Лятна жега или бурен дъжд, НОЕМВРИ ще си дойде изведнъж

  • 13 819
  • 276
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 34
Хаиде моля и за мен един розов щъркелПреди малко се върмах от фетлана при доц.Томова и нашата госпожица така се беше разкрачила, че не остави никакво съмнение. Нашият татко направо откачи от новината. А иначе всичко и е наред, 10 пръсти на краката, 10 на ръцете и едно малко сърчице Joyмного съм щастлива, че всичко е наред с бебето!

# 226
  • Мнения: 247
Честита госпожица, veselinkaHug Grinning

# 227
  • Мнения: 1 064
Да ти е жива и здрава момата, veselinka!

...като седя и ви чета, чак започвам да се притеснявам...аз никакви витамини не пия...от началото на бремеността само фолиева киселина съм пила и нищо друго...док ми каза, че лятно време се залага на плодовете и зелен4уците, а и кръвните ми изследвания бяха идеални...сега в края на шестия месец пак ще си правя, че да видим тогава...
...утре съм на ЖК и ако мога ще мина и на фетална...отсега ми "тъка" сърчицето...как ще издържа до 17ч. незнам...




# 228
  • Мнения: 247
Споко! И аз не пия витамини, защото изследванията ми не го налагат.
Изрично съм го говорила с 2-ма лекари това.

Виж от малтофера не можах да се откача Sad

# 229
  • Мнения: 34
И аз не пия никакви витамини, само желязо, че нещо ми липсва. А иначе като питам на консултация ми казват, че нямало нужда, ако се храниш правилно, тоест много плодове.

# 230
  • Мнения: 667
Здравейте,
и при мен хемоглобинът падна на 105. Гинеколожката ми обаче е в отпуска и утре смятам да посетя личната и евентуално да ми предпише нещо. А иначе от готварския форум свалих интересни рецепти за пилешки дробчета и свински дроб - храни, които се препоръчват за хемоглобина.
Аз доста кг. качих - мисля, че ок.8.  Не се ограничавам, а трябва, защото доста съм намалила движението. |Преди спортувах редовно, а сега се задъхвам като качвам стълби.
Напоследък усещам  бебето  много често, което много ми харесва. Странно ми е, че при първата ми бременност не беше така, а може и аз да съм забравила.

# 231
  • Мнения: 667
Варненки, вие при Балев ли ходихте на 3Д?
Аз още не съм ходила на 3D. Доколкото знам в такъв има в Майчин дом, но там съм се зарекла да не стъпвам, така че ще търся на друго място. Но това ще стане като се върнем от Италия, живот и здраве.

Защо не  в Майчин дом? Аз  ходих там в петък на фетална при Д-р Яков. Не е ли добре там? В Бургас има 3Д, но все още не се прави фетална морфология.

# 232
  • Мнения: 2 673
   Мамета пак ли този хемоглобин..Под 100 г\л кръв е кофти, но пийте витамини няма да ви навредят!!! Аз с близначките не съм пила витамини и бяха с желязодефицитна анемия.
   При гъбички партньоране е нужно да се лекува, защото те не са "лоши" гъби, а добри - получават се от хормоналните проблеми при бременните, а не от зараза..В Шейново ги лекуват с Канастен\Клотримазол\. Аз мойта кандида я заковах с Гино-Дактарин..Контролната микробиология ми е супер, макар след месеци..

# 233
  • Мнения: X
Здравейте сладурани!
Аз отдавна не съм писала, но редовно ви чета...
При мен положението е горе-долу прилично. Контракции нямам много, свърших лечението с глобулите за гъбички и антибиотика за инфекцията, и сега трябва да дам стерилна урина за да видим имало ли е ефект от лечението.
Днес имам рожден ден - ставам на 30. Вчера получих най-страхотния подарък - моето момченце ми каза че ме обича, и ми го повтаря цял ден. Толкова е хубаво да те гушнат две малки ръчички и да ти кажат "Мамо, аз бича те. Ного, ного..." А само преди 2 месеца почти не говореше. Страхотно е чувството, направо те кара да летиш!

Иначе, аз мисля за бебешки покупки, колички, одеялца, такива нещица. С Бобо бях приготвила нещата още в 7 месец, после само перях и подреждах дрешките. Страшно улеснение е да си готов преди да станеш слон, или пък още по-зле - да оставиш нещата да ги купува някой друг, по негов вкус и предпочитания. Има някакво особено очарование в това да се готвиш за бебчето - едни такива мили спомени навяват после тия моменти на суетене и колебания кое е по-хубаво...дали не съм пропуснала нещо....

С пожелание за хубав ден с много приятни емоции ! Ди скоро!

# 234
  • Мнения: 1 064
Честит рожден ден, Мишенце!!! bdbaloni Желая ти здраве и дълголетие! Нека любовта и щастието да царуват в живота ти, а успеха винаги да те съпътства! Щур купон и много много положителни емоции!!! Tada

...аз също си мисля за бебешки покупки, но вси4ки ми казват, че още е рано...само ходя и си набелязвам разни нещица по магазините...днес следобед съм на консултация и съм много въодушевена...ако има възможност ще мина и феталната, ако ли не - другата седмица...

...колкото до гъби4ките...кандида лекувах то4но преди да забременея с Клотримазол и с едни свещи4ки, ама не им помня името...мъжа ми също се маза, защото от него ги бях прихванала в резултат на прекарана тежка пневмония и силен антибиотик...




# 235
  • Мнения: X

...аз също си мисля за бебешки покупки, но вси4ки ми казват, че още е рано...само ходя и си набелязвам разни нещица по магазините...




Благодаря за пожеланията!
Че защо да е рано? Заради суеверията ли?
Миналата ми бременност майка ми подскачаше до небето всеки път като и се похвалех с някоя покупка. Не бивало, не трябвало... Сега мисли по различен начин и сама ме ръчка да видя от какво имам нужда (че почти всички неща от баткото са запазени като нови, и ще си ги ползвам за бебето).... Купувайте смело, няма страшно. А и като се приготвяме постепенно, фонансовия шок при при раждането на бебочетата няма да се усети толкова !

# 236
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
  Честит рожден ден, Мишенце!!! newsm59  newsm18   bigdance2
Пожелавам ти ежесекундно море от любов от прекрастните ти мъже, най - красивият подарък наесен, много здраве, щастие и лични успехи!
Бъди щастлива! bdbaloni

  bouquet

# 237
Здравейте и от мен: щастлива мама на девойка!!! Доц. Томова вчера потвърди пола, както и че всичко с бебето е наред. Нашият татко беше сигурен, че ще е момче и малко се поразочарова, но не е концерт по желание. А нали казват, че момиченцата стават любимки на татковците... Да ви кажа, направо съм възхитена от Томова, почти 40 минути ни отдели, беше толкова внимателна и обясняваше всичко, за разлика от моята докторка, при която общо за цялата бременност досега сигурно съм прекарала толкова време, колкото при Томова. Благодаря на всички вас, които ме подкрепиха да отида на този преглед, както и ми дадоха контактите на жената.   bouquet 

# 238
  • Мнения: 2 274
     Мишенце, честит рожден ден!  newsm59
  Какво да ти пожелая, освен здраве и цял живот всички в къщи да ти казват и показват обичта си към теб  Hug! Желая ти и безпроблемна бременност до края и едно леко раждане!   ura
   
   На всички, които знаят пола на бебоците - честито! Искам повече девойки да има! Няма да ги мисля тия двама мъже като пораснат, я  Mr. Green!

# 239
  • Мнения: 1 064
Да ти е жива и здрава девойката, Били! stork-girl

...надявам и аз днес да се присъединя към единия от двата "отбора"...предния път бебо беше страни4но и не се видя...надявам се днес да си покаже вси4ките прелести... newsm32




Общи условия

Активация на акаунт