Лидл 127 - Майско пролетна

  • 83 403
  • 1 400
  •   1
Отговори
# 930
  • Враца
  • Мнения: 2 667
А, пътъчки лидълски, имат ли гаранция с касовата бележка и ако имат, колко време е?

# 931
  • Мнения: 445
Някой има ли мнение за Квадрикоптъра от утре? Имало ли го е преди това чудо, струва ли си парите?
За подарък мисля да го купя, но все още се колебая...

# 932
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
По колко бонбона имат?
Скрит текст:
Първата кутия струва ми се бяха 15...вторите не съм купувала, но като им гледам грамажа и те са някъде там като бройка. Първите са много обичани вкъщи.

# 933
  • Варна
  • Мнения: 1 951
А на мен пармезана на люспи ми хрупа, има някакви малки частички, които ми развалиха насладата от зелената салата с риба тон. И преди съм го купувала на редовна цена, същата работа и повече няма да купувам.
И на мен така. Имам чувството, че се получава от фактът, че е налюспено - може би не трябва да седи дълго време в този вид. Затова вече си купувам само парче и когато се наложи го стържа.

# 934
  • София
  • Мнения: 1 832
И аз не харесах пармезана на люспи.  Купувала съм преди може би два месеца.

# 935
  • Мнения: 8 221
Момичета, да ви споделя каква разядка Лидл си направих, покрай така обсъжданите рибни кремове - 1 кутия рикота, 100 грама пушена сьомга, каперси, сол, пипер и копър. Стана чудно.

# 936
  • Мнения: 68 659
А, пътъчки лидълски, имат ли гаранция с касовата бележка и ако имат, колко време е?

Аз съм връщала носени....върнаха ми парите.
Принципно 3 месеца. Но може и след това да ти уважат рекламацията....допускам.
Нали всичко за клиента....

Прехвърлих ви назад..пиЕнски истории Joy
Тц..тц....Stuck Out Tongue Winking Eye

# 937
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Понеже наскоро се коментираше слънцезащитата да споделя какво каза една позната, която е от Белгия. Правили са тестове на различни марки. Нивеа и Сиен са се представили много добре. В детски слънцезащитен спрей на Юриаж са открили съставка,  която вреди на ендокринната система и го спират от продажба.

# 938
  • Мнения: 25 750
Понеже наскоро се коментираше слънцезащитата да споделя какво каза една позната, която е от Белгия. Правили са тестове на различни марки. Нивеа и Сиен са се представили много добре. В детски слънцезащитен спрей на Юриаж са открили съставка,  която вреди на ендокринната система и го спират от продажба.
Aз Нивеа много я харесвам. Мажа мъжа с 50+ фактор, до сега не е горял.

# 939
  • Враца
  • Мнения: 2 667
А, пътъчки лидълски, имат ли гаранция с касовата бележка и ако имат, колко време е?

Аз съм връщала носени....върнаха ми парите.
Принципно 3 месеца. Но може и след това да ти уважат рекламацията....допускам.
Нали всичко за клиента....


Аз им се обадих, защото ми се разбрида една обувка и не знаех как се процедира и момичето ми каза че няма проблем и по принцип гаранцията е 2 години!  #Crazy Shocked

# 940
  • shumen
  • Мнения: 18 040
Имат гаранция две години обувките.

# 941
  • Мнения: 10 210
Момичета, златни сте! 🌷 Чудех се какво да правя с едни кецове, сега вече знам.

# 942
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Някой ползвал ли е душа за палатки?  Simple Smile Ще сме една седмица на морето и ще ми е много полезен, ако върши работа. Въпросът е да не църцори едва-едва..

# 943
  • Мнения: 2 373
Честита ви нова брошура. Търговците пак са го подкарали през просото. Американските бисквити ги хвана 20% инфлация. Някой ще се прежали ли да ги пробва дали и качеството са влошили Joy Joy Joy

# 944
  • Асеновград
  • Мнения: 3 067
Някой ползвал ли е душа за палатки?  Simple Smile Ще сме една седмица на морето и ще ми е много полезен, ако върши работа. Въпросът е да не църцори едва-едва..
Душа за къмпинг е добър, пуска достатъчно да се обливаш , но в никакъв случай колкото душа в къщи.На този тип душове им е слабо място че се късат в един момент докато висят от собствената си тежест/ от тежестта на водата   материала не издържа и се къса/ ползвали сме вече няколко.Водата се стопля добре но иска да е поставен на слънце.Пълен закачен издържа по малко от седмица къса се.

Последна редакция: чт, 23 май 2019, 09:33 от Panayotu

Общи условия

Активация на акаунт