя мойта. За по два, три дни ми вдига кръвното за месеци напред.. Ти си герой!
Иначе ще стерилизирам до края на втория месец, такива са ми плановете Simple Smile
А, относно почивките, точно днес с мм си говорихме. Той иска да го оставим на майка му някой уикенд и да се метнем до Гърция (август/септ) ама шанса е нулев за момента. Не мога да го оставя, не само на майка му, ми на никого... Скапана съм, недоспала съм чувствам се като развалина, но си заслужава всяка секунда да съм до него и просто не мога да си представя, да го дам някой да го гледа вместо мен, дори за ден. Не знам при вас как е, надявам се да не стана някое обсебващо мамче, ама май натам вървят нещата Grinning Та, ако ходим някъде то ще е с него задължително. Аз от тая шушулка не се отделям!

# 354
  • Мнения: X
Абе хора, както се оплаквах, че съм недоспала и изморена, бебето откърти цяла вечер от 9 и в 8 сега го събудих аз... Сега се притеснявам това пък нормално ли е...

# 355
  • Мнения: 775
Питай педи, че каквото и да прочетеш ще се притесниш. И аз съм така! Като не спи защо не спи, като спи-много спи, защо спи... луда работа. За това доста звъня на педи, но според нея по-добре тъп въпрос отколкото да стане нещо по-сериозно

# 356
  • Sofia
  • Мнения: 340
Момичета, Кали пак много повръща. Направо не знам какво да го правя. Пробвах със сироп антирефлуксен и още по-зле. Опитвам се след кърмене да давам АМ обаче не иска категорично.
 Ние планираме другия месец да ходим при майка за седмица. Направо не знам как ще пътуваме и той ще драйфа ...
Отделно не спи и не е спокоен никъде. Едвам правим 30-40 мин разходка с количката. Като разбира се пак реве.
За почивките аз си мъкна децата с мен. Едно, че няма да ми е спокойно. Второ, че това е единственото време през което може да се забавляваме и да ги гледам как растат без да се налага да се бърза или да гоним часове и ангажименти. Разбира се свеки ме съботира всеячески, но съм казала на ММ ако не ги вземем отива сам или с майка си Wink

# 357
  • София, България
  • Мнения: 3 593
Хахаха аз пък все не звъня на педиатърката, че все ми се струват тъпи въпросите ми Joy и си викам "днеска кой знае колко са ѝ звъняли с "тъпи" въпроси" Simple Smile

bib4o наддава ли? Докато наддава мисля, че не е проблем повръщането. Много ли повръща или просто връща струйка след ядене?

# 358
  • Мнения: 11
Bib4o, на моя приятелка детенцето страда от рефлукс и тя дава сироп, но ми каза, че противно на това, което пише в листовката да се дава след ядене, тя започна да го дава преди това и детето спря да повръща. Ти как го даваш сиропа? Препоръчвам  силно да пробваш да го даваш преди хранене.

# 359
  • Мнения: 686
Bib4o, моя Алекс е с повръщане сменихме млякото с Нан AR и сироп за повръщането, от седмица две долу горе е по добре, връща но като преяде. И той е с рев цялл ден само през нощта спи. И двамата като ми за спят в 10 та чак към 5 сутринта ми се будят. И аз като Purple чак се изнервя цял ден на ръце, не мога да обърна внимание на другото си дете, той няма колики и ми е по спокоен.

Общи условия

Активация на акаунт