🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 5, тема 3

  • 54 224
  • 947
  •   1
Отговори

Анкета

Кой заслужава да спечели този сезон?

Опции:

# 900
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Я, да вдигна темата, че прочетох клюка в жълтур. В момента снимали новия сезон, обаче ще участват известни готвачи и популярни лица. Любо Нейков бил един от участниците.

Хм, интересно. Защо си мисля, че доскоро гледах рекламите за записване? Възможно е да направят и още един сезон.

# 901
  • София
  • Мнения: 14 512
Я, да вдигна темата, че прочетох клюка в жълтур. В момента снимали новия сезон, обаче ще участват известни готвачи и популярни лица. Любо Нейков бил един от участниците.

Хм, интересно. Защо си мисля, че доскоро гледах рекламите за записване? Възможно е да направят и още един сезон.

Може да  е "special edition".😆 Не пише обаче, кога ще се излъчи.

# 902
  • София
  • Мнения: 8 072
Да, и аз вчера видях реклама за кастинг

# 903
  • Мнения: 20 090
Я, да вдигна темата, че прочетох клюка в жълтур. В момента снимали новия сезон, обаче ще участват известни готвачи и популярни лица. Любо Нейков бил един от участниците.
Нов вариант на Вип брадър 😑

# 904
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
В Испания има МШ селебрити, с известни личности.

# 905
  • Мнения: 11 505
На мен би ми било интересно да гледам

# 906
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
На мен няма да ми е интересно. Аман от едни и същи "звезди" навсякъде.

# 907
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Изобщо няма да ми е интересно! Искам обикновени хора да гледам, стига с нашите прословути "ВИП"!

# 908
  • Мнения: 20 090
И на мен ми писна от едни и същи "випове" в брадъри, черешки и тн.

# 909
  • Мнения: 6 466
А чакайте Smiley Любо Нейков не сме го гледали във ВИП действие. Той нали е предимно кадър БТВ. Може да е по-кратко и да се изллъчи преди основния Мастър с обикновени хора.

# 910
  • София
  • Мнения: 14 512
А чакайте Smiley Любо Нейков не сме го гледали във ВИП действие. Той нали е предимно кадър БТВ. Може да е по-кратко и да се изллъчи преди основния Мастър с обикновени хора.

Аха, тук ще е друг кастинга, извън абонираните за Нова ТВ, лица. Извън това, в статията много го хвалят Любо за готварските му умения.

# 911
  • Мнения: 1 359
След две седмици започват снимките, имам 2 познати които са поканени на кастинг. Абсолютно обикновени хора.

# 912
  • Мнения: 2 100
След предишния победител - РАДКА-  няма да ги погледна, който и да им участва;

# 913
  • София
  • Мнения: 4 680
След предишния победител - РАДКА-  няма да ги погледна, който и да им участва;
Защо няма да ги гледаш!?

# 914
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 047
Известни личности няма да гледам със сигурност, че вече аман от такива, но с обикновени хора ще го следя. Дано пак да не поканят половин Столипиново.

Общи условия

Активация на акаунт