Пазаруване от H&M (31) ➤ Май 2019

  • 46 083
  • 971
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 290
Моите поръчки са изпратени всички.

# 46
  • София
  • Мнения: 803
Много ме ядосаха HM вместо тюркоазена рокля М размер, са ми пратили жълта блуза 48 размер. Сега трябва да се занимавам с връщане, а заради тази рокля пуснах поръчката Sad

# 47
  • Мнения: 19 687
Момчешките пижами са супер. Имам от тях, купувани на 17.99 май.

Това разделение на поръчките ме побърква. Трябваше да откажа една поръчка, защото я дублирах поради скапан нет (количката не беше ъпдейтната след разлогване). Запомних аз, че е 375 лева и доволна - ще канселирам при получен смс. Днес получавам смс за 124 лева. Зачудих се какво ще идва, ама реших, че са едни роклета от друго място. Оставих майка ми да чака, връщам се и какво да видя - ХМ! Сега ще трябва да изчакам и другата част, да върна заедно и да се надявам поне да платя само една доставка...

# 48
  • Мнения: 54 420
В Лидл ще има бански другата седмица....

За бански не знам, но има сгъваема раница за 10 лв.
Същата я купих м.г. от НМ за 15, язък! Sunglasses

Умаленото яке на ЛОГГ е същото като розовото, което върнах аз.

# 49
  • Мнения: 1 736
Бърз запис, връщам се по-късно с линкове, че от телефона ми е трудно. Днес получих 1 поръчка,разделена в 2 пакета. Пускам ги до конкретен офис, но куриерът по навик взел пакета и "уж" бил с адрес до друг техен офис - та обикалях днес да си събирам пратките.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 621
На мен още не са  ми пуснали поръчката. Отиде за другата седмица. Close

# 51
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
Дева, ти защо върна розовото яке?

# 52
  • Мнения: 583
Записвам се и аз в очакване на поръчка. Благодаря за темата!

# 53
  • Мнения: 54 420
Дева, ти защо върна розовото яке?

Тясно ми беше. Тя и Снежинка писа за нейното тогава, пропуснала си. Поръчах 170, по принцип съм 164, но това е умалено. Иначе е страхотно като цвят, модел, дебелина.
Писах им в бланката, че е умалено, но си удържаха такса.

Пижамките са супер, но за малки дечица. Simple Smile

# 54
  • ново
  • Мнения: 5 962
Щастлива 1, моля те измери колко е дължината на твоето яке и ако може дължината на ръкава от подмишницата. Искам да видя дали не е сгрешен етикета на мойто.

# 55
  • Мнения: 19 687
Аз също имам от тези суитчери (в три цвята). За мен си отговарят.

# 56
  • Мнения: 54 420
Може ли линк към този суитчер?

# 57
  • Мнения: 5 386
Пропуснала съм да видя, че има нова тема.
 В Еконт ме чакат 3 малки поръчки. 2 от 29-ти и една от 30 април. Бързи са НМ, но аз не бързам да ги взема.

# 58
  • ново
  • Мнения: 5 962
https://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0478330007.html
Сега като загледах и на моделката ръкава ѝ е дълъг, да не говорим, че тя е поне 170 см.

# 59
  • Мнения: 54 420
https://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0478330007.html
Сега като загледах и на моделката ръкава ѝ е дълъг, да не говорим, че тя е поне 170 см.

Благодаря!
Личи си, че е широк и дълъг.

Общи условия

Активация на акаунт