Докога с това неистово желание за сучене?

  • 948
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 735
Емем ,страшно се радвам за теб и за прекрасната новина!!!  Heart Eyes
Лека бременност ти желая и дано да родиш както искаш. Hug

Цвети
,не знаех ,че има и такива моменти в кърмачекия живот. Не знам дали при всеки се получава такова отдръпване ,обаче ми се струва нормално да е така.

# 16
  • Мнения: 3 926
Е, да живее периодът "около годинката". И аз съм ей така Crazy и ми иде да се махна циците и да ги оставя вкъщи, а аз да замина няколко дни на море без цици - хем и минувачите няма да зяпат Mr. Green Освен това подивявам, защото изникнаха три зъба отгоре и ги престъргва по зърното Confused докато се приспива - явно пробва да скърца със зъби през цицата, а усещането е  smile3514 А не мога да викам, защото я приспивам Crazy И явно ще си поближем раните и ще изчакаме да видим как стоят нещата на около две години.
За сведение СИяна никога не е имала период, в който бих могла да я отбия лесно. Просто тя е доста привързано кърмаче, а и с АБКМ... просто е немислимо докато не израстне алергията Grinning
Е, добре дошли в "Храма на обречените" Mr. Green Hug

# 17
  • Мнения: 4 242
Не че искам да ви отчайвам, но ние сме си така от край време. Покрай зъбоникнене се започва  голямото продължително сукане, мине ли зора продължаваме с голямото кратко сукане.
Значи на детската площадка ако изкараме 2-3 часа имаме поне 2 кърмения за по минута-две, като се има предвид че там има деца и доста занимавки. У дома е друго нещо, желателно е "титите" да са навън, то и без друго свят ми се извива да разкопчавам и закопчавам сутиени Crazy, иначе следва ровене и дърпане, не играе никаква роля забаламосването, целта винаги се постига.
Ми това е! Не ми тежи обаче никак. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт