Лидл 127 - Майско пролетна

  • 83 507
  • 1 400
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 8 285
Бихте ли ми припомнили колко струваше уредът, който е имитация на Нутри Булет?

Към 70 някъде беше.

# 916
  • София
  • Мнения: 14 760
За дядото играй на сигурно - вземи си му мастика - Карнобат или Пещера. Но, по-добре в Кауфланд, в Лидл не съм сигурна, че има.

# 917
  • Мнения: 230
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=24681  -зелените маслини -пускали ли са ги и друг път-дали са хубави

# 918
  • Мнения: 15 375
....
Не знам дали ще му харесз узото, за един дядо става дума, да не би да не го одобри, ако си е свикнал на мастика?
Не рискувай с узо, макар да са от една порода с мастиката, си имат известни разлики. Свикналия на мастичка дядо и вероятно познавач на хубавата едновремешна мастика почти съм сигурна, че няма да оцени по достойнства узото. Аз харесвам мастика и я предпочитам пред узото.

# 919
  • Мнения: 2 558
А аз обратно - узо много обичам, но мастика не можеш да ме накараш да пия. Имат си доста разлика, така че не рискувай с узо.

# 920
# 921
  • Мнения: 1 068
Някой знае ли, спрян ли е миш-маша на Лидл. Не мога да намеря от доста време.

# 922
  • Пловдив
  • Мнения: 100
Някой знае ли, спрян ли е миш-маша на Лидл. Не мога да намеря от доста време.
Да, спряха го.

# 923
  • Мнения: 1 068
Благодаря. Късно разбрах пак...Дано го пуснат някога.

# 924
  • Мнения: 10 306
Гледам
Скрит текст:
Фант.
пак се опитват да се надпреварват с Лидл
Скрит текст:
от утре -25% на вердаре, сложили на първа страница на брошурата - Средиземноморски предложения (или нещо подобно)
 нали от утре има в Лидл гръцки продукти. Има някаква заигравка май.
И да не е сега това спам- да ви кажа, че определено ставам фен на лидълския пикантен крем за мазане - даже ми харесва да го хапвам като салата, не върху филия. Взех и една френка салата, но не е много по мой вкус. Имаше и от прословутите разядки с риба тон, но тях ги пропускам, такова нещо не ми допада.

# 925
  • Мнения: 19 698
Ееех, този миш-маш беше страхотен Confused

# 926
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Аз незнаех дори, че има такова нещо...

# 927
  • Мнения: 1 314
Ееех, този миш-маш беше страхотен Confused

Да.
Имаше и едно лечо с гъби - не съм гладала дали го има още.
Много приятно беше

# 928
  • Мнения: 162
Заради вас вчера омотах известно количество филии, намазани с риба тон с майонеза. Допадна ни на всички вкъщи.
Така и не попаднах на готовата разядка, но и домашната е добра.

# 929
  • Мнения: 2 120
А на мен пармезана на люспи ми хрупа, има някакви малки частички, които ми развалиха насладата от зелената салата с риба тон. И преди съм го купувала на редовна цена, същата работа и повече няма да купувам.

Общи условия

Активация на акаунт