Кралски работи и клюки - май 2019

  • 174 624
  • 3 565
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 751
Беатрис и Южени са ми симпатични и си мисля, че им е забавно да се обличат супер кичозно по разни събития. Имат и доста приемливи визии:


Макар все още да не разбирам как можаха да се изтипосат на сватбата на века така:

# 76
  • Мнения: 31 197
Не мисля, че ще има Дория в името на бебе Съсекс.

# 77
  • Down south
  • Мнения: 7 681
Бяха идеални на сватбата, всички ги забелязаха и след толкова години, още ги споменават.

# 78
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
На сватбата са уникални  Joy

Много харесах Южени на нейната сватба, беше много чаровна.

# 79
  • Мнения: 324
Защо смятате че ще кръстят детето си на майка и Дория на баща му Чарлз или Даяна?  Нали тази традиция си  е чисто нашенска да  се кръщават децата на баби и дядовци  пък и доколкото чета новите майки категорично не искат и да чуят за кръщаване на някого .Защо трябва точно ММ да спази тази традиция Не съм запозната в кралството има ли я  изобщо

# 80
  • Мнения: X
Всички деца нс Уилям и Кейт са кръстени на някого - Шарлот Елизабет Даяна - на баби, дядовци и прабаби, останалите също. Предполагам, че и на Хари неизбежно ще носи някакво старо, традиционно име.

# 81
  • Някъде там
  • Мнения: 16 071
Ако не в първото то в останалите имена има от имената на баби и дядовци.Незнам това обаче традиция само за децата на децата на Уилям ли се отнася или и на Зара например имат в имената си на баби и дядовци ?
Не мисля че първото ще е на баби или дядовци но някое от вторите да.
Аз все още се надявам да е Франсис.Знам че Мая няма как да е. И упорито вярвам че ще е момиченце.Гледат ми се роклички,различни от тези на Шарлот.

# 82
  • Мнения: 324
Мене пък точно тези  правила на поведение, правила  и етикет в облеклото     различен от  тези на обикновените хора ме кара да харесвам кралското семейство . Затова харесвам Кейт , има собствен  стил   не следва модните писъци не се опитва да оригиналничи .Шарлот е принцеса, отива и да  е различна .Забелязвам че младите принцеси  на Испания и Холандия  също имат стил на  обличане различен от тези на обикновените момиченца

# 83
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Помислих, че вече е родила, а вие още нищите имената. Мен ми е все тая кога ще се роди и какво име ще носи, да е живо и здраво и майка му и баща му да му се радват.

А двете сестри, не знам що така ги не харесвате. Супер са си, даже са красиви за англичанки, харесват ми, че хич не им пука какво обличат и какво пишат за тях.

# 84
  • Мнения: X
То е голям зор да се разграничават от простолюдието, кралското семейство трябва да е мистично. С тая цел са създадени доста "традиции" като возенето в златни каляски, което е сравнително нова мода и е специално измислена за да впечатлява хората и да им внушава, че кралското семейство са богоизбрани. Между другото (според един док. филм на BBC) през 50те години хората още са го вярвали това.
През 60те обаче започнало да им минава, а кралското семейство по традиция си е живеело от пир на прием, и от парти на коктейл, докато в това време в страната е имало хипита и демонстрации и става ясно, че кралското семейство спешно трябва да предприеме нещо за имиджа си. Правят филм, с който показват колко са близки до народа- кралицата води Чарли в магазина за бонбонки, Филип мета пържоли на скарата... Този филм е гледан с огромен интерес, но след първото и последно излъчване е забранен  за показване от кралицата. Защото в този филм били твърде земни, а монарсите трябва да поддържат имидж на нещо хем мистично, хем човешко и залитане в едната посока било толкова вредно колкото и залитане в другата (преразказвам док. филм).

# 85
  • София
  • Мнения: 7 876
Nature Sparkles Интересно ми е новата императрица на Япония която 25 години е в депресия
как ще и се отразят сега задълженията..щото японците са бетон в традициите и ако като принцеса
и правиха компромиси  по изключение,сега едва ли..и още - след като дъщеря им няма право да наследи баща си
защо направо не преминаха към следващия престолонаследник който има син..!?
Ами брата на новия император от утре е официален престолонаследник. Докато се роди синът му, правителството сериозно е обмисляло варианна трона да се наследи от дъщерята на новия император.

Мен друго ме притеснява, имам чувството че новата императрица ходи с един и същи тоалет или поне на колкото клипове я гледам, е с този бял тоалет.

За депресията няма да говоря, щото вината не идва от нея, ами от други членове на императорското семейство.

# 86
  • USA
  • Мнения: 7 299
Винаги,абсолютно винаги като видя двете сестри се сещам за Пепеляшка.
За преносването,нали уж анонсирали бременноста й през октомври мин.година.Логиката следва през април да ражда,даже по-рано,освен ако не са съобщили новината още след пикливия тест.
Мен единствено ме вълнува името на бебето.

# 87
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
От началото си мисля за близнаци аз, да видим какво ще ни покажат накрая Simple Smile

Бременна с близнаци,че и преносва. Joy

За преносването не знам, понеже все пак не съм присъствала на зачатието Simple Smile Но за близнаците нищо не пречи да са реалност и поради тази причина да има такъв огромен корем.
Мери и Фредерик са страхотна двойка!

# 88
  • Мнения: 1 090
Може би като императрица Масако ще има свобода да се изрази малко повече. Аз лично не го вярвам. Япония си е закостеняла, сексистка държава. Жената, дали принцеса или обикновена девойка, има само едно предназначение - домакинство, което включва раждане и отглеждане на деца, грижа за дома. Мъжът работи много, издържа семейството и толкова. Не вярвам, че сериозно е обсъждано Аико да наследи трона. Това ще е все едно в Саудитска Арабия да имат кралица. 2019 е, говорим за Япония, където е нормално да те обарат във влака и има вагони само за жени заради това. И късите поли са с нещо като панталонки отдолу за да не ти снимат под полата, било някакъв голям фетиш.

# 89
  • Мнения: 12 665
Коремът не е толкова огромен, просто тя обича да го подчертава. В една прилична рокля няма да изпъква толкова. 

Общи условия

Активация на акаунт