🎬ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува 💞 тема 84

  • 22 924
  • 723
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 304
И аз не успях да гледам клипа с пикника, мернах една снимка, че се е състоял пред театъра. Като цяло, тя има доста снимки там. Дано се реши някой ден да влезне и вътре, сакън спре да се занимава с инфлуенстване.
Засега, единственият канал, на който съм попадала и бих препоръчала да се гледа и от деца, и от възрастни, е Поли.
В другата темааааа Joy


Опа! 😂 Съжалявам!

# 646
  • Мнения: 304
Загледах се в промото за утре. Какви са тия врачки, какво е това чудо? Руфинка да не прелетя от Смолян? 😂 Ама съвсем го удариха на фантастика.

# 647
  • Мнения: 2 990
Финалните серии ще са последен опит за спасяване на положението. Имали са вече възможност да направят обратна връзка със зрителите за да оценят как се възприема сезона преди да напишат сценария за последните епизоди така че очаквам да има и по-смели идеи за да се възвърне в някаква степен интереса.

# 648
  • Мнения: 6 159
Финалните серии ще са последен опит за спасяване на положението. Имали са вече възможност да направят обратна връзка със зрителите за да оценят как се възприема сезона преди да напишат сценария за последните епизоди така че очаквам да има и по-смели идеи за да се възвърне в някаква степен интереса.
За възможност да направят нещо смислено и интересно  не е достатъчно само  да имат време за това , трябват  и малко  по-качествени идеи , а точно това  видяхме  че вече липсва .

# 649
  • Мнения: 2 990
Поне ми се иска с нещо по-добро да ни изненадат накрая за да не ми остане неприятното усещане, че съм си изгубил напразно времето с този сезон.

# 650
  • Мнения: 766
Честита радост, Ванилия! Да сте здрави и игриви!

За сериала няма какво да кажа.

# 651
  • Берлин
  • Мнения: 4 488
Добре е,че Ванилия ни зарадва с нещо истинско,че наистина няма какво да се каже

# 652
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Тази седмица ли е последна?

# 653
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Другата.

# 654
  • Мнения: 2 714
Май имаме нещо като анонс Grinning Просто преразказ на промото.

Д-р Стилянова има колебания за сватбата в "Откраднат живот: Любовта лекува"
Галя ще бъде много объркана и изнервена в премиерния епизод на "Откраднат живот: Любовта лекува" тази вечер от 20.00 ч. по NOVA. Тя ще сподели на Огнянова, че е в дилема и не е сигурна дали сватбата ѝ със Захариев не е грешка. Какво ще я посъветва Зорница и ще промени ли решението си Галя?

Междувременно Борис намира Мирослава разплакана в двора на болницата и я пита какво се е случило, но тя го отблъсква. Какво се е случило с нея?

# 655
  • Мнения: X
Анонсаджията съвсем го мързи май Joy Или вече не му е интересен сериала

# 656
  • Мнения: X
Финалът ще се излъчва на кино. Някой иска ли да се жертва, да отиде и да зададе 2-3 въпроса JoyJoyJoy
Ще му организираме дарителска кампания за набиране на домати и яйца JoyJoy

# 657
  • Мнения: 2 714
Ти сериозно ли? Flushed
Не за дарителската кампания, за излъчването Joy

# 658
  • Мнения: X
Абсолютно съм сериозна, преди малко е обявено на сайта на Нова и във Фейсбук. Финалите и на двата сериала ще бъдат излъчени на голям екран - ОЖ е от 19:30, ДГ е от 21:30 в Синема сити, Mall of Sofia. Билетите даже били пуснати в продажба.

Едит - да, има ги на сайта на киното, даже вече са купени билети.
Не очаквах, че ще се навият да прожектират финала на ОЖ.

# 659
  • Мнения: 2 714
Навярно снимка от цирка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт