Кралски работи и клюки - май 2019

  • 174 592
  • 3 565
  •   2
Отговори
# 2 355
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Кити има много женствена фигура.  С приятелят си. Тя харесвала по-зрели и улегнали мъже.




# 2 356
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
Ох, разкошна Мери. Мисля, че ми харесва най-много. Излъчва женственост и спокойствие. Не е типична красавица, но е страшно обаятелна.
Същото мисля и аз.

Кити има моята структура на тялото,ако не го потдържа и няма да е приятна гледка.
Много е приятна на тези снимки.
Това на ръката и да не е годежния пръстен? 🤔😊
Не си падам по чичковци и този не ми харесва,но пък за годините си изглежда добре.
Щом тя си го харесва нека се обичат.


# 2 357
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 664
Разкошна Максима, много добре изглежда, толкова е слънчева, че дори разпиляната коса не ме дразни Simple Smile
Мери ми е много любима от принцесите, гледала съм доста снимки, толкова красота и царственост излъчва. Имаше един филм за кралски бижута - показаха част от датските - говореше за тях с такова уважение и с факти. Много е красива с един сет, тя каза, че й е любим, даден й е да го носи, май най-старото бижу в двора беше.  Мисля, че са рубинени




https://www.drsales.dk/programmes/royal-jewels-the/

# 2 358
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
Аууу този сет е убийствен.
Много класа,много!

# 2 359
  • Мнения: X
Готина Мери, да.
С яркочервената рокля на най-горната снимка ми е супер царствена.
Максима явно е рециклирала стар тоалет.
Ама през 2014-та и 2016-та не е рошава, я, каква прическа са и направили Sunglasses

# 2 360
  • Мнения: 4 076
Красиви рокли,но от всичко показано,най-много да надяна сетчето на Кити и то само в частта с полото.
За Кити,коя съм аз,че да съдя златотърсачката...но в рода имаме много двойки с голяма разлика.Накратко:тъжна картинка.
Мери е симпатична най-вече с ентусиазма,с който изпълнява задълженията си.Това винаги се оценява високо.Сравнете я с една Шарлийн от Монако....

# 2 361
  • Мнения: 2 751
Кити може би е страстна сомелиерка и просто я влече старата реколта....За мен такава разлика чупи скалата на гнусометъра.

Мери е много чаровна и аз си харесах една нейна снимка:

# 2 362
  • Мнения: 2 255
Мери има много пропорционална фигура и симетрично лице. Наистина е наслада за окото!

А Кити...като хамелеон ми е. Снимките й с грим и без, с няколко килограма отгоре и без...нищо общо! Увлечението и по тоолкова по-възрастни мъже за мен е признак за някакъв емоционален проблем, не го отдавам на златотърсачество.

# 2 363
  • София
  • Мнения: 9 972
Мери е страхотна, а датските бижута са невероятни. Фактът че могат да се видят съвсем отблизо също е много приятен.

Много харесвам Максима, винаги може да те усмихне, но разпиляната коса не ме кефи изобщо. И то не че е разпиляна от вятъра, а по-скоро изглежда несресана. За някои събития направо е нелепо - красив тоалет, бижута и изведнъж коса все едно е станала току-що.

ПП Едвам изчетох всичко от последните няколко дни, докато отсъствах...а даже и заметено е имало Joy

# 2 364
  • Мнения: 4 076
Струва ми се,че косата на Максима е съсипана от третиране,боядисване и изглежда като проскубана и разхвърчана слама.Колкото и да е симпатична,косата й иска грижи.

Кити ми е красива само гримирана и фотошопната,така всеки може.Жалко е,че от толкова възможности избра да кротува с дедо,но богатите също плачат.Имам чувството,че депресията е новата чума,удря всички класи.
За Мери май няма цвят,който да не й отива(това по повод снимката на Тити)

# 2 365
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
Ой каква сладка физиономия е направила Южени,май я е страх малко.
Като момченце ми е тук,но е сладурче.

# 2 366
  • Мнения: 8 891
Кити Спенсър не ми харесва. Хубава е, но някак с много безлична хубост. След няколко години ще има съвсем отегчен и безличен вид. Може и да е маска за пред хората, но връзката ѝ с толкова по-възрастен от нея мъж подклажда мението ми, че не е нищо повече от посредствено хубаво лице. Дори Беатрис и Йожени са ми по-интересни като лица.
Явно съм изключение, но точно в червено (или поне в червената официална рокля) Мари не ми харесва толкова, колкото в други цветове. Но много ми харесва дискретното подчертаване/показване на раменете ѝ в почти всяка рокля.

# 2 367
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
Понеже стана въпрос за бижута, а цветовете от лилавата гама са ми много любими,очите ми останаха в това

# 2 368
  • Мнения: 8 891
Тиарата с рубините от датското кралско семейство ме впечатли много.

# 2 369
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
Лелее тиарата ❤️ Много интересен модел с листенца,а Мери я носи кралски.
Единственото за което им завиждам на роялите са бижутата.Единствено за това бих искала да съм принцеса.

Общи условия

Активация на акаунт