МИС USA БЪЛГАРКА? Защо не...

  • 3 452
  • 61
  •   1
Отговори
Здравейте, това момиче е българка която живее в САЩ и в момента участва в състезание за модели, "Ms. USA Online"! Нека да и помогнем, като гласуваме за нея и изпратим това съобщение до всичките си приятели в интернет! (може да се гласува на 24 часа по един път) www.msusaonline.com/miss.php?model_id=290

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 574
А сега де...ами като не ми харесва грам?  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 150
Ама хич не ми харесва, поне да беше споменала в инфото, че е Българка  Crazy

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Разбира се, че българка може да бъде  МИС USA.
Ама защо точно това момиче (не ми се иска да я обиждам, но външността й не може да се нарече дори приятна).

# 4
  • Мнения: 6 417
Малей, Гонзо-Виелицата е по-красив май newsm78

# 5
  • Мнения: 1 492
Аз гласувах

# 6
# 7
  • Мнения: 5 539
Хаха, прилича ми на някого на тази снимка... Laughing Сори, не мога да гласувам  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 3 098
И на мен не ми харесва. Confused
Може би снимката не е подходяЩа.
Между другото тазгодишната мис Канада е българка,дъЩеря на бг емигранти в Канада. Peace

# 9
Не само,че ни ми харесва, но с това дето го е написала за себе си ми става антипатична. Няма да я подкрепя  Crossing Arms

# 10
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
много стандартна физиономия, я колко моми4ета са с по-добри данни, не ми харесва за мис, няма излъ4ване ,нещо , което да се запомни!

# 11
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
И кое точно не ви харесва в момичето ? Я се покажете вие да ви видим вас колко сте по-красиви от нея .

# 12
  • Мнения: 2 550
И кое точно не ви харесва в момичето ? Я се покажете вие да ви видим вас колко сте по-красиви от нея .

ъ, ти пък...тук всички сме мис свят Tired

# 13
  • Мнения: 7 640
и на мен не ми допада

# 14
  • Мнения: 394
 ShockedШок и ужасТ за моите очи.

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 7 006
И кое точно не ви харесва в момичето ? Я се покажете вие да ви видим вас колко сте по-красиви от нея .

И на мен не ми харесва. Няма да гласувам само от патриотизъм.
Няма значение колко сме красиви, за да притежаваме естетически усет.

# 16
  • Мнения: 1 150
И кое точно не ви харесва в момичето ? Я се покажете вие да ви видим вас колко сте по-красиви от нея .

Нищо не ми харесва. И не е  нужно да съм по - красива или по - грозна от някого, за да не го харесам.

И какъв е тоя тон  Shocked
Трябва ли да се съобразяваме, дали на теб ти е угодно мнението на другия  Crazy

Нещо много лично го приемаш, по спокойно и тебе може да не харесам без да знам, че си ти - тогава коси ли скубеш

# 17
  • Мнения: 4 371
Гласувах защото е българака и защото може би снимката й не е хубава. Но мисля, че е по-подходяща за мисис(малко възрастна ми се види демек) Peace

# 18
  • Мнения: 2 550
Гласувах защото е българака и защото може би снимката й не е хубава. Но мисля, че е по-подходяща за мисис(малко възрастна ми се види демек) Peace

на 23 е
пък и може да не се е бракувала все още, т.е. ни стаа за мисис

# 19
  • Мнения: 394
И кое точно не ви харесва в момичето ? Я се покажете вие да ви видим вас колко сте по-красиви от нея .

Нищо не ми харесва. И не е  нужно да съм по - красива или по - грозна от някого, за да не го харесам.

И какъв е тоя тон  Shocked
Трябва ли да се съобразяваме, дали на теб ти е угодно мнението на другия  Crazy
Нещо много лично го приемаш, по спокойно и тебе може да не харесам без да знам, че си ти - тогава коси ли скубеш
Абсолютно съм съгласна.И как правиш сравнение с всички нас? newsm78Тва не мога да го разбера.Ние не се явяваме на конкурс.Момичето е леко казано грозновато и въобще незнам как е стигнало дотам.Какво,като си е наше-това не значи,че трябва да ни харесва.Кво се впрягаш толкова?Гласувай ако искаш,всеки има право на мнение.

# 20
  • Мнения: 7 640
Няма значение колко сме красиви, за да притежаваме естетически усет.

има и много по-зле, поне в моите очи.
Освен на естетика, е въпрос и на PR Wink
ТОВА е на 4то място Rolling Eyes, нашата е на 16то

# 21
  • Мнения: 2 550
Няма значение колко сме красиви, за да притежаваме естетически усет.

има и много по-зле, поне в моите очи.
Освен на естетика, е въпрос и на PR Wink
ТОВА е на 4то място Rolling Eyes, нашата е на 16то

неустоима е!  Crazy

# 22
Няма значение колко сме красиви, за да притежаваме естетически усет.

има и много по-зле, поне в моите очи.
Освен на естетика, е въпрос и на PR Wink
ТОВА е на 4то място Rolling Eyes, нашата е на 16то
Кажи,че се шегуваш, моля те   Praynig

# 23
Сега видях,че то си пише,че е на 4-то място  Shocked

# 24
  • Мнения: 7 640
еее, това е временно класиране Grinning, виж сама де, на 4то място е жената.
Що, искаш да е на първо, нали Laughing

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 7 006
Ако и останалите кандидатки са такива  #Crazy, спокойно им взимам приза!

# 26
  • Мнения: 1 462
Гласуване през Интернет?  Ако участват цифрови сертификати бих се замислил дали е коректно, но иначе е направо наивно.  Според уменията (и бот-фермите) може да бъде избран дори куц кон с едра шарка и счупен нос.

# 27
  • Мнения: X
 Joy Аве, батка /или какъвто си/ виждам, че водиш активна агитация твойто момиче да спечели. И ол-а си спамнал, за други форуми не знам, но и там сигурно си оставил "подпис".

И аз няма да гласувам. Не считам, че това момиче побира критериите за хубост, още повече за българска хубост.  newsm78

# 28
  • Мнения: 5 577
И аз не одобрявам.  Tired

# 29
  • Мнения: 7 837
Е, хайде, гласувахте за българско бебе в щатски конкурс, независимо, че участва и спечели не според правилата, а сега се надпреварвате да се възмущавате  Mr. Green

# 30
  • Мнения: 4 371
Гласувах защото е българака и защото може би снимката й не е хубава. Но мисля, че е по-подходяща за мисис(малко възрастна ми се види демек) Peace

на 23 е
пък и може да не се е бракувала все още, т.е. ни стаа за мисис
Имах предвид, че изглежда на възраст, за това я предложих за Мисис Crazy

# 31
  • Мнения: 2 550
не дръж толоква на тия подробности  Blush

# 32
А стига бе ква е таз излагация newsm78

# 33
  • Мнения: 46 562
Ако беше писала, че е българка, щях да гласувам.

# 34
  • Мнения: 6 167
това не е конкурса мис САЩ, а мис САЩ ОНЛАЙН.
тоест, темата трябва да бъде " МИС УСА ОНЛАЙН БЪЛГАРКА?
не е тоя начина да се предизвиква патриотичност и тн.  #Cussing out

като дойде българка в МИс САЩ и да е най-големия крокодил ще гласувам, за да чуе света България.Това е онлайн конкурс, който обещава корица страница във списание за спечелилата.

ето какво пише на стр. първа на сайта.

Get Started on Ms. USA Online
Join For FREE, view profiles, rank people, make friends and influence memebers to vote for you.
MsUSAonline will get full page in a fashion magazine (write up and interview included)   So what are you waiting for?           
Sign Up 
 
     
 
 

Последна редакция: вт, 04 юли 2006, 23:18 от 'Elena

# 35
  • Мнения: 653
аз пък гласувах, има доста по-големи крокодили ...просто снимката й е кофти

# 36
  • София
  • Мнения: 77
момичето  излъчва топлинал за мен това е доста по- важно от това да си стандартен тип  хубавица.
другото е че не мога да разбера - защото българите винаги трябва да сме анти Shocked
ако беше някоя по- секси засукана мадама- сигурно щяхме да пишем - колко вулгарно изглежда.
момичето изгежда много естествена и сърдечна. а красотата всеки я разбира различно.

# 37
  • Мнения: 6 167
Ники,

защото в момента някакво човече ти свири на българската струна без въобще да си видяла дали това е конкурс Мис САЩ.

и защото като още 3 пъти някой влезе да те накара да гласуваш за ОНЛАЙН конкурс, без НИКАКВО значение , като дойде момента наистина да гласъуваш за нещо Реално няма да си толкова доверчива.

това аз наричам емоционално изнудване, защото наистина се вързах, че става в-с за Конкурса МИС САЩ! И че името на страната ни ще се чуе.

А всъщност някакво проятелче на въпросното момиче ни разиграва тука и разчита , че сме достатъчно незаинтересовани и незнаещи английски за да си зададем елементарни в-си и ще гласуваме като овце.

 #Cussing out #Cussing out

# 38
  • Мнения: 177
неzнаино zасто ми бе6е иzтрито мнението, което публикувах преди няколко часа в в таЗи тема.   newsm78 исках само да споделя, 4е гласувах zа моми4ето от патриотиzъм, нисто 4е не става zа Мис Вселена

# 39
  • Мнения: 36 038
гласувах за таз момЪ, защото имаше и много, ама много по-зле от нея  Twisted Evil

# 40
  • Мнения: 826
аз пък гласувах, има доста по-големи крокодили ...

Ахм,от 320 моми4ета може би 32 отговарят на представата за ''модел''.
Нашето моми4е е на 10 място ве4е!

# 41
  • София
  • Мнения: 787
http://www.msusaonline.com/miss.php?model_id=457

Ето ви още една полу-българка

# 42
  • Мнения: 145
Ама наистина е много грозно момичето.

# 43
  • Мнения: 924
И аз гласувах защото е българка. А че не знае английски и се е опитала да напише нещо интересно е очевадно за всички  Laughing

# 44
  • Мнения: 42
Как ги избират тези девойки бе момичета? Как става та такива отиват по всякакви конкурси и надпревари? Как сега да се напъна да гласувам, че то не ми харесва момичето. Верно, че онова другото на 4 място ли беше направо ми взе акъла #Crazy
Верно е, че тук има по-хубави момичета. Аз нали разглеждах снимки . Дуцито е супер сладка и още две мами има много сладки едната е русичка ама сега така ме боли главата, че не мога да се сетя за името. newsm78

# 45
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Как разбрахте само по тази снимка дали е хубава? Аз честно не мога почти нищо от нея да видя, но ми се струва симпатична.......има ли и др. снимки?

А видяхте ли останалите.....на топ 20 ......направо са ужасни  #Crazy

# 46
  • Мнения: 4 406
м даа #4 е страшна в буквалния смисъл на думата

# 47
  • Мнения: 7 837
Гледам, че са сменили снимките. Определено момичето има чар, сравнено с маймуната, която е на първо място в момента.
Много ни бива на критиките.
Чакам следващото участие на форумско бебе в щатски конкурс и 20-те страници, изписани с "Гласувах"  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 1 520
Ами хем не ми харесва много мацката, но пък и на сраницата ми излезе съобщение че вече съм гласувала днес.

Не помня, но щом така твърди сайта, няма да упорствам да повтарям. Grinning

# 49
  • Мнения: 178
Гласувах за нея.

# 50
  • Мнения: 1 616
Много ни бива на критиките.
Чакам следващото участие на форумско бебе в щатски конкурс и 20-те страници, изписани с "Гласувах"  Rolling Eyes

Аз пък чакам с нетърпение някоя форумска мама да се включи в какъвто и да е конкурс и последвалите 30 страници с комплименти. Ама те ще са напълно заслужени, разбира се, защото тук сме една през друга по-големи убавици...

# 51
  • на пистата
  • Мнения: 5 857
Хаха, прилича ми на някого на тази снимка... Laughing Сори, не мога да гласувам  Rolling Eyes
май на деси тенекеджиева newsm78

# 52
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много ни бива на критиките.
Чакам следващото участие на форумско бебе в щатски конкурс и 20-те страници, изписани с "Гласувах"  Rolling Eyes

Аз пък чакам с нетърпение някоя форумска мама да се включи в какъвто и да е конкурс и последвалите 30 страници с комплименти. Ама те ще са напълно заслужени, разбира се, защото тук сме една през друга по-големи убавици...
Ей, ама сте заядливки, вие двете!  Joy Joy Joy
Аз пък никога не гласувам за бебета, защото съм против конкурси с деца.
И не съм гласувала за мами в конкурси, защото не виждам смисъл в подобни начинания, ми глупаво ми е. Crossing Arms
А за това, за големите убавици ме сърби ръчицата да напиша, че познавам много, ама много малко момичета, които да не са по-хубави от това девойче (да ме прощава, ама с това "божо лице" къде е тръгнало).
Арменката, която показахте преди няколко месеца, май за Мис Канада, е това беше красиво момиче!  bowuu

# 53
# 54
# 55
  • Мнения: 58
Седа и се чудя,от толкова много злоба колко ли килограма сте свалили?И се сетих за оная приказка за българите и врящия казан в ада,дето само за тях нямало назначен  дявол дето да ги пази.Аз пък ГЛАСУВАХ ЗА нашето момиче,не ме грабна ама гласувах.Щото е наша и само заради това си заслужава и няма никакво значение как изглеждат другите кандидатки...Утре пак ще гласувам.

# 56
Седа и се чудя,от толкова много злоба колко ли килограма сте свалили?И се сетих за оная приказка за българите и врящия казан в ада,дето само за тях нямало назначен  дявол дето да ги пази.Аз пък ГЛАСУВАХ ЗА нашето момиче,не ме грабна ама гласувах.Щото е наша и само заради това си заслужава и няма никакво значение как изглеждат другите кандидатки...Утре пак ще гласувам.
Wink Гласувай, за мен момичето е грозновато. Няма да гласувам от родолюбие. И без това не съм патриотка.

# 57
  • Мнения: 3 334
Гласувах защото е българака и защото може би снимката й не е хубава. Но мисля, че е по-подходяща за мисис(малко възрастна ми се види демек) Peace
и аз като теб Дуци! Peace

# 58
  • Мнения: 260
Хубаво е момичето ама чак пък мис Thinking Дуци е права, като се замисля, тя е по-голяма от мен. А онова дето беше на 4-то място, вече е на 3-то Sick...представете си ТЯ каква агитка е вкарала, за да стигне дотам. А нашата вече е на 6-то...

# 59
  • Мнения: 7 837

Ей, ама сте заядливки, вие двете!  Joy Joy Joy

Защо пък заядливки  Grinning
Това е тежката истина Василисе  Grinning

# 60
  • Мнения: 6 315
Поне вече е на шесто място момичето.  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 663
аз гласувах

Общи условия

Активация на акаунт