Hercai/Вятърничав по ATV Тема 4

  • 44 286
  • 732
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 391
Азизе май знае , че Рейян не е дете на Шазар, ако не знае ще е брутално да кара брат да спи със сестра си Sad ( да знам, че не са брат и сестра) въпросът е Азизе дали знае .

# 76
  • Мнения: 1 247
Азизе май знае , че Рейян не е дете на Шазар, ако не знае ще е брутално да кара брат да спи със сестра си Sad ( да знам, че не са брат и сестра) въпросът е Азизе дали знае .

Аз лично смятам, че не знае... Защото ако знаеше, нямаше да се съгласи на сватба между Миран и Рейян, а щеше да настоява за Ярен, която именно е издънка на рода Шадоолу... За Азизе явно няма нищо свято, защото тя толкова е погълната от злобата си, че й е все едно за другите... Най-малкото да мисли дали Миран ще спи със сестра си или не... Нито й пука за Миран, нито за някой от рода Шадоолу по принцип...  Виж, аз лично очаквам с нетърпение момента, когато тя ще разбере, че Реяйн не е от рода на Шадоолу... И язък за цялото й старание и всичките й напъни да унизи по този начин врага... Чакам просто да й видя физиономията...Smiling Imp

# 77
  • Мнения: 22 201
В първия фрагман на 9 епизод се разбра, че Азизе и Есма знаят, че Рейян не е Шадоулу. Есма каза на бабата, че ако Миран разбере това, враждата му с тях ще приключи и враг ще му стане Азизе.

"Най-големите поддръжници на Рейян"


Хазар пак я е взел от Миран Imp

Последна редакция: чт, 09 май 2019, 16:17 от Еванджелин

# 78
  • Мнения: 1 247
В първия фрагман на 9 епизод се разбра, че Азизе и Есма знаят, че Рейян не е Шадоулу. Есма каза на бабата, че ако Миран разбере това, враждата му с тях ще приключи и враг ще му стане Азизе.




Хм... Много интересно тогава защо Азизе не се възпротиви на женитбата на Миран и Рейян.... ?! В такъв случай, за да се изпълни плана й, би следвало да вземе Ярен за "снаха"... Или бабата крои някакви други планове, или има още неразплетени загадки и сюжетни линии в сериала....

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 391
Тя е карала Миран да вярва, че Хазар е убил родителите му, за това трябваше да е детето на Хазар, чрез Ярен няма да го нарани толкова. А нейната цел е син да убие баща.

# 80
  • Мнения: 5 893
На мен пък ми стана друго интересно. Азизе очевидно целенасочено отмъщава на Насух само и единствено чрез Хазар. Навремето е взела любимата му, сега насочи целта си към дъщеря му, макар да знае че не е родна.
Вероятно толкова из дълбоко няма да се изяснят причините и до самия финал.
Едно от обясненията - навремето Хазар е бил единственият голям, който е можел да пострада на чувства  и чест. Джихан е вероятно доста по-малък, така и нищо не знаеше за случая с убийството на Мехмет.
След това години на ред е насъсквала Миран срещу Хазар. Той обаче първо не се женил, после взима жена бременна от друг и Азизе можеше и да се гътне, ако беше чакала Гюл да порасне, а и Миран щеше да е поостарял. След като 7 -8 години му е пяла колко лош е Хазар не може и изведнъж да му каже - дай да опозорим дъщерята на брат му.
Общо взето живота доста е променил плановете на Азизе и й се е наложило да ги крои в движение. Да е жива и здрава и с ясно съзнание, когато падне в ямата, която изкопа за Хазар.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 391
чрез Хазар отмъщава и на Насух,доколкото виждам за сега Хазар е предпочитаното дете, с един куршум два заека. Надявам се така както иска да унищожи един род, да и се върне като бумеранг и нейния да бъде унищожен и забравен Simple Smile

# 82
  • Мнения: 3 473
Благодаря за отговорите, момичета Hug Peace
Странно ми е все пак, че Гьонул е внучка на Азизе, а тя към родните си внуци е по-щадяща.  Rolling Eyes

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 1 391
Благодаря за отговорите, момичета Hug Peace
Странно ми е все пак, че Гьонул е внучка на Азизе, а тя към родните си внуци е по-щадяща.  Rolling Eyes
Само с Елиф се държи добре Simple Smile и евентуално Фърат, с Гюнюл се държи добре само когато има полза

# 84
  • Мнения: 5 893
Гьонюл е слаба и се поддава на манипулации. Силните като Азизе използват слабите , но не ги уважават, а пък за обичане въобще няма какво да се говори. Тя и Султан презира дъщеря си, но й е единствено дете и за това е мека с нея, има чувства. Не бих ги нарекла любов, защото този който обича не използва другия безогледно и знаейки, че му вреди.
Чакайте - ще гледаме сеир като се разкрие, че Фърат е изгубеният син. Тогава да видите как Гюна  ще престане да съществува за Султан на мига.
А Елиф си струва паричките, ината е като баба си, просто е повече почтена.
Реално погледнато от сбърканата семка на Азизе са произлезли две добри деца - Фърат и Елиф, просто защото са отгледани с любов. Понеже не са им стоварени на плещите амбициите на баби, майки и прочее са успели и да съзреят спокойно.

# 85
  • Мнения: 5 486
Дали няма да  е бумеранга -един Асланбей да убие друг Асланбей. А именно някой техен да убие Фърат, ако е се окаже Асланбей.

# 86
  • Мнения: 839
Ооох, бееее, не зная дали Елиф е разказала на батковците в колата, или Рейян ще каже на Миран, но тая снимка ми оправи деня Joy



Развоооод ми дааай, развооод ми даааай Joy

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 1 391
Аз Гюнюл я съжалявам Sad толкова е наистина слаба и глупава, но и как да е, не е видяла нито любов, нито нежност, за уважение да не говорим. Не вярвам и че обича Миран, надява се чрез него да започнат да я уважават, да я зачитат за него, или просто да я обичат. Жалко е че така го преследва. Със смесени чувства съм относно нея, но и аз мисля, че като се разбере за Фърат и Султан ще спре да се занимава с нея.

# 88
  • Мнения: 1 130
Здравейте! Чета ви редовно, но досега не съм писала, но при тази снимка не се сдържах да не я посна

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 1 391
Елиф май е казала, ох бе и аз се изкефих Grinning нищо че я съжалявам Гюнюл, но тя сама си е виновна за положението в което е . Да взима пример от Елиф и да се противопоставя малко повече на бабчето и няма да е така жалка.

Общи условия

Активация на акаунт