Кралски работи и клюки - май 2019

  • 174 606
  • 3 565
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Англичаните нищо не обявяват - ни пол, ни очакван брой.
И при Кейт се пазеше пълно мълчание.

# 31
  • Мнения: 1 130
Аз да заложа на 6 май. Далечко, но пък хубава дата Simple Smile

И аз си мислех за 6-ти. Ама вече взе да ми става безинтересно... Чакам някоя друга клюка. Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 10 326
Да, бе, шести, и как да го кръстят Джордж? Joy

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Честно казано не ме вълнува кога ще роди и какво ще е бебето. Важното е да е живо и здраво

# 34
  • Мнения: 1 666
Според мен бебето вече е родено отдавна. Поради реалната възможност да бъде с афро черти е цялото това затъмнение как точно да бъде обявено. Седми в наследяването на английската корона - афроамериканец...не е като да се е случвало в цяялата английска история досега.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Според мен бебето вече е родено отдавна. Поради реалната възможност да бъде с афро черти е цялото това затъмнение как точно да бъде обявено. Седми в наследяването на английската корона - афроамериканец...не е като да се е случвало в цяялата английска история досега.
В смисъл, кралското семейство чак сега загряха, че може да е с афро черти и взеха да се чудят какво да го правят това дете?

# 36
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
М да те бяха малоумни да не се сетят до сега   Laughing

# 37
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Би трябвало да са наясно какво и как ще обявяват още, когато са решили да я приемат в семейството си.

# 38
  • Мнения: 2 808
Изобщо не става въпрос за малоумност. Просто нещата сега са реалност.

Според мен бебето вече е родено отдавна. Поради реалната възможност да бъде с афро черти е цялото това затъмнение как точно да бъде обявено. Седми в наследяването на английската корона - афроамериканец...не е като да се е случвало в цяялата английска история досега.
Аз съм на същото мнение отдавна. Щом всички я посещават .... защо ще е? Да я видят как се държи за корема ли? Кейт посещаваха ли я преди да роди?

# 39
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Пише че са ги посетили за да видят как са се настанили в новия им дом, а и бяха всички в Уиндзор, защо да не отскочат Simple Smile

# 40
  • Мнения: X
По-голяма глупост не бях чела - чудели се кво да го правят щото можело да е черно!?! Ми шъ гу разменят за друго нъл тъй? И не се притеснявайте за цвета, със сигурност ще е доста по-бяло от Меган, която по-скоро прилича на латина. А като се има предвид колко бял и синеок е бащата, се обзалагам че ще е доста беличко Grinning

# 41
  • Мнения: 4 125
Някои нали не вярваха на жълти сайтове и клюки, пък сега са първа писта да коментират посещенията на кралското семейство при Меган. Снимки има ли, видео? Нали само тогава се приема за истина, според тях. Или само положителните клюки за Меган са истина?

# 42
  • Мнения: X
Софи Уесекс е в Индия на 5-дневно посещение:


Тук е в болница за преждевременно родени деца:

Много сладка и емоционална снимка.

# 43
  • Мнения: 39 329
Записвам се в чакането. Нямам идея кога ще е, какво ще е, какво име ще носи.

# 44
  • Down south
  • Мнения: 7 680
На последните страници на старата тема, беше споменато, че бебето вече е на бял свят. От една страна мисля, че е така, а от друга, ми се струва, че майката няма да изпусне възможността да бъде огрята от светлините на момента.

Общи условия

Активация на акаунт