Рим - 22 тема

  • 36 162
  • 737
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 7 864
Здравейте.Следих темата,но не съм се включвала.Завърнахме се в петък от Рим.Бяхме отседнали в хотел в района на Пиаца дел Пополо и съм повече от доволна.....
Може ли да кажеш името на хотела, че в момента съм в процес на проучване?

Букнала съм 4 хотела с безплатно анулиране, но нямам време да отсея подходящия.
Пък и най- вероятно ще се допитам тук за мнение след като разгледам добре и местоположението и отзивите.

# 451
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен.
Искам да попитам какво мислите за хотел Piazza Del Gesu Luxury Suites като разположение. Също бих се радвала, ако някой сподели мнението си 🙂

# 452
  • Мнения: 173
Здравейте, чета ви редовно, но е още рано за нашата екскурзия до Рим през септември. Толкова нямах търпение, че от миналия месец взех билетите и аз запазих с безплатно анулиране http://www.booking.com/Share-B0vhNV    гледах по отзиви на отсядали е доста добре, както и като цена и предлагана закуска, близо е до Гарата... Ако някоя  от вас е отсядала нека сподели престоя си. Мислих си да не взимам билети за Колизеума, ама мъжа държи да види. Какво точно можем да видим вътре и колко време да предвидя за разходка вътре? Ние ще сме за три дни и ще набележа няколко забележителности за разглеждане и всичко друго ще но е разходки, ядене на пица, паста, тирамису... може би и да хванем предколеден Рим и да е украсено, ама е далеч още да мисля за това 😊

# 453
  • Мнения: 103
Circo Massimo безплатен ли е? Търся вече 30 минути и не намирам информация нито на 1 страница, нито в нета. Не съм добра с езиците и разбрах видях билети само за някакви турове.

# 454
  • IT
  • Мнения: 3 704
Circo Massimo е бил хиподрум, не е цирк. Т.е.  отворено пространство, намира се зад Колизеума.

# 455
  • Мнения: 103
Circo Massimo е бил хиподрум, не е цирк. Т.е.  отворено пространство, намира се зад Колизеума.
Знам, че не е цирк Smile, обиколих го целия с картата на няколко пъти и не бях сигурна дали се влиза от някъде платено или не. Благодаря.

И отново да попитам, някой да се връща с полета на Райън в 8.00 на 18 октомври?

Последна редакция: пн, 30 сеп 2019, 22:35 от bob4o_f

# 456
  • София
  • Мнения: 436
Здравейте,
Тези от вас, пътували с Раян до Рим, как процедирате с придвижването  на връщане с ранния полет?
Хотела ни е в близост до спирка Ottaviano.
Самолета излита в 8 сутринта, кой е най-добрия вариант за пътуване и в колко трябва да тръгнем за летището?
На пристигане най-удачно ми се вижда с автобус 520 и оттам с метрото, как ви се струва?
Благодаря!

# 457
  • София
  • Мнения: 1 324
Здравейте,
Тези от вас, пътували с Раян до Рим, как процедирате с придвижването  на връщане с ранния полет?
Хотела ни е в близост до спирка Ottaviano.
Самолета излита в 8 сутринта, кой е най-добрия вариант за пътуване и в колко трябва да тръгнем за летището?
На пристигане най-удачно ми се вижда с автобус 520 и оттам с метрото, как ви се струва?
Благодаря!
Пристигането ни беше с 520 и метро, удобно, бързо, лесно и евтино.
На връщане използвахме автобус (шатъл) от Термини.

# 458
  • Мнения: 47 963
Шатъл от термини в 5,30 ползвах и аз
Циркус Максимус е едно нищо...ние си го подминахме Joy Просто равно пространство. Безплатно.

# 459
  • IT
  • Мнения: 3 704
Чирко Массимо е бил някога хиподрум и се ползва за много събития доста често. Включително там беше и прожекцията на филма гладиатор и оркестър на живо и присъствието на Ръсел Кроу.
Bus Shuttle мисля че имаха шатъл от Ватикана до Чампино, може да си купите билети онлайн и така ще ви е най-удобно, вместо са отивате до Термини

# 460
  • Мнения: 47 963
Е, ако има събитие, е друго...то и испанските стълби не ме впечатлиха много много,но казват, като има цветя, било много красиво

# 461
  • Мнения: 3
Здравейте, ние утре заминаваме.  За 06.10 - безплатния ден на музеите май не са останали места за по - популярните забележителности, за това моля за съвети какво друго, което да си заслужава може да се посети?

# 462
  • Мнения: 7 864
За шатъла от Термини в 5.30 сутринта има ли нужда да се отиде много по-рано, за да не се окаже, че няма места. 😊

# 463
  • IT
  • Мнения: 3 704
Испанските стъпала да,  то гледката отгоре от църквата е хубава иначе са стъпала 😂 Веднъж отидох сутрин рано, когато имаше цветя и няма още тълпи и наистина красиво.
За безплатния ден-Кастел Сант Анджело или поне форума, ако няма места за колизеума

# 464
  • София
  • Мнения: 3 148
За шатъла от Термини в 5.30 сутринта има ли нужда да се отиде много по-рано, за да не се окаже, че няма места. 😊
Ако се напълни, пращат следващ след 10-15 минути и пак времето е повече от достатъчно за да стигнете до летището. Иначе имаше много хора през март когато ние пътувахме.

Общи условия

Активация на акаунт