"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 39

  • 60 470
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 11 993

Този път на Санем няма да и се размине с " всичко хубаво, заминавам", а по скоро " всичко хубаво за теб съм аз" Whistling

# 661
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Хубава вечер да пожелая! Благодаря за фрагмана и превода! 🤗💛






А това е от мен! 🤗💛

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 849
   Мили птиченца,
 Имам един въпрос, който не е свързан с темата
   
Скрит текст:
Има ли тема за сериала "Обещание"?
Моля, ако някой знае да пише.
Търсих темата за Славянка, но не намерих, вероятно я няма.

# 663
  • Мнения: 773
Здравейте, момичета! 🤗🤗🤗

Благодаря, че сте споделили фрага.

Другата седмица пак ще има страстииии и то какви... Явно Джан в колата е казал нещо и Санем за това е превъртяла и го гони да си заминава. Друг е въпроса къде отиват двамата 🤔 А тя милата, дебнала го дебнала и накрая заспала облегната на стената 😂
 Ийт явно ще иска да повлече и люспестата със себе си, но сигурно тя ще го натопи за всичко и ще излезе суха от водата.
 А предложение от страна на Джан не ми се вярва да има все още... или е някакво недоразумение или някой сънува.
 Аз лично нямам търпение той да разбере, че на верижката, която е скрита в деколтето и е неговия пръстен.

Относно анкетата, аз от една седмица всеки ден влизам и гласувам, но за съжаление само за кратко излязохме на първо място. С малко изоставаме, но днес май е последния ден и нямаме много шанс.

# 664
  • Мнения: 8 098


 "Изветрените" ни водят с една десета от процента...Smiling Imp

И чичо Ибрахим моли за подкрепа!:sunglasses:




На сета си снимат...Confused

# 665
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Лилито пуснала изветрените и ще ни отвеят този път за съжаление .... 😂😳

# 666
  • Мнения: 159
   еlena123,
Благодаря за отзивчивостта.
 
Скрит текст:
Този сериал е вече трети сезон и не допусках,
че няма да има тема за него.

# 667
  • Мнения: 8 098
Stoyanova, Hug  не се даваме лесно...Stuck Out Tongue Winking Eye, но феновете на изветрените са с голям хъс за първото място..Angry



Този път Джан е много решителен...  няма да слуша пак "Тръгни си..Disappointed. но се сещай, че не мога и да дишам без теб..."

# 668
  • Мнения: 972
Привет мили птички 🤗🤗
Благодаря на всички за споделеното 😚😚
Фрага ми хареса, нещата започват малко по малко да се разплитат. Явно Йит си е признал само, че е влюбен в Санем, но не и за дневника. Както някой беше споделил информация от рускините, Хюма може да му е писала, че няма никакви записи. И той си е позволил да направи предложение на Санем. А след като Джан разбере съм сигурна, че ще направи всичко за да го накара сам да си признае.
Страхотни моменти ще имаме между нашите птички 😍
Обичам да ги гледам как се гонят един друг 😁

И нещо, което ме дразни от 2 епизода насам и сега във фрага още повече ми се набива в очите - държанието на Нихат и Мевкибе. Няма толкова дразнещи хора. Месят се където не им е работата, в живота на вече достатъчно големите си дъщери. Санем е направила най - доброто решение като се е махнаха от там и въпреки това те пак се опитват да я контролират от такова разстояние. А Лейля и Емре само страдат от решението си да живеят при тях.
Мевкибе може и да се дразни, да се противопоставя и отрича махленските клюкарки, но при първа възможност става такава. 3 серии вече не мога да ги износя и не си вземат поука тия хора.

А някой знае ли кога ще бъде почивката между епизодите? След 43 ли? Нали от 11 юни ще бъде във вторник вече?

# 669
  • Мнения: 11 993
Джан и Санем ...
Скрит текст:
Тъга, разбити мечти..


И ние се срещнахме...




В ситуации разни...


И книга четоха една...за разни птици хвъркати...


Хопотетично...happy end



ПП- Това е за Ийт


Лека

# 670
  • Мнения: 8 098
Mariya, Hug точно за взаимоотношенията между родители и деца е говорила Йозлем Токаслан в последната си телевизионна изява/ бях постнала  в темата клип и снимки/ и много съжалявам, че никъде не открих превод на интервюто и.Smirk

# 671
  • Мнения: 11 993
Не знам дали е точно така при комшиите, има го и у нас в Бг, но това родителите да контролират децата си, въпреки възрастта им и възможностите им от родителска загриженост, добронамереност...ми идва малко too much. Има го не само в този сериал. Интересно ще е било какво е казала Йозлем. За нея така и не разбрах дали има деца... май няма,омъжена е от 2015г.

Последна редакция: пн, 20 май 2019, 22:39 от Slawena

# 672
  • Мнения: 972
Alex 🤗
Не съм срещала никъде превод от интервюто. Явно няма голям интерес към него, за да не се в хванал някой да го преведе. Доколкото съм чувала тя няма деца, нали? Или греша?
Славе 👍 подкрепям мнението ти за родителския контрол.

# 673
  • Мнения: 8 098
HeartHands ClapПърви сме....Hands ClapHeart




Mariya, мисля, че Йозлем има голяма дъщеря , но не съм сигурна...Thinking

# 674
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Успяхме ли? 😳🙏🏻🏆🎉🎉🎉

Общи условия

Активация на акаунт