🎬ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува 💞 тема 84

  • 22 943
  • 723
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 8 270

Карамазов напуска ли сериала или е имал предвид последно за сезона?

Вув ФБ сторито си, Владо е написал "Последен снимачен ден с Неда Спасова. Беше ми приятно!" За мен това значи, че ще напуска сериала. Не ме изненадва. Признавам, мислех, че още след миналия ще си тръгне.

Е, това не е ли от последния снимачен ден по принцип. Как да го напише иначе?

# 631
  • Мнения: 12 416
Те запълниха целия седми сезон с Петъе, Галя и драмите им с Поли. Всичко останало беше за цвят. Решат ли да направят нов сезон, ще си хванат пак една линия и ще си я дъвчат нея, не им трябват много хора.

Владо и след шести сезон беше пуснал пост, който навяваше мисли, че няма да го има, явно така си пише Grinning

# 632
  • София
  • Мнения: 9 558
Значи аз съм убедена, че Карамазов не е имал намерение повече да снима в сериала след края на шести сезон. Само че ако Теодова беше останала и Вергов щеше да снима до края на сезона и нямаше да се налага Владо да се връща. Обаче те махнаха Велислав, Теодора и Вергов си тръгнаха, Ирина също и какво да се прави Карамазов трябваше да спаси сезона. За съжаление Юруков, дали заради ангажименти, дали заради липса на идея от сценаристите, не успя да блесне нито с играта си, нито с образа.

Моски, викаш ред е на Мазови да са водеща линия в следващия сезон 😂😂

# 633
  • Мнения: 2 714
Моски, викаш ред е на Мазови да са водеща линия в следващия сезон 😂😂
Ау, ужас! Scream Да не би сега да е ред на Мазов да роди? Joy

# 634
  • Мнения: X
Сакън! Те когато не са главна линия, половината сезон се върти около тях Scream

# 635
  • Мнения: 9 131
Представяте ли си следващият сезон да е със:Трите влъхви+Стаменова,Йосиф и Пенев и Кая и хайде за цвят Врабчев? Simple Smile Мен не ме бройте тогава с гледащите Stuck Out Tongue Winking Eye

# 636
  • Мнения: X
ScreamScreamScreamScreamScream
Тогава ще си чешем езиците, без да гледаме

# 637
  • Мнения: 304
Тъпа постъпка от страна на сценаристите. Всички интересни персонажи ги убиха или заминаха за някъде.
Гледам 6ти сезон отново и съм още на първите епизоди - каква игра и сюжетна линия имаха Ева и Банков...
Какво беше, а какво стана.

# 638
  • Мнения: 9 374
Тъпа постъпка от страна на сценаристите. Всички интересни персонажи ги убиха или заминаха за някъде.
Гледам 6ти сезон отново и съм още на първите епизоди - каква игра и сюжетна линия имаха Ева и Банков...
Какво беше, а какво стана.
Можеха много да вземат от тяхната сюжетна линия и да се получи страхотно, обаче решиха да претоплят стари манджи и да правят всичко за сеира.

# 639
  • Мнения: 304
Тъпа постъпка от страна на сценаристите. Всички интересни персонажи ги убиха или заминаха за някъде.
Гледам 6ти сезон отново и съм още на първите епизоди - каква игра и сюжетна линия имаха Ева и Банков...
Какво беше, а какво стана.
Можеха много да вземат от тяхната сюжетна линия и да се получи страхотно, обаче решиха да претоплят стари манджи и да правят всичко за сеира.

Именно.. Поне да ги бяха събрали накрая Зорница и Виктор (въпреки че с Виктория ми беше по-силен сюжета), та да стане фурор. И без това рядко гледаме Ани по телевизията, можеше още малко да я задържат, страхотна е. (Теодора също, но нея я дават в много повече сериали/филми).

# 640
  • Мнения: 304
И аз не успях да гледам клипа с пикника, мернах една снимка, че се е състоял пред театъра. Като цяло, тя има доста снимки там. Дано се реши някой ден да влезне и вътре, сакън спре да се занимава с инфлуенстване.
Засега, единственият канал, на който съм попадала и бих препоръчала да се гледа и от деца, и от възрастни, е Поли.

# 641
  • Мнения: 9 374
Именно.. Поне да ги бяха събрали накрая Зорница и Виктор (въпреки че с Виктория ми беше по-силен сюжета), та да стане фурор. И без това рядко гледаме Ани по телевизията, можеше още малко да я задържат, страхотна е. (Теодора също, но нея я дават в много повече сериали/филми).
Мда, щеше да има логика във всичко, което направиха с тях в 6ти сезон (най-вече в поведението на Зорница може би), а те като не ги събраха само доказаха, че всичко е било просто за рейтинг и разигравка на феновете. И ако бяха  се възползвали както трябва от големите актьори, които бяха вкарали и им бяха измислили качествени истории, а тези от предишния сезон ги продължат по същество, щяха да си задържат високото ниво, което имаха до 5ти сезон включително, обаче не, не стана и затова сега са на тоя хал.

# 642
  • Мнения: X
И аз не успях да гледам клипа с пикника, мернах една снимка, че се е състоял пред театъра. Като цяло, тя има доста снимки там. Дано се реши някой ден да влезне и вътре, сакън спре да се занимава с инфлуенстване.
Засега, единственият канал, на който съм попадала и бих препоръчала да се гледа и от деца, и от възрастни, е Поли.
В другата темааааа Joy

# 643
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Наистина щеше да се получи нещо добро, особено след като Ева започна да психясва. Жалко.

# 644
  • Мнения: 9 374
Наистина щеше да се получи нещо добро, особено след като Ева започна да психясва. Жалко.
Драма, ама качествена. Ани П. игра много добре за малкото време, в което беше в ОЖ.

Общи условия

Активация на акаунт