Математически турнири 1-4 клас. Тема №58

  • 71 191
  • 740
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 29 232
Благодаря за новата тема! Успех на децата!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 613
Благодаря за новата тема.
Сега говорих с класната. Най-вероятно ще използваме варианта с частично ДО около състезанията. Остава само и да сме здрави.

# 3
  • Мнения: 6 287
Утре сме на КМС, да ползвам да се запиша в новата тема.

# 4
  • Мнения: 29 232
Браво на вас, ние не можахме да намерим къде да се явим. В нашето училище няма да се провежда.

# 5
  • Мнения: 5 234
Утре сме на КМС, да ползвам да се запиша в новата тема.
Изтървали сме го това. Нищо.
ПМС кога и къде се провеждат?

# 6
  • Мнения: 1 183
vipp, много неприятно наистина. Добре, че се е случило сега, за да имате възможност да се застраховате за следващите, които ще са балоопределящи. И аз много се притеснявам в тази връзка. А не съм и сигурна какви ще са възможностите за ОЕСР в нашето училище, ще трябва да проуча.
Fifiana, ПМС е на 27.03.

# 7
  • Мнения: 5 234
Благодаря! А къде?

# 8
  • Мнения: 1 183
Това е национално състезание само с областен кръг. От РУО ще определят училище координатор и училища домакини. Ето го регламентът:
https://www.mon.bg/upload/24254/regl-NS-proletni-math-4kl-20102020.pdf

# 9
  • София
  • Мнения: 12 353
И аз исках да пратя малкия на КМС, но няма къде.
Иначе баткото беше на Олимпиадата по математика и каза, че е било трудничко.

# 10
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 651
Ние изтърваме КМС. Нашето училище няма да провежда. Дори не съм чула да се провежда и някъде в града.

# 11
  • Мнения: 505
Моята 4-класничка се яви на областния кръг на олимпиадата по математика. Каза, че задачите са били доста по-лесни от задачите от предишни години, давани на областен кръг. Най се плаша като каже "Бяха много лесни и ги реших" Simple Smile

# 12
  • Мнения: 59
Утре сме на КМС, да ползвам да се запиша в новата тема.

Знае ли се, кои са всички училища, които го провеждат?

# 13
  • Мнения: 1
Малкият е решил 1ва и 2ра задача. На трета е писал нещо,  но не я е решил цялата. Ако има нещо верно там ще е минимално.
За 2 верни задачи получава 14точки и това е. Поне се опита де. Пак е нещо. Иначе и на мен ми се струват по-лесни от предходните две години. За четвърти клас става въпрос.

# 14
  • Мнения: 20
Здравейте! Някой може ли да сподели решението на 2 б, НОМ -областен кръг 4клас?

Общи условия

Активация на акаунт