Лидл 127 - Майско пролетна

  • 83 404
  • 1 400
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 1 852
Затова когато не се ползва и слънцето го достига го сваляйте от дървото за да не виси....

# 946
# 947
  • София
  • Мнения: 18 704
Странна брошура,сбирщайн някак ми е.

# 948
  • Мнения: 68 663
Бира и сладоледи основно 😃
Сутиените ще погледна евентуално.

Отиваме за сандали с детето..долу лапите от сивите Joy

# 949
  • Мнения: 19 027
Не анам дали някой се сеща, но бяха пускали едни черни и сиви дълги клинове. На сивия нищо му няма, а черният се заваля на вътрешната аст на бедрата от 2 пъти носене. Иначе са много удобни, сивият на пипане  е по-памучен от черния, който седи по-изкуствена материя.

# 950
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Благодаря за отговорите за душа. И една година да изкара, пак  е нещо. За десет лева... Сега се зачудих дали да не взема по-малкия от Кауфланд за осем лева, но всъщност и този от Лидл може да не го пълня целия... newsm78

# 951
  • Асеновград
  • Мнения: 3 068
Да допълня за къмпинг душа, миналата година бяха символични бройки на който му трябва да не разчита че ще стоят дълго.Странно при условие че го пускат вече години наред защо зареждат толкова малко.От тубите и мивката имаше в изобилие даже в последствие се намираха на 30% намалени.За който ходи често на къмпинг препоръчвам една ръчна водоструйка която пускат в Лидл, тя си е точно ръчен душ , оставяш контейнера пълен на слънце и водата се стопля, а и струята е по силна. [urlhttps://www.lidl-service.com/cps/rde/SID-47A3451A-8C0AB7CF/lsp/hs.xsl/product.html?id=2113384409&rdeLocaleAttr=bg&title=%D0%92%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%B9%D0%BA%D0%B0%20PDR%2012%20A1][/url]
ММ си я взе за колата, за което е много слаба като струя за да чисти, но пък за душ си е супер,батерията държи доста.

# 952
  • Мнения: 36 499
На мен са ми интересни блузките с дълъг ръкав от новата брошура - приличат на плетени, а не пише да са такива. Ще отида да ги видя. И тези панталони от тънък плат щяха да ми харесат, ако не бяха с ластици отдолу.

# 953
  • София
  • Мнения: 18 704
Да,аз като сложа панталон с ластик и съм като малкия Мук,хич не  и стоят.

# 954
  • Мнения: 36 499
На шалвари приличат, въобще не трябваше да се връщат на мода....

# 955
  • Мнения: 9 533
сивите сандали нещо не ми харесаха, много странен този голям ананас. взехме от сините, изглеждаха по-добре, но нямаше грам номера /бяха 3 чифта общо/.
стреч панталоните от другата седмица миналогодишните ли са? днес гледах един шарен панталон 34 номер....ами стори ми се като за мен, хаха. обаче нес и пазя бележката за другия и не ми се занимава да връщам и разменям. а и малко много цветен ми идва.

# 956
  • Мнения: 1 416
аз ще споделя мнение за слънцезащитния лосион СИЕН-30фактор-ужасен.Уж водоустойчив,а само леко да се намокриш и започва да тече като айрян.

# 957
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Че не попива ли, как така тече?

# 958
  • Мнения: 10 183
Има едни слънцезащитни, които не само че не се разтичат, ами имат един вид, който може да се прилага директно и върху мокра кожа, но уви, са скъпички
Скрит текст:
Ла Рош Антелиос
Сега по Лидлската тема:
Биквитите от тази седмица на Грандино се харесаха, ще вземам още. В чуденка съм дали да пробвам и скир, ще видя какво се предлага.

# 959
  • Мнения: 5 956
Някакви отзиви за дините да имате? Прочетох 4-5 страници назад и не срещнах, затова реших да питам. Сутринта бяха намалени на лев и малко/кг и ако кажете някоя добра дума, след работа съм там за диничка Innocent

Общи условия

Активация на акаунт