Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 6

  • 45 894
  • 825
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 39
Здравейте момичета!
Току що се връщам от прегледа. Това, което ми каза доки е, че нещата са се променили и общо взето, за доктор, който не води ЖК, ще ни "спират още на вратата"..., т.е. всеки док ще извършва дейности според разпределението. За нас, преполовилите бременността, може и да се направи компромис /трудно ще е, но док каза, че ще ме избута до края Simple Smile/. Или с две думи - всяка от нас трябва лично да договори това със следящия я док.
Надявам се да съм била полезна Simple Smile Слънчево настроение от мен Simple Smile

# 61
  • Мнения: 626
Здравейте момичета!
Току що се връщам от прегледа. Това, което ми каза доки е, че нещата са се променили и общо взето, за доктор, който не води ЖК, ще ни "спират още на вратата"..., т.е. всеки док ще извършва дейности според разпределението. За нас, преполовилите бременността, може и да се направи компромис /трудно ще е, но док каза, че ще ме избута до края Simple Smile/. Или с две думи - всяка от нас трябва лично да договори това със следящия я док.
Надявам се да съм била полезна Simple Smile Слънчево настроение от мен Simple Smile
Благодаря за информацията!
Това ми се струва много несериозно. Ако е така, може би ще се ориентираме към друга болница.
Ти при кой лекар си?

# 62
  • София
  • Мнения: 39
При д-р Ганева съм, но мисля, че всеки трябва да говори с лекаря си лично за това. Нека и другите момичета споделят какво са разбрали..

# 63
  • Мнения: 626
При д-р Ганева съм, но мисля, че всеки трябва да говори с лекаря си лично за това. Нека и другите момичета споделят какво са разбрали..
И аз съм при нея и се надявам да не ме зареже на финала, защото днес влязох в 9 месец.

# 64
  • София
  • Мнения: 39
Хахаха, мисля, че няма да те зареже, имам много добри впечатления от нея, човечна и мила..
Между другото, забравих да я питам кога ще излиза в отпуск, ако някой знае, ще съм благодарна да сподели Simple Smile

# 65
  • Мнения: 32
Момичета, аз сега трябва да си избирам лекар за Арт. Досега бях при Александров, но той вече е екипа за бременните. Бихте ли ми споделил за Ганева как протичат прегледите. Минавала съм преди доста време при нея и се чувствах добре и си записах при нея час да говорим за процедурата. Как протичат прегледите и тя обръща ли внимание на историята от преди или предпочита тя лично да проследява нещата?

# 66
  • Мнения: 626
Хахаха, мисля, че няма да те зареже, имам много добри впечатления от нея, човечна и мила..
Между другото, забравих да я питам кога ще излиза в отпуск, ако някой знае, ще съм благодарна да сподели Simple Smile
Надявам се, защото много се притесних

# 67
  • София
  • Мнения: 11 747
Аз не разбирам къде трябва да отида ако не съм за АРТ но пък с проблемно забременяване по естествен път? Май ще трябва да звъня и да говоря с регистратура.

# 68
  • Мнения: 892
Те май нито регистратура, нито лекарите знаят какво трябва да се случи накрая и кой какво ще прави. Тъкмо пооправиха пораженията със системата за плащания и пакетите и почнаха да правят пациентите луди как да си запишат час с този намален наполовина график, при кого и тн.. Дано ръководството си даде сметка, че се иска доста добра предварителна организация за подобна промяна.

# 69
  • Мнения: 32
Аз съм за АРТ, но си мисля, че и проблемното забременяване по естествен път пак е за репродуктивния екип. Пак се следят хормони, фуликули и се предписват медикаменти при нужда.
Сигурно при + тест, се прехвърля пациентката към следящи бременност лекари. Така ми изглежда логично.

# 70
  • София
  • Мнения: 22 923
А в сайта ли пише кой лекар къде е разпределен?

# 71
  • София
  • Мнения: 192
А в сайта ли пише кой лекар къде е разпределен?
Да, има ги екипите в разделите АРТ, бременност и раждане и оперативна гинекология. Освен това в менюто за записване на час са разделени също доста пригледно. Аз продължавам да си очаквам официална информация какво ще се случи с пациентките в напреднала бременност и с платени пакети за проследяване, защото е крайно нечестно да ни поставят пред свършен факт. Ако знаех че моята док няма да ми докара бременността до края и да бъде на раждането, може би нямаше да платя пакет и щях да взема друго решение за проследяване и раждане.

# 72
  • Мнения: 32
Да, като се резервира онлайн час, се появява подробно описание и първо в менюто се избира за какво ще е прегледа и после от следващото меню вече са заредени само лекарите, които отговарят на посочената причина за посещение.

# 73
  • Мнения: 354
Здравейте момичета , може ли да ме насочите в кой момент се заплаща пакета и въобще как стои въпроса с пакет за проследяване? Аз съм раждала в Щерев , но преди се следях при др лекари и направо за тонове и раждане отидох. Сега лекарят, при който раждах вече е АРТ и означава, че няма да мога да се следя при него и съм малко объркана. На регистрацията нещо не ме опътиха като хората - първо да съм минела БХС и после пакет, а принципно ако е пакет то се включва, ако го платя предварително няма да го ползвам в пакета и малко се обезмисля цялата идея с пакет разширен и оптимален . Споделете моля , вашето мнение има ли смисъл от пакет или да си плащам всеки път, пакетът стига ли или отново има доплащания Simple Smile

# 74
  • Мнения: 365
Здравейте!
Някой да знае, коква е ситуацията с др. Искилиева, защото не я намирам при опит да запиша час online?
Благодаря и хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт