МИС USA БЪЛГАРКА? Защо не...

  • 3 442
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
И кое точно не ви харесва в момичето ? Я се покажете вие да ви видим вас колко сте по-красиви от нея .

И на мен не ми харесва. Няма да гласувам само от патриотизъм.
Няма значение колко сме красиви, за да притежаваме естетически усет.

# 16
  • Мнения: 1 150
И кое точно не ви харесва в момичето ? Я се покажете вие да ви видим вас колко сте по-красиви от нея .

Нищо не ми харесва. И не е  нужно да съм по - красива или по - грозна от някого, за да не го харесам.

И какъв е тоя тон  Shocked
Трябва ли да се съобразяваме, дали на теб ти е угодно мнението на другия  Crazy

Нещо много лично го приемаш, по спокойно и тебе може да не харесам без да знам, че си ти - тогава коси ли скубеш

# 17
  • Мнения: 4 371
Гласувах защото е българака и защото може би снимката й не е хубава. Но мисля, че е по-подходяща за мисис(малко възрастна ми се види демек) Peace

# 18
  • Мнения: 2 550
Гласувах защото е българака и защото може би снимката й не е хубава. Но мисля, че е по-подходяща за мисис(малко възрастна ми се види демек) Peace

на 23 е
пък и може да не се е бракувала все още, т.е. ни стаа за мисис

# 19
  • Мнения: 394
И кое точно не ви харесва в момичето ? Я се покажете вие да ви видим вас колко сте по-красиви от нея .

Нищо не ми харесва. И не е  нужно да съм по - красива или по - грозна от някого, за да не го харесам.

И какъв е тоя тон  Shocked
Трябва ли да се съобразяваме, дали на теб ти е угодно мнението на другия  Crazy
Нещо много лично го приемаш, по спокойно и тебе може да не харесам без да знам, че си ти - тогава коси ли скубеш
Абсолютно съм съгласна.И как правиш сравнение с всички нас? newsm78Тва не мога да го разбера.Ние не се явяваме на конкурс.Момичето е леко казано грозновато и въобще незнам как е стигнало дотам.Какво,като си е наше-това не значи,че трябва да ни харесва.Кво се впрягаш толкова?Гласувай ако искаш,всеки има право на мнение.

# 20
  • Мнения: 7 640
Няма значение колко сме красиви, за да притежаваме естетически усет.

има и много по-зле, поне в моите очи.
Освен на естетика, е въпрос и на PR Wink
ТОВА е на 4то място Rolling Eyes, нашата е на 16то

# 21
  • Мнения: 2 550
Няма значение колко сме красиви, за да притежаваме естетически усет.

има и много по-зле, поне в моите очи.
Освен на естетика, е въпрос и на PR Wink
ТОВА е на 4то място Rolling Eyes, нашата е на 16то

неустоима е!  Crazy

# 22
Няма значение колко сме красиви, за да притежаваме естетически усет.

има и много по-зле, поне в моите очи.
Освен на естетика, е въпрос и на PR Wink
ТОВА е на 4то място Rolling Eyes, нашата е на 16то
Кажи,че се шегуваш, моля те   Praynig

# 23
Сега видях,че то си пише,че е на 4-то място  Shocked

# 24
  • Мнения: 7 640
еее, това е временно класиране Grinning, виж сама де, на 4то място е жената.
Що, искаш да е на първо, нали Laughing

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Ако и останалите кандидатки са такива  #Crazy, спокойно им взимам приза!

# 26
  • Мнения: 1 462
Гласуване през Интернет?  Ако участват цифрови сертификати бих се замислил дали е коректно, но иначе е направо наивно.  Според уменията (и бот-фермите) може да бъде избран дори куц кон с едра шарка и счупен нос.

# 27
  • Мнения: X
 Joy Аве, батка /или какъвто си/ виждам, че водиш активна агитация твойто момиче да спечели. И ол-а си спамнал, за други форуми не знам, но и там сигурно си оставил "подпис".

И аз няма да гласувам. Не считам, че това момиче побира критериите за хубост, още повече за българска хубост.  newsm78

# 28
  • Мнения: 5 577
И аз не одобрявам.  Tired

# 29
  • Мнения: 7 837
Е, хайде, гласувахте за българско бебе в щатски конкурс, независимо, че участва и спечели не според правилата, а сега се надпреварвате да се възмущавате  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт