Регресия и връзка с духовните водачи за лечение на карма възможно ли е

  • 1 752
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте,някой знае ли и може ли или познава ли някой,който да може чрез регресия или по друг начин да се свърже с духовните водачи на някой друг и възможно ли е от тях да се получи помощ за ужасна карма или някой ако има друг съвет.Загубих семейството си и аз се разболях от ужасна болест.Животът ми е пълен ад в момента,загубих си и спомените от близките си заради болестта,аз иначе имам огромна памет.Също исках да попитам регресия възможна ли е за връщане на спомените,може ли да се прави регресия за връщане в близкото минало от преди две години,когато имах цялото си семейство и да си спомням живота с тях отново.Може ли да връща спомени какво сме правили.Също може ли да връща конкретни събития и конкретни дни,може ли да бъде зададен въпрос да си спомниш конкретен ден със семейството например коледа,нямам и секунда спомен.И ще ти върне ли усещането или спомена ще е само като факт

# 1
  • Мнения: 2 475
Какво е заболяването ви? Струва ми се, че имате нужда от психологическа помощ.

# 2
  • Raleigh, NC
  • Мнения: 48
Здравейте,някой знае ли и може ли или познава ли някой,който да може чрез регресия или по друг начин да се свърже с духовните водачи на някой друг и възможно ли е от тях да се получи помощ за ужасна карма или някой ако има друг съвет.Загубих семейството си и аз се разболях от ужасна болест.Животът ми е пълен ад в момента,загубих си и спомените от близките си заради болестта,аз иначе имам огромна памет.Също исках да попитам регресия възможна ли е за връщане на спомените,може ли да се прави регресия за връщане в близкото минало от преди две години,когато имах цялото си семейство и да си спомням живота с тях отново.Може ли да връща спомени какво сме правили.Също може ли да връща конкретни събития и конкретни дни,може ли да бъде зададен въпрос да си спомниш конкретен ден със семейството например коледа,нямам и секунда спомен.И ще ти върне ли усещането или спомена ще е само като факт

Моите съболезнования за това което преживяваш. На мен лично ми звучи като че ли имаш посттравматично стресово разстройство в резултат от преживяното, това е нормална самозащита на организма. Напиши в търсачката "психолог регресивна терапия", има няколко които излизат в резултатите. Не съм ходил и не мога да направя предложение при кой точно да отидеш.

Според мен предвид фактите, би било добре да избереш точно психолог/психотерапевт който се занимава и със регресивна терапия

# 3
  • Мнения: 412
Гледала съм "маслиново дърво". Метода е семейна констелация и помага за проблеми идващи от предишни животи. Регресия във ФБ съм слушала на Евелина, мисля беше и ми звучи доста страшно.

# 4
  • Мнения: 32
Благодаря за отговорите,опитвах лечение с психотерапевти и психолози,но явно не подходящи,защото ме влошиха още повече,
Какво е заболяването ви? Струва ми се, че имате нужда от психологическа помощ.
Заболяването ми е много сложно и нетипично,затова търся духовно лечение,защото мисля че енергиен лекар,така да се каже, ще ми помогне повече от психолог,имам нужда и от психолог защото има и психична болест може би,но досега е безуспешно,а и на тях няма как да се обясни изживявания на душата,аз имам ужасни астрални видения,ако никой не може да ме излекува,търсех метод,който може поне да ми върне паметта,регресия или хипноза,но може и това да е невъзможно.Някой който разбира от духовния свят и мога наистина да му обясня всичко и да разбере какво се случва с мен,защото е много страшно и досега всеки психотерапевт или рейки лечител,на който обясня ми казва не се наемам с такъв тежък случай
От семейни констелации ме е страх,правиха ми една,но беше свързана не с минал живот а с родителите,и от там само ми върнаха ужаса от детството,защото е било ужасно и нямам нужда от връщането му а от забравянето му,което бях постигнала с мъжа ми

# 5
  • Мнения: 42
Иди в православна църква. Обясни на някой опитен свещеник за какво става въпрос. Не ходи повече при духовни измамници. Само ще затънеш още.

# 6
  • Мнения: 2
Относно ужасните астрални видения, най-вероятно си отворила/ от последния пост предположих че си жена въпреки мъжкия аватар/съзнателно или не канал който те прекарва през ничия земя. Най- лесния начин за затваряне на канала е заземяване и събиране на енергията. Относно спомените, при травма подсъзнанието затваря спомените които причиняват трамва или отварят канали които не са нужни, тука работи медитацията...и под медитация нямам предвид безцелната такава с цел отпускане, а целева медитация, за която трябват доста тренировки, но не е невъзможна.

# 7
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
При психическо заболяване е забранено да се прави регресия.

# 8
  • Мнения: 2 872
Имате нужда от лечение при лекар, а не някакви измислици, които ще ви влошат още толкова.

Общи условия

Активация на акаунт