Медицински център за асистирана репродукция Варна (МЦАР-ВАРНА)

  • 30 453
  • 723
  •   1
Отговори
# 315
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Ех, жалко. Няма да успея да отида при него значи. На теб ти стискам силно палчета. Blush

# 316
  • Мнения: 414
Момичета,благодаря ви☺
Усетих се аз,но вече бях пуснала поста.
Ошашкала съм се здраво и говоря пълни глупости-ясно,че покриваше някаква сума за лекарства.Явно вълнението и притеснението ми идват в повече😉
Бобчита,кога ще ти е ЗЕТ-а?
Вале,как са разбойниците,ти възстанови ли се?

# 317
  • Мнения: 15 356
Деси,следващата сряда ще е.На мен стимулацията ми беше много вълнуваща,ходих с нетърпение на прегледи.Няма от какво да се тревожиш,докато се усетиш и ще са изкарали яйцата🤞
И да знаете,като си купувате Кринон,на аптеката долу на медицинския и на Марешки е по 28,29 лв.Аз предния път купувах от други места и беше по 35 лв.
Благодяря ви!Принцеса и Надежда,взехте ли заповед?

# 318
  • Мнения: X
Още не Бобчи чакам другата седмица да ми се обадят от Еконт и живот и здраве края на септември за стартирам . Дано не ми мине котка път

# 319
  • Мнения: 414
И аз ще ходя с нетърпение със сигурност,по-скоро е вълнение отколкото притеснение.Единственото ,което ме притеснява е това,Малена ни извика за изследвания на 29.08,при положение,че очаквам Ц на 01.09/02.09 -та се притеснявам кога ще излязат тия резултати,че да стартираме 4/5 дни след това...
Надежда Flowers Four Leaf Clover

# 320
  • Мнения: 15 356
Изследвания какви?Хепатити,СПИН и сифилис ли?Ако са те стават за един ,два дни,тъй че не го мисли.
Като почнете,тя ще ти дава лекарствата от преглед до преглед и ще ти покаже как да си ги слагаш.
Надежда,никакви котки,стартирате септември и тоя път ще е до края!🤗

# 321
  • Мнения: 414
Изследвания какви?Хепатити,СПИН и сифилис ли?Ако са те стават за един ,два дни,тъй че не го мисли.
Като почнете,тя ще ти дава лекарствата от преглед до преглед и ще ти покаже как да си ги слагаш.
Надежда,никакви котки,стартирате септември и тоя път ще е до края!🤗
И микробиология на мен и на мъжа ми,а доколкото си спомням отнема време да излязат резултатите Confused

# 322
  • Мнения: 15 356
Микробиологията на еякулата се прави в деня на пункцията,тогава ми направиха и моята.Веднъж реших да си пусна МБ при обикновен АГ,три пъти повече пари ми взеха и пак си беше чиста,на Малена все по 20 лв давам,явно някои бактерии изследват,не знам.
На инсеминациите беше по същия начин.Сега ще ми я направят в деня на трансфера.Резус фактор имате ли,той е задължителен,ако сте кръводарители от кръвния център ги дават безплатно,нашите са от там,ние сме редовни.

# 323
  • Мнения: 857
Bobchita, нвма график още за нашата заповед. Все още са августовските. Но не остана Simple Smile ние сме 81 номера след последната от август, та се надявам да я вземем първата седмица на септември. Чакам М към средата, така че вземем ли я отивам при док да умуваме началото Simple Smile
Успех на теб, стискам палци да е нашия месец Simple Smile

# 324
  • Мнения: 414
Благодаря,Бобчита за изчерпателния отговор.
Относно резус фактора-мисля,че имам,но ММ май няма...
Благодаря още веднъж и успех Revolving Hearts

# 325
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Момичета,благодаря ви☺
Усетих се аз,но вече бях пуснала поста.
Ошашкала съм се здраво и говоря пълни глупости-ясно,че покриваше някаква сума за лекарства.Явно вълнението и притеснението ми идват в повече😉
Бобчита,кога ще ти е ЗЕТ-а?
Вале,как са разбойниците,ти възстанови ли се?
Добре са Деси, в събота стават на 40дни. И аз се чувствам добре, не очаквах толкова бързо да се възстановя от операцията.Simple Smile

# 326
  • Мнения: 857
Юхууу, има промяна ма страницата на ЦАР. Ние ще си получим заповедта между 2 и 5.09. Simple Smile нямам търпениеееее Simple Smile

# 327
  • Мнения: X
Юхууу, има промяна ма страницата на ЦАР. Ние ще си получим заповедта между 2 и 5.09. Simple Smile нямам търпениеееее Simple Smile
И азз ще ви я получа в този период  ♥️😘😍 Нямам търпение ♥️

# 328
  • Мнения: 857
Аз очаквам М около 10.09 мислите ли, че можем да почнем веднага, или има процедури, които няма да позволят?? Ако изтървем този цикъл или ще чакам месец, два, или ще трабва да замразяваме на М материала, че изчезва за не се знае колко време в командировка....

# 329
  • Мнения: X
Аз очаквам М около 10.09 мислите ли, че можем да почнем веднага, или има процедури, които няма да позволят?? Ако изтървем този цикъл или ще чакам месец, два, или ще трабва да замразяваме на М материала, че изчезва за не се знае колко време в командировка....
Като си вземеш заповедта, отиди в клиниката и си уговори нещата , ако всичко е наред няма начин да не може да се започне веднага , аз съм след аборт и мисля при следващия цикъл ако всичко е наред ( за сега е ) за стартиране Wink успех

Общи условия

Активация на акаунт