GoT 37 ПОСЛЕДЕН СЕЗОН - Да бъдеш или не.. /06.05.-12.05./

  • 51 876
  • 2 992
  •   1
Отговори
# 2 985
  • Мнения: 18 282
Значи нещата се опират изключително до легендата за Нефритения Копендариум. В нея АА не може да закали меча си, той все се строши. Затова на втори път го закалява в кръвта на кучето си, но той пак се троши. И накрая той го забива в гърдите на жена си Нисса Нисса и меча става Светлоносец, А  героят - в истинки АЗор АЗхаи.

Тази легенда ни препраща директно към Атила, който намира Меча на Марс на гроба на жена си.
............
Пак според Нефритения Копендариум въпреки че накрая човеството побеждава Дългата Нощ с помащтта на АА, то вече е разбито на стотици малки краства, които враждуват едно с друго, изпълнени са с с недоверие и нищо не е същото както преди както в зората на Златния век.

# 2 986
  • Мнения: 8 578
Аз пък съм по-склонен да вярвам, че Тирион е на Ерик, отколкото, че Джон е някакъв таен Тарг.За мен Тирион е един от най-очевидните Тарги. А в този форум ние даже сме обсъждали дали Манс Райдър не е Регар (което вече би било пълно безумие за мен)
Разбирам, но за Джон е потвърдено, а за Тирион е само слух.

Последна редакция: нд, 12 май 2019, 20:46 от EsmeWeatherwax

# 2 987
  • Мнения: 18 282
За Джон е потвърдено от ДиД. Аз на ДиД не вярам. Те и Аря я превърнаха в убиец на КнН. За мен каквото е след спойлерните глави на Ветровете си е един хубав фикшън на ДиД.

# 2 988
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Пускам НОВАТА ТЕМА

Според анкетата тримата с най-големи шансове да бъдат убити според нас са: Юрон, Варис и Джайм.
Най-малък шанс да бъдат убити имат: Джон, Санса и Тирон.

В новата тема пускам за един ден преброяване Дани или Санса  е по-харесвана. Mr. Green

Нямам търпение за новия епизод.

# 2 989
  • Мнения: 3 387
Чакай сега, че и аз се обърках.
Азор Ахай е митологичен герой, който някога е победил голямото зло в Есос с червен меч. Не мисля, че е Аря, защото около нея нямаше някаква магия, нито червен меч.
Обещания принц не се сещам какво беше, май друго название на АА.
А този дето щеше да яха света беше Рего. Мирри обясняваше на Дани за него.
Бе то е малко мътно. Изглежда пророчество и легенда се обединени от времето в едно.
Обещаният принц е споменат в  древното пророчество от дъщерята на  Енар Таргериън, което е още от преди Ористта на Валирия. Приема се, че докато Регар  се ровел из библиотеките, попаднал на него и решил да се направи на такъв, но после уж разбрал, че пророчеството ще се отнася за сина му. Не си спомням какво трябваше да направи обещания принц, но тук се прехвърляме с втората легенда произхода на  ББ. Там имаш герой АА, който ще победи ББ, но преди това трябва да си ъпгрейдне меч, т.е. да го закали, забивайки го в сърцето на любимата си НН.
Или поне това си спомням.
Освен това има и Последен герой. Баба Нан май разправяше, който тръгнал на Север по време на Дългата нощ. По пътя изгубил всичките си приятели, кучето и меча му се счупил, но в крайна сметка победил и ДН приключила. От тук мисля, че тръгва идеята за договаряне с ББ.

Тя умря при Рамзи май?

Елеонора - Спойлерите нещо ново ли са или са същите, питам за да знам дали да превеждам в гугъл.

# 2 990
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Спойлери, които звучат като слухове или фен фикшъни:


Скрит текст:
Бран ще има 2 flash-back-a, които ще доведат до промяна на мнението за живи или вече мъртви герои.

Джейми и Церсей няма да бъдат убити от никого, а ще умрат под развалините в КЧ.

Щяло да има нещо за Р'хлор.

Яра ще убие Юрон.

Ще научим, какво е казал гласът на Варис в пламъците.

Бриен оцелява.

Дрогон стопява ЖТ. - хаха, сигурно по логиката на ... ако не е на мен, нЕма да го дам на друг.

# 2 991
  • Мнения: 3 387
Скрит текст:
Това с пламъците ще е мега яко! Само да не е нещо клиширано и чувано вече преди ..

# 2 992
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Елеонора - Спойлерите нещо ново ли са или са същите, питам за да знам дали да превеждам в гугъл.

Батъфлай, това в спойлерите е ново, но става въпрос за нов каст.

Просто кликни на линка да видиш новия актьор.

Общи условия

Активация на акаунт