Лидл 127 - Майско пролетна

  • 83 615
  • 1 400
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 2 598
Благодаря на всички за съветите. Ще пробвам препарата за почистване на пералня, както Тета е обяснила!

# 901
  • русе
  • Мнения: 1 317
По колко бонбона имат?

# 902
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Изпуснах туристическите сандали и сега се чудя къде ли още ги имат. Най-вероятно никъде.
Попитайте на клиентската линия, ще Ви насочат Simple Smile .
Вчера при нас мярнах останали кутии но са ограничени номера.
о, да , ще насочат и още как Stuck Out Tongue Winking EyeCloseExpressionless"няма наличности, изчерпани са" мен винаги така ме насочват....аз не знам защо въобще я има тази клиентска линия, като отговорът е ясен, а невинаги отговаря на истината. Така им е по-лесно Rolling Eyes
Ако търсещата пише кой номер иска от темата ще я насочим къде има.А и не малко пъти различи неща се закупуват и изпращат с Еконт въпроса е колко сериозно човек иска дадена стока.
Да отговарят на 38 номер, лилави или розови. Е, цветът да е " дамски" всъщност, не е принципно какъв. Това търся.

# 903
  • Пловдив
  • Мнения: 3 337
До boroboro
Скрит текст:
За уреда за раздвижване:
Имам го от миналата година и го смятам за една много успешна покупка. и аз като теб нямам място за велоергометър, нито пък и толкова време за интензивни тренировки. Въртя педали сутрин, докато си пия кафето и понякога вечер преди вечеря. Успях да си стегна осезаемо краката, което беше основния ми мотив за купуване. Показва изгорени калории, навъртени километри и време, но ги сумира, не показва за конкретната тренировка. Moже да коригираш съпротивлението за по-голямо натоварване. Взимай смело! Ако не останеш удовлетворена, имаш 3 месеца за размисъл и може да го върнеш. Успех!

# 904
  • Мнения: 2 681
Колко лв са тези таблетки,, брой ?

51 таблетки за 6,99 лв.

# 905
  • Мнения: 19 251
Мастика продават ли в Лидъл или Кауфланд?

# 906
  • Мнения: 25 853
Мастика продават ли в Лидъл или Кауфланд?
В Кауфланд има със сигурност.

# 907
  • Мнения: 2 787
Мастика продават ли в Лидъл или Кауфланд?
В нашия на Вардар, има в хладилниците, и БГ мастика и узо слагат понякога!

# 908
  • Мнения: 20 233
Мастика продават ли в Лидъл или Кауфланд?
Даже бяха заредили в един фризер в Лидъл.

# 909
  • Мнения: 19 251
За Лидъл става дума на Вардар, така ли? Значи по принцип в хладилник трябва да я търся, така ли? Не пия мастика и не разбирам, а ми трябва за човек, който пие само мастика. Коя мастика ще препоръчате, ако има различни видове български?

# 910
  • София
  • Мнения: 14 825
Мастика или узо? Миналата седмица имаше узо Пломари с две чаши в кутия, то е много добро. Лидълското узо към 6-7 лв. също не е лошо. В хладилниците стои, ако го искаш веднага за консумация 😆, иначе си е при алкохола.   

# 911
  • Мнения: 35 187
Бихте ли ми припомнили колко струваше уредът, който е имитация на Нутри Булет?

# 912
  • Мнения: 9 607
Нещо не мога да го проумея. 174 съм, 60кг и панталона 34-ти размер ми пасна. Е  какво е това нещо Open Mouth Thinking
Как ги правят тея немци тези дрехи, един с един размер да не са еднакви. Защото имаше отворен от тези шарените и като го видях даже ми се стори малко големичък Grinning
Но важното е, че сме се добрали до тях преди да свършат Innocent

и аз вече не мога да проумея Wink освен да ходя да меря наред, току виж съм нацелила някой случайно къс Wink ама аз съм 1.58, бая ще трябва да се е отклинила китайската ръка.
заредих сутринта зайко в слоукукъра с моркови, гъби, лук и винце. този път са по-големи /повечето към 1 1/2 кг/.

# 913
  • Мнения: 19 251
Мастика или узо? Миналата седмица имаше узо Пломари с две чаши в кутия, то е много добро. Лидълското узо към 6-7 лв. също не е лошо. В хладилниците стои, ако го искаш веднага за консумация 😆, иначе си е при алкохола.   

Не знам дали ще му харесз узото, за един дядо става дума, да не би да не го одобри, ако си е свикнал на мастика?

# 914
  • София
  • Мнения: 1 832
Ще взема и аз един заек, въпреки че мм хич не му е фен. На детето няма да казвам какво е месото, защото няма да го погледне и ще реве. Рааничките, които са от утре също ще погледна, че ми трябва за плуване.

Общи условия

Активация на акаунт