Пазаруване от H&M (31) ➤ Май 2019

  • 46 113
  • 971
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 68 703
Подсказвам им...да мислят и да гледат какво да купят..Wink

# 871
  • Мнения: X
Благодаря за съвета, момичета! Ще опитам да ги омекотя с чукче. Hands Thumbsup

# 872
  • Мнения: 1 894
Момичета имате ли тези сандали ??? УДобни ли са ??Smiley

# 873
  • Мнения: 2 809
Здравейте, момичета. Не съм писала отдавна, но днес изчетох почти всичко. Имате ли отзиви за тези сандали: https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0489435012.html
Това жълто ми е любимо...

# 874
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Здравейте, поръчах тия кецове, но сега се чудя дали не сбърках. Някакви мнения? Simple Smile


Че какво да им сбъркаш за 13 лв? А ако са и сатенени са си чиста находка, цвета също.. Аз моите сатенки ги метнах, дето уж ми стягаха..  

Макар, че в момента ми показва 29,5 външна темп Simple Smile от ботуши на сандали.. Агейн

# 875
  • Мнения: 2 239
С. Алекс, на снимката изглеждат кожени. Пише че са сатен, но според мен се отнася за другите цветове, имаше май в червено и другия го забравих. Но си права де, за тия пари какви да са... Взех за мен и щерката, тя отдавна иска да сме с нещо еднакво. 😃

# 876
  • София
  • Мнения: 974
Здравейте, поръчах тия кецове, но сега се чудя дали не сбърках. Някакви мнения? Simple Smile

[/quotе]
 Миналото лято взех на дъщеря ми такива, но червени, сатенени. Страхотни са и не са мръднали.

# 877
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
И моята има сатенени светлорозови и за беба бях взела миналата година същите , с една голяма пандела, абе сладурска история.. Само аз нямах тогава

Перях в пералнята, излизаха като нови

# 878
  • Мнения: 99

Че какво да им сбъркаш за 13 лв? А ако са и сатенени са си чиста находка, цвета също.. Аз моите сатенки ги метнах, дето уж ми стягаха..  

Макар, че в момента ми показва 29,5 външна темп Simple Smile от ботуши на сандали.. Агейн

Може ли линк или арт. номер към кецовете? Дали са налични.. Много са хубави.

# 879
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Ето, но артикулният номер едва ли ще покаже нещо..

П. П. Открих линк https://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0595573004.html

Има едни подобни, но не са сатен, а брезентени ми се струват https://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0727880007.html

# 880
  • Мнения: 10 188
За тези четох преди време някъде из чуждите сайтове, че били тесни. Има коментари, вижте на английския, ако не на някой от другите сайтове с коментари, не помня на кой от всичките гледах такава информация.
Момичета имате ли тези сандали ??? УДобни ли са ??Smiley

# 881
  • Мнения: 68 703
Е, ще ги очукат малко с чукчето...и ще паснат Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 882
  • Мнения: 9 127
Момичета, писали сте за роклите, че има 20% намаление, ама аз не го виждам да е обявено. Сигурно ли е, та да се чопля или ..

# 883
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Отразяваше отстъпката направо в кошницата. Но промото мина, имаше часовник който отброяваше оставащото време. Направо ме побърква..

# 884
  • Мнения: 9 127
Ехх, жалко(( Отнесох се с тези дето се женят и не разгледах роклите. Но влезнах да погледна и не видях да е отразено и никакъв часовник нямах. Реших днес да поръчам, ако нещо харесам, пък то...пак се минах((

Общи условия

Активация на акаунт