Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 май 2019, 11:00 ч.

Аборт по медицински причини

• 531
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте, искам да споделя моята история и да се запозная с жени изживели моята болка. В 22 г.с получихме най-лошата новина , че бъдещото ни дете има спина бифида . Тогава с огромна надежда тръгнахме по различни прегледи и доценти в тази сфера, но за съжаление чухме още по лошата новина след ядрено магнитен резонанс , а именно ,че освен гръбнака е засегнат и мозъка на детето и окончателно никой не даваше шансове . След консултация с моята акушеро-генеколожка и взехме решението да прекъснем бременноста , понеже имаше и опасност и за мен ако го задържа и развие инфекция в мен . Беше най-трудното и болезнено решение, но всичко мина...все още не мога да се съвзема от огромната загуба и за това искам да се запозная с още такива жени с подобна болка за да се съберем заедно !

# 1
Съжалявам за загубата!
При следваща бременност си намери добър лекар по фетална медицина, защото това се диагностициара още в 11-12 г.с.
Също така задължително прием на фолиева киселина, за предпочитане в мета форма.
Кураж! Дай си време за тъга.
Следващият път всичко ще бъде наред!!! Hug

# 2
  • София, London
" Бременни след аборт заради тежки малформации", заповядай в тази тема.

# 3
Съжалявам много.. аз имам загуба в 20г.с. и те разбирам напълно. Едно те съветвам само - не крий болката, споделяй, споделянето помага (и не само във форум с непознати)
Никога няма да забравиш и никога няма да го преживееш, но ще се научиш да живееш със случилото се .
Пожелавам ти най-здравото детенце още догодина!

# 4
Благодаря за съветите и подкрепата !!! 👏👏💕

# 5
Аз също те съветвам да не таиш в себе си. Плачи си, когато ти се плаче, тъгувай.
Аз ходих на психотерапевт, може да помислиш за този вариант.

Общи условия

Активация на акаунт