Пазаруване от H&M (31) ➤ Май 2019

  • 46 111
  • 971
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 2 525
Малката има няколко неща от Пепко. Онлайн нямат, засега имат няколко магазина само, но не и в София. Нищо му на качеството - за 5 лв какво искаме. Има блузки, клинче, боксерки, нощница, пижами. Екстра си е. Ние попадаме в графата, където от лидл 110/116 са й малки, а 122/128 рядко пускат, та или hm или Пепко Wink

# 766
  • Варна
  • Мнения: 25 249
Онлайн са зле.. Май само фейсбук, нямат и сайт официален камо ли доставка онлайн.. Кирията е от физически магазин.. Засега поне. Никой ли не е ходил? Имат магазини в няколко градове в страната
Да, минах набързо. Във Варна има в двата мола - гранда и новия. Взех на дребния едни чехли за баня за 5 лева Mr. Green Има интересни неща, да, и не са само за деца, има и за възрастни, и домашни потреби, изобщо сбирщайн. Нямах време да обикалям, обаче, щото бързах много и не съм разглеждала детайлно. Но и аз не мисля, че качеството е зле, тениски като тениски, нормални материи, нормални щампи, както навсякъде.

# 767
  • Мнения: X
Ама сега това тема за h&m ли е или за Пипко Grinning (или както беше там Joy)

# 768
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Сори, аз съм виновна.. Не се сдържах при вида на брошурата

# 769
  • Мнения: 2 236
Миналата година за 1ви юни колко % бяха пуснали?

# 770
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Мисля, че 15%

# 771
  • Мнения: 5 386
 Банският, който получих, се оказа доста уголемен, а аз съм закръглена, май ще го скъсявам с по 1 см от двете страни. Материя плътна, има подплата от трико, хубав е.
Скрит текст:

Аз ще изнахалствам и ще споделя, че в П.стоките са полски, чорапите са хубави и евтини - 0.49, 0,69, има и доста памучни нощници 7,99, пижами, топове, клинове 5,00, тениски , дънки 14,99...Домашните потреби доста се купуват. Днес беше стълпотворение в магазина. Отворили са го на 17 май в мол Делта Планет. Сега и да ме биете, вече се изказах, пък.

Последна редакция: пт, 24 май 2019, 17:36 от *Камея

# 772
  • Мнения: X
Понеже днес съм на вълна за балове и рокли,според вас роклите от h&m стават ли за бал Joy

# 773
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Е щом ги носят в кралския двор , защо да не стават за бал😊

# 774
  • Мнения: 1 110
Smile
Понеже днес съм на вълна за балове и рокли,според вас роклите от h&m стават ли за бал Joy
стават стават Simple Smile
по повод темата за банските незнам как са половинките, но на мен всички цели бански тази година са ми малки т.е. трябва ми един размер по-голям .... Rolling EyesSmile

# 775
  • Мнения: 54 464
Понеже днес съм на вълна за балове и рокли,според вас роклите от h&m стават ли за бал Joy

Стават. Аз кога още ти предложих да те облечем от НМ. Heart Eyes Ти си ни талисманчето в темата. Hug

# 776
  • Мнения: 68 671
...или от Пенко да я облечем....Joy

# 777
  • Мнения: 9 706
Преди няколко години много момичета гледах, че носят хм на бала. Личното ми мнение е, че за бала са по-подходящи по-младежките рокли + удобни обувки Simple Smile
Ето една бюджетна: https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0608013005.html
бТВ, в сайта има в момента рокля, която е почти точно копие на моята сватбена рокля, но пък е в пъти по-евтина. Ако едно време имаше хм...

Последна редакция: пт, 24 май 2019, 19:52 от Windekind

# 778
  • Мнения: 5 298
Иси, виж и тук https://www.asos.com/women/dresses/cat/?cid=8799

Да похваля това подносче за свещи, симпатично е
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0547341001.html

# 779
  • Мнения: 99
Моята рокля за бала беше от Асос Blush Ако ми беше хрумнало да търся и в ХМ, сигурно щях и от там да си харесам.. Определено стават според мен, добър и сравнително бюджетен вариант са.

Общи условия

Активация на акаунт