За изтритата тема и др.

  • 5 058
  • 114
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 990
Жалкото е, че за отрицателно време са се навъртели тези страници сеир.А стойностни теми едвам достигат толкова за месеци... TiredНа 15 да сме тук-не сме... ConfusedДоприказвайте си някъде другаде за шахти, махти и тем подобни тъпотии...
Който не е чел правила си е за негова сметка.Без компромис бих била аз...

Факта, че си отворила тази тема, говори друго Confused
Отворих го на последна страница-когато бе6е вече 4 подред-именно за да видя кой пише в темата, а не да гледам шахтите на някаква...я виж моля те-в коя от сексуалните теми виждаш моя ник????
Нета като е пламнал по гъза на Литова-защо трябва тук да се опорочава всичко!

# 31
  • Мнения: 2 550
ами тва еклюкарник...нормално е да има всякакви "възмутителни" теми...
освен от утре само за политика, бродиране, благотворителност и коктейли да говорим  newsm78

# 32
  • Мнения: 9 990
Ми няма да е лошо....за секс си има форуми....

# 33
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033

Сега като взеха "играчката" на децата,с какво ли ще си играят?... newsm78
НЕ са ни взели игра4ката -нета е пламнал с тва който иска може да го гледа ако ли не имаме го -даваме го по поща
игра4ката си е в нас  smile3534
Не издържам вече.
Ква играчка, бе, зайко? Това, че някакви незнам какви си могат да правят, каквото им скимне, това, че някакъв човек може да приеме, че това не е унизително към персоната му и това около нас, но с нас няма да се случи, това ли е играчка? На мен пък ми се драйфа от подобни играчи. Това, че е гръмнал нетът, не прави нещата автоматично правилни. Йъф

# 34
  • Мнения: 46 518
Всички сме виновни, това е истината  Confused

Жалкото е, че за отрицателно време са се навъртели тези страници сеир.А стойностни теми едвам достигат толкова за месеци... Tired ...

Клюкарника не е мястото, където да търсиш стойностни теми  Laughing

# 35
  • Мнения: 394
ами тва еклюкарник...нормално е да има всякакви "възмутителни" теми...
освен от утре само за политика, бродиране, благотворителност и коктейли да говорим  newsm78
newsm10

# 36
  • Мнения: 1 150
Пенелопа, от чисто любопитство - какво значение има кой пише в темата?  Peace

# 37
  • Мнения: 2 550
Ми няма да е лошо....за секс си има форуми....

ок, от утре очаквам да пускаш "стойностни" теми Simple Smile

сексът е табу, НИЕ ен го правим!!!

# 38
  • Мнения: 9 990
Напротив-има, има и за разтоварване има и полезности много, ама не-важното е сега на кой са му клеясали чорапите и гащите, то бива, ама наистина е много тъпо...

# 39
ами тва еклюкарник...нормално е да има всякакви "възмутителни" теми...
освен от утре само за политика, бродиране, благотворителност и коктейли да говорим  newsm78
Hug
и аз мисля така
охх пак ни изкараха лоши 4е си клюкарстваме  Hug Crazy Crazy Crazy

# 40
  • Мнения: 9 990
Пенелопа, от чисто любопитство - какво значение има кой пише в темата?  Peace

за мен има, защото следя развитието на определена личност Twisted Evilимам си мисия...

# 41
  • Мнения: 394
Напротив-има, има и за разтоварване има и полезности много, ама не-важното е сега на кой са му клеясали чорапите и гащите, то бива, ама наистина е много тъпо...
Кой те кара да влизаш в клюто? newsm78Влизай си в мамите,готварския......

# 42
не се карайте хора моля ви се нека мир да има- моралистите да не раздават така възмутително присъди и а ние нека си кажем приказката за Литова  Mr. Green бас ловя 4е до ден два макс ще я има   и  по вестниците , и медийте  Whistling Whistling Whistling

# 43
  • Мнения: 9 990
Защо- newsm78 в клюто има и нормални теми, аз подминавам обикновено тези.....кофтите за мен.И както писах-свободна съм да се възмутя-не че някой се интересува от секс и в частност анален такъв-няма лошо.Но нещата всеха да набират много неприятна посока.Прекалява се, а пак казвам-на някои със съмнителна ориентация-това е манна небесна....

# 44
  • Мнения: 2 978
Ууу айде стига сте се джавкали за глупости Stop


Мамма...я му тури и на това ключ Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт