Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 6

  • 45 968
  • 825
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 58
Д-р Григорова е страхотна! 2014 и 2019 родих секцио, беше в екип с д-р Коновалова. И двете са невероятни.

# 586
  • София
  • Мнения: 145
Ех, да, ама вече и двете до колкото се ориентирам в сайта при новото преразпределение не следят бременност и не израждат Sad

# 587
  • Мнения: 299
Ех, да, ама вече и двете до колкото се ориентирам в сайта при новото преразпределение не следят бременност и не израждат Sad


Григорова е само в родилното. Тя по принцип не преглежда и не следи бременности

# 588
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте, имате ли наблюдения за Д-р Гергана Гогова ? Предстои ми да си избирам лекар за раждането, защото моята настояща докторка не изражда (по разговорите ни за момента има индикации да е секцио) та ме интересува д-р Гогова дали е привърженик на секциото ? Благодаря предварително

# 589
  • Мнения: 8
За секцио нямам представа дали е привърженик, но е много внимателна и стриктна в прегледите. Веднъж бях на преглед при нея, останах очарована от отношението ѝ. Според мен я питай директно им ли някакви опасения, за да прибегнете до секцио? Надявам се да се случат нещата така както ти искаш Simple Smile

# 590
  • Мнения: 89
Ех, да, ама вече и двете до колкото се ориентирам в сайта при новото преразпределение не следят бременност и не израждат Sad


Григорова е само в родилното. Тя по принцип не преглежда и не следи бременности

Ааа, тоест Григорова си изражда и е въпрос на смяна дали ще сд панеш при нея, така ли да разбирам Simple Smile ?

# 591
  • Мнения: 21
Здравейте, преди малко освободих час при д-р Арабаджи за 12.09 от 18:30.

# 592
  • Мнения: 8
Здравейте на всички! Да попитам дали някой е бил наясно, че в Щерев нямаш право на секцио по желание? Днес след отказ за индукция и желание от моя страна да си запазя час за планово секцио, те ми отговориха ''Моля? Как така да си изберете планово секцио? Ние нямаме политика за избор на секцио по желание! Само ако доктора прецени в хода на раждане или по медицински показания тогава евентуално можем да ви сецираме иначе не. '' При което аз стоях със зейнала уста, защото преносвам вече 7ми ден.

# 593
  • Мнения: 846
Здравейте на всички! Да попитам дали някой е бил наясно, че в Щерев нямаш право на секцио по желание? Днес след отказ за индукция и желание от моя страна да си запазя час за планово секцио, те ми отговориха ''Моля? Как така да си изберете планово секцио? Ние нямаме политика за избор на секцио по желание! Само ако доктора прецени в хода на раждане или по медицински показания тогава евентуално можем да ви сецираме иначе не. '' При което аз стоях със зейнала уста, защото преносвам вече 7ми ден.

Ама с кого си говорила? Това нещо се обсъжда с доктора, който си избрала за раждането. Аз смятам, че ако си поговорите, споделиш притесненията си и т.н., никой няма да откаже.. Но това само с доктора.  Преносване 7 дни си е доста, какво чакат още!?!?

# 594
  • Мнения: 8
Говорих с няколко доктора, всички ми казват това, че не правят вече секцио по желание, а само по преценка на лекаря. Крайно съм разочарована от отношението и липсата на каквато и да е организация в тази болница. Дано повече жени, които мислят да раждат там се насочат към правилния доктор, който да им дава до край адекватни съвети. И да питат за абсолютно всичко.

# 595
  • Мнения: 417
И мен ме очудва това, което са ти казали..С кои доктори си разговаряла?
Говорих с няколко доктора, всички ми казват това, че не правят вече секцио по желание, а само по преценка на лекаря. Крайно съм разочарована от отношението и липсата на каквато и да е организация в тази болница. Дано повече жени, които мислят да раждат там се насочат към правилния доктор, който да им дава до край адекватни съвети. И да питат за абсолютно всичко.

# 596
  • Мнения: 8
 Др. Григорова, др. Щърбанова, др. Угрински

# 597
  • Мнения: 846
Др. Григорова, др. Щърбанова, др. Угрински

О, да. Другите не ги познавам лично, но Григорова дори и на операционната маса, след като вече ми бяха сложили спиналната, ме пита и разпитва половин час защо правим секцио. Абсолютно против секциото е.

# 598
  • Мнения: 295
Не е точно така. Когато аз преносвах с първото си дете, бях на 10см и правихме вече напъните. Тя дойде, провери  къде е бебето (още не беше слязло в канала) и твърдо отсече че аз няма да мога да родя нормално. Дори се скараха с Арабаджи че съм почти на финала, пък да ме режат. В крайна сметка и казвам евала за решението  защото родих почти 5кг бебе. Не ми се мисли как щяха да го извадят ако се заклещи в канала. Та така, явно всеки случай е индивидуален. На момичето по=горе и пожелавам късмет и кураж, на финала е и дано всичко мине леко.

# 599
  • Мнения: 108
Много странен случай. Мен ме питаха като се записвах, че там ще раждам как искам да родя. Дори не е ставало въпрос защо и как.

Общи условия

Активация на акаунт