Медицински център за асистирана репродукция Варна (МЦАР-ВАРНА)

  • 30 287
  • 723
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: X
Принцеса получи ли имейл от куриерската фирма , аз току що получих в понеделник ще е при мен Hug

# 331
  • Мнения: 856
Nadejda, сега гледах, няма мейл. Явно ще сме следващата партида Simple Smile
Хайде честито ви Simple Smile успешна и спокойна процедура. Не знам кога планирате, но дано е на късмет септември за всички.
Аз почвам да се колебая дали да почнем сега или да оставим за след като се върне ММ от командировката. Но, ще оставя на док да прецени. Нямам търпение вече, а лудите от сега ме хващат.. Юю

# 332
  • Мнения: 697
Надежда- успех 💕
Принцеса - остави времето да реши кога трябва да се случи всичко . И никакво лудване - трябва да си с всичкият си ... След време децата ще те подлудят , много бързаш 😜

# 333
  • Мнения: 414
Принцеса напълно те разбирам и аз бях така-на мен ми се наложи 2 месеца след взимането на заповедта да изчакам,тъй като беше периода на отпуските.
Днес официално ми е първи ден от стимулацията и вече се вълнувам за следващия преглед☺.Единственото,което ме озадачи е,че не ми пуснаха хормони-на по-късен етап от стимулацията ли го правят?

# 334
  • Мнения: 856
Desita30 нямам идея. На мен ще ми е първо Инвитро. Я сподели на кой ден от М започна стимулацията и в кои дни те викат за прегледи? На нас ни предстои и друга лудница в първите дни на М и не знам дали ще успея да ги съчетая. Чакам еконта, че да ида при доктора да обсъдим... Успех на теб, явно наближава процедурата, дано всичко мине леко.

# 335
  • Мнения: 3 124
Хормони няма и да пуснат, нямат практика в тази клиника, не се проследяват, успех ти желая!
Иначе се ходи на 2 или 3 ден от МЦ и проверяват за състоянието на матката и яйчниците, задържан фоликул и нещо др ако има ...от там според дебелината на лигавицата и кървенето се определя и кой ден ще започнете с лекарствата, но обикн. е от 3ти мисля... после те викат на преглед за втори път обикн. след още пет дни да видят как е тръгнал процесът, като през това време имаш изписани инжекциите за всеки ден, или сама си ги поставяш, или трябва да ходиш да ти ги поставят (няма нищо страшно и ще се справите и сами, просто се иска смелост, опит и да обяснят, а те винаги обясняват) ; после през два дни горе-долу, зависи от индивид.ви състояние ще ходите да проследите нарастването и те вече ще кажат и ориентировачно кога да спрете контактите, да очаквате да бъде пункцията и подобни, те казват всичко, понякога се налага да се ходи и всеки ден в последните дни преди пункцията, ако се проследява по-точно и взависимост от фоликулите, ако не са равномерни, но целят да изравнят малките, но и да не загубят големите. Звучи сложно, но не е. Успех!

# 336
  • Мнения: 15 356
Деси,те вярват само на ехографа,хормони не пускат.Каква ти е стимулацията?

# 337
  • Мнения: 414
Принцеса,на 2-ри ден от Ц ме извикаха.Сондиране на матката ми направиха,преглед и ми определиха каква ще е стимулацията.Викат ме след 5 дни.
Бобчита ,за сега съм на 225 единици Гонал.В събота ще кажат дали ще променяме дозата.Нормално ли е още днес да усещам леко напрежение или е по-скора от М/принципно ми е доста болезнена/?

# 338
  • Мнения: 856
Eха, момичета, благодаря за обстойните разяснения. Мен това викане на 2, 3 ден ме притеснява, че при мен М варира с два три дни и се очертава точно тогава да съм извън града. И за съжаление е неотменимо пътуването. Май ще ми се объркат плановете. Или ще отлагам за следващ цикъл и ще замразяваме, или ще отлагам даже 2 месеца да се върне ММ и да е със свеж материал. Пфу да му се не види как се обърква всичко....

# 339
  • Мнения: 15 356
Деси ,и аз бях на 225 Гонал,последния ден от стимулацията сложих 125,напрежението може да е от растежа на фоликули,може и от цикъла.Сондажа е да се определи размера на катетъра за трансфера,пожелавам ти качествени яйца!
Принцеса,по-добре е свеж материал,познавам пациентка на д-р Александров с мъж моряк,със свежия материал успяха.
Ние сме на почивка,много добре си релаксираме ,утре се връщаме във Варна,вдруги ден сме на трансфер .Добре си проветряваме главите,само двамата .

# 340
  • Мнения: 414
Принцеса не се настройвай сега така-ще видиш как в последствие ще се нареди всичко.
Бобчита,благодаря и аз за това се моля 😊Добре сте решили да се поразсеете с мъжа ти преди трансфера.В сряда както казах ще стискам палци - снежинка боец ще излезе убедена съм 😉
Успех на всички в темата 🌻

# 341
  • Мнения: 3 124
Късмет ви желая! Не се настройвайте, че то през процедурата има доста етапи и се иска търпение, вяра и сила, че иначе почват да навлизат криви мисли, така че С усмивка и когато тогава Blue Heart

# 342
  • Мнения: 856
Здравейте, момичета. Днес и ние си взехме заповедта. Оказа се обаче, че д-р Кисьов го няма тази седмица. Някой да има идея до кога ще отсъства? Не посмях да му звънна. Стискайте ми палци да ми дойде петък или събота, моля ви. Че ММ голя  зор сега, та сега. Аз предлагам са отложим той упорито ми обяснява, че ако трябва ще се върнем за прегледа и после пак обратно по задачите, което означава да пропътувам половин България за 1 ден. Много се напрегнах, знам, че това ни в приоритет, ама ангажимента си не мога да отложа, една година труд съм хвърлила по него. Та дано ми дойде на време да сваря преглед преди тръгване. То толкова чакане и накрая всички планове в канала.....

# 343
  • Мнения: 15 356
Принцеса,като ти дойде цикъла отивай,д-р Александров също може да те прегледа и да почнете стимулация.
Днес беше моя трансфер,след две седмици ще разберем какво е станало.

# 344
  • Мнения: 414
Бобчи,чакаме те само и единствено с положителен резултат ☺💓
Принцеса,доколкото знам ще отсъства само тази седмица.Но ти отиди като дойде време Александров е там,а може и д-р Анжел да те поеме и след това Кисьов.Желая ти успех ииии всичко ще се нареди,не се напрягай-сега ти е нужно цялото спокойствие на света😉
Стискам палци на всички и се надявам скоро да сме по отчетните Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт