Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 6

  • 45 876
  • 825
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 108
Много сте отзивчиви. Бебетата дават ли се през нощта? Ако с другата майка сте на различно мнение за оставането на бебетата как се процедира?
Този фризьор, в деня на изписването ли е?

# 571
  • Мнения: 135
Много сте отзивчиви. Бебетата дават ли се през нощта? Ако с другата майка сте на различно мнение за оставането на бебетата как се процедира?
Този фризьор, в деня на изписването ли е?
Бебета вечер ги взимат и сутрин рано ги дават на майките. Поне това видях , тъй като моят бебок нямаше как да е с мен , защото беше малко на система, тъй като задните ми води бяха леко зелени и трябваше да му се прочисти организма, даже не можах да го кърмя в болницата, но за да си стимулирам кърмата си поисках помпа, веднага ми дадоха.На мен лично не ми пречеше бебето на жената в стаята, но нейното чак последния ден и го дадоха, защото тя пък беше родила 36та седмица и бебчето беше в ковиоз 2 дни.
Фризьорът при мен още не беше сред екстрите, но разбрах че е в деня на изписването.

# 572
  • Мнения: 3 249
Бебетата са при майките в периода от 6 сутринта до 11 вечерта. Ако сте на едно мнение с другата мама може да остане и посреднощ при вас. Фризьорът е в деня на изписването. Часовете за посещение се спазват, като посетителите обличат престилки и маски.

# 573
  • София
  • Мнения: 92
Аз пък съм от жените дето ще вдигнат две ръце за Майчин дом. Миналата година избрах именно тях за две гинекологични операции. Честно ви казвам, раждала съм в частна болница, в момента ходя в Щерев, но Майчин дом си остава най-добрата болница. Вървях към операционната и треперя от страх, а акушерките ми държат ръката и ми казваха "Зайче всичко ще е наред! Успокой се! " Аз им отговарям ако нещо се случи? А те ми казват: "Само на етажа в момента има 20 доктори. Никой няма да те остави" Само, като се сетя за каква човечност става въпрос ми се пълнят очите. Не ме оставиха за секунда, даваха ми обезболяващи, полагаха страшни грижи! Да обстановката не е приятна, но когато има проблем тези неща са маловажни. Всички около мен с проблемни бременности за избирали тях.

Вашето мнение е първото положително, което чета за Майчин дом. Явно е въпрос на късмет....

# 574
  • Мнения: 3 096
Ами вижте в темата за Майчин дом. А и при условие, че там се раждат около 3500-4000 бебета на година, нормално да има и някакъв процент недоволни. Както има и от топ частнитв болници Wink Просто няма как, при условие, че броят родилки е огромен.

# 575
  • София
  • Мнения: 47
Здравейте имам един въпрос относно 2-рата фетална морфология. Предстои ми във вторник при доктор Чавеева. Има ли вариант да искаш диска с филмчето при прегледа и евентуално колко струва?

# 576
  • Мнения: 132
Здравейте имам един въпрос относно 2-рата фетална морфология. Предстои ми във вторник при доктор Чавеева. Има ли вариант да искаш диска с филмчето при прегледа и евентуално колко струва?
Не, нямат такава практика.

# 577
  • Мнения: 1 136
Здравейте имам един въпрос относно 2-рата фетална морфология. Предстои ми във вторник при доктор Чавеева. Има ли вариант да искаш диска с филмчето при прегледа и евентуално колко струва?
Не, нямат такава практика.

Ние на 3та фетална при Чавеева занесохме флашка и тя ни качи клипчета и снимки на бебчето. Не са ни таксували допълнително

# 578
  • Мнения: 8
Здравейте дами! Някой ако има впечатления от Д-р. Григорова ще се радвам ако ги сподели! И мнение от тези които са раждали при д-р. Щърбанова също! Благодаря ви предварително! ❤️

# 579
  • Мнения: 132
Раждах преди 3 месеца и др. Григорова беше дежурна,  беше с мен от приемането,  идването на моя лекар и присъства и на самото раждане. Много мила и внимателна лекарка.

# 580
  • Мнения: 3 249
Твърдо за Григорова, определено си разбира от работата. Изглежда дръпната, обаче е страхотен специалист. Мен ме е шила час и половина при раждането като първи оператор и съм доволна.

# 581
  • Мнения: 135
Аз раждах при Кръшкова и Григорова беше вторият лекар. И двете бяха плътно до мен, в екип са страхотни, харесват се и си личи. Григорова е опитна и доста ми помогна с показване на различни пози , тъй като раждах нормално , а тя е голям привърженик на този начин на раждане. Моята АГ , а и другите които бяха на смяна малко се съмняваха дали ще стане нормално , тъй като бебчето беше голямо , но Григорова твърдо каза че ще стане и даде всичко от себе си да помогне. Малко ми се стори по-груба при проверяването за разкритие, но се преживява. Иначе като бонус - разчупва обстановката и е весела, но това ги видях като прекарах 8 часа в предродилно .

# 582
  • Мнения: 54
На моето раждане май 2018 Григорова помагаше на Арабаджи останах много доволна от тях. В началото ми изглеждаше малко дръпната и страшна, но се оказа невероятен човек. Доста развеселяваше обстановката и забравях за контракциите. Тя е привърженик на естественото раждане. Вкараха ме за секцио наистина като видяха, че няма как да е естествено. Според мен с Арабаджи се справиха много добре, защото след 6 часа станах и се движех много добре за току що родила със секцио. Нямапда сгрешиш за нея.

# 583
  • Мнения: 846
Страхотна е, и аз съм доволна. Беше втори оператор с Арабаджи. Все ѝ бъркам фамилията, като си мисля, че е Гогова, а тя Григорова. Личи си, че има опит и е страшна скица. Минаваше ми два пъти на  визитация, едва се смях заради секциото, но се смях от сърце.

# 584
  • Мнения: 299
Григорова е супер!  Ходих два пъти за предизвикване, и двата пъти беше и наистина много разведрява! Да, и мен малко ме беше страх като идваше за проверка за разкритие, че е по-груба😁 но пък помогна за разкритието, че ставаше мега бавно при мен. Свърши и смяната докато родя, та не беше на раждането, но иначе постоянно седеше при мен в предродилна и ми разказваше забавни истории и за семейството ѝ. Няколко пъти идваше на визитация с Манчев и съм се смяла от сърце с тези двамата😁 Последния ми ден бях сама в стая и последно минаха при мен на визитация.. ми поседяха си едно двайсетина минути да си приказваме.

Общи условия

Активация на акаунт