🎬ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува 💞 тема 84

  • 22 965
  • 723
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 7 893
Ванилия Heart честита ви радост.

Ох, Владо на последната снимка не ми изглежда добре.
Дано да е от ъгъла на снимане.

# 616
  • Мнения: 1 560
Ванилия, да ти е жива и здрава малката!
Да ви кажа вече не знам какво да коментирам за този сериал... както казвате няма и за какво да се скараме даже.

# 617
  • Мнения: 6 161
Ванилия , честито  бебче ! Това е най -смисленото нещо , което е пускано в темата за този сезон .
Да ви е здравичко и палавичко !  Почерпката случайно ли е розовичка Grinning 

# 618
  • Мнения: 580
Ванилия, честита радост! Живи, здрави и много късмет на малкото човече и на цялото семейство!

Карамазов напуска ли сериала или е имал предвид последно за сезона?

# 619
  • Мнения: 2 714
Дона, къде си с анонса? Stuck Out Tongue Winking Eye
Анонсаджията ясно, че в понеделниците ни заряза, поне ти напиши две изречения Simple Smile

# 620
  • Мнения: X
JoyJoyМи не казахте дали искате Wink
Ей сега, само да погледна какво беше промото и мятам един Joy

# 621
  • Мнения: 2 123
Ванилия, честито щастие!

Зорница и на мен не ми харасва. Състарена и с тези вежди.

Диана се  изсветли косета веднага след края на пети сезон. Нали гледахме снимки от почивката й на морето с двамата домашни любимци.

Шопов в началото на този сезон се беше снимал с приятелката си и написал ...." с нова колежка"....

Последна редакция: пн, 13 май 2019, 18:11 от *Melanie*

# 622
  • Мнения: 9 374
Моню Монев с фенка (или пък статистка).

# 623
  • София
  • Мнения: 9 563

Карамазов напуска ли сериала или е имал предвид последно за сезона?

Вув ФБ сторито си, Владо е написал "Последен снимачен ден с Неда Спасова. Беше ми приятно!" За мен това значи, че ще напуска сериала. Не ме изненадва. Признавам, мислех, че още след миналия ще си тръгне.

# 624
  • София
  • Мнения: 27 339
е че то кой ще остане ве?  #Crazy
този напуска, онзи напуска, уфф

# 625
  • Мнения: 2 399
Дано е последен и за Неда Спасова, че още един сезон с кахърната физиономия ще дойде в повечко. Съмнява ме да има нов сезон, ще е пълно фиаско.

# 626
  • Мнения: 9 374
Не знам какъв е смисълът от нов сезон. Сериалът вече не е същият, много герои си заминаха, просто няма смисъл. Чак ми става тъпо като се сетя какво беше преди и какво е сега.

# 627
  • София
  • Мнения: 7 893
Ако Неда Спасова си тръгне и остане Карамазов при евентуален нов сезон ще е много добре.
Обаче, а дано ама надали.

# 628
  • Мнения: X
Айде на анонсаааааааа!

Потулени страхове, непредвидени заплахи и драматични обрати в премиерните епизоди на "Откраднат живот".

Съдбата отново изправя пред изпитания героите в болница "Света Анастасия".
Подготовката за сватбата на Петър и Галя тече с пълна сила. Доктор Стилянова обаче не е така развълнувана и не побърква всички около себе си, както подобава на една бъдеща булка Smiling Imp Оказва се, че Галя крие страшна и потресаваща тайна. За успокоение насреща е нейната най-добра приятелка от епизод 1 (бест френд форевър!) - Зорница Огнянова. В тежък разговор Галя споделя, че...булката не е честна и младоженецът може да я върне!
Ще опази ли голямата тайна Зорница? Ще я приеме ли такава Петър? Ще признае ли на бъдещата си съпруга, че е забравил да поръча венчални халки и ще се наложи да се оженят без?

Спокойствие няма и за враговете на Иво Фотев. Стаменова е научила, че този път той наистина е умрял и ѝ е завещал дългове към фирми за бързи кредити в размер на..много пари. В пристъп на отчаяние тя моли Тасев да продаде оня робот "Да Винчи", който така и никой не ползва от четвърти сезон насам, за да си покрие кредитите. Какво ще отговори Тасев? За какво всъщност иска парите Стаменова?

Интересни събития има и около доктор Грънчарова. Излизат ДНК тестовете и се оказва, че не Табаков е бащата, а бившият ѝ съпруг Орлин! Поли научава, че докато Орли е ѝ кръшкал с любовницата си, е изневерявал на същата любовница с друга такава (и тук Пишман Анонсаджията се втрещи). Какво ще предприеме Грънчарова? Ще отгледа ли детето на бившия си мъж? Ще разкрие ли тайната на Галя?

Магда е съкрушена. Не са я поканили за шаферка. Ще се опита ли да съсипе сватбата, като напие киселата лелка от гражданското?

Тези и други въпроси ще намерят своите отговори в най-успешния български медицински сериал по Нова телевизия.

# 629
  • Мнения: 2 123
То вярно, че никой не остана в сериала освен постоянното присъствие. Тях се чудят, какво да ги правят пък и нов сезон да има?

Общи условия

Активация на акаунт