Говорите ли/викате/пъшкате по време на секс?

  • 14 648
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 975
На мен ми става много смешно, незная защо и се хиля като пача newsm62 newsm62 newsm62

# 16
  • Мнения: 3 164
На мен ми става много смешно, незная защо и се хиля като пача newsm62 newsm62 newsm62

абе твоя мъж да не те гъделичка, а ти да си мислиш, че те ....... hahaha

# 17
  • MUC
  • Мнения: 297
На мен ми става много смешно, незная защо и се хиля като пача newsm62 newsm62 newsm62

Мойто мъж, ако му се разхиля така, или ще се шашне, или ще се разхили и той... и сексът ойде...  Crazy

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Говоря.
Разказвам вицове  Mr. Green Laughing Joy

# 19
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
   Mr. Green о- о- о, то пада викане, тръшкане, че чак рев ни избива, ама от недое.... Вече месец сме на сухо, че сме забравили за какво служат тези неща в гащите #CrazyАма още една седмица и шъ съ изкъртим - те тогава ще са виковете Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 306
Вия кат' вълк на пълнолуние!!!АУУУУУУУУУУ! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 140
Аз не, но съседката ми над мен като влезне във фаза и аз полудявамммммм #Cussing out
Тъкмо заспивам и се започва едно неистово пъшкане.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми говорим си я-застани така,ела насам,не....чакай задръж,айде на задна и така Joy.Аз пъшкам,мъжо вика. Joy

# 23
  • Мнения: 8 505
Мнооого сме тихи-и двамата...диването спи на по-малко от метър разстояние.

# 24
  • Мнения: 281
Имаше един виц :" Двойка прави секс, мъжът казва на жената - няма ли да помръднеш малко? а тя - що, преча ли? "
Мъжа ми КрЕщИ, ама кРеЩи! Та и аз така покрай него се научих да се отпускам - усещането е супер!! #Crazy Добре, че живеем в къща  hahaha ама често разлайваме кучетата с виковете си Joy Joy Joy
Е, от както се роди малкия вече по принуда сме по-тихи, нищо че от 8 месеца спи в отделна стая - да не го стреснем и да се шокира в съня си #Crazy  Laughing Laughing

# 25
  • Мнения: 5 317
Различно.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 390
Уточни си въпроса - за оргазъм ли питаш или за свършване?  Crossing Arms  Mr. Green


 hahaha болната тема наново!  Joy

Ами трябва да има яснота по въпроса  Crossing Arms... щото аз 3 дни не мога да викам, охкам и да се подмокрям  по улиците  Joy  Crossing Arms

Ей, ще събудя детето  rotfImao rotfImao
А иначе...на мен ми се дрънкат простотии обикновено Twisted Evil, но моя нещо не му се говори, пък монолог няма смисъл да водя.
Обичам и да викам, ама все не става-1 година живяхме с наште, 1 година с неговите родители, 1 година на един таван дето всичко се чуваше, а сега сме с бебето. smile3505

# 27
  • Мнения: 1 462
Според мен, ако момичето не вика, значи просто оргазмът не е бил достатъчно силен.  Много ми е смешно, когато след това ми каже "Ъ, ама аз не викам!?", а с пълен глас е разбудила всички съседи Joy

На мен ми става много смешно, незная защо и се хиля като пача newsm62 newsm62 newsm62
Нещо в мозъка е, връзка на единия център (секс) с другия (смях).  Стига мъжът ти да го приема, няма проблеми.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
На мен ми става много смешно, незная защо и се хиля като пача newsm62 newsm62 newsm62


Като каза за пачата, се сетих /не че знам каква е връзката, де.../ - веднъж така ревнах след секс  newsm45 smile3514...Ама истински, сърцераздирателен рев - с всичките му сълзи, сополи, подсмърчания...Ми, не знам к,во ми стана, ама бая поревах.

# 29
  • Мнения: 1 462
На мен ми става много смешно, незная защо и се хиля като пача newsm62 newsm62 newsm62


Като каза за пачата, се сетих /не че знам каква е връзката, де.../ - веднъж така ревнах след секс  newsm45 smile3514...Ама истински, сърцераздирателен рев - с всичките му сълзи, сополи, подсмърчания...Ми, не знам к,во ми стана, ама бая поревах.
Ми нещо те е мъчило, просто си имала нужда да поплачеш.  Хубаво е, че си го изкарала навън вместо да те яде отвътре.

Общи условия

Активация на акаунт